Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

Sveikos:) gal kuri gali parekomenduoti kokiu man gėlių pasisėti? Noriu, kad būtų aukštos, augtų prie pat namo, noriu kad namas butų visas apjuostas gėlėmis. Aišku, norėčiau, kad žydėtų kuo ilgiau. Ką patarsite? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DanGap @ 2013 01 11, 14:26)
Sveikos:) gal kuri gali parekomenduoti kokiu man gėlių pasisėti? Noriu, kad būtų aukštos, augtų prie pat namo, noriu kad namas butų visas apjuostas gėlėmis. Aišku, norėčiau, kad žydėtų kuo ilgiau. Ką patarsite? smile.gif


Labai abstraktus prašymas - vienmečių norite ar daugiamečių? kokios spalvos? kokio aukštumo? iš kokios pusės jas norite auginti (pietinės šiaurinės)? saulėta tai vieta ar pavėsyje?
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2013 01 11, 19:11)
Labai abstraktus prašymas - vienmečių norite ar daugiamečių? kokios spalvos? kokio aukštumo? iš kokios pusės jas norite auginti (pietinės šiaurinės)? saulėta tai vieta ar pavėsyje?

žinau,kad labai neaškus klausimas. Tiesiog aš esu visiškai žalia sodinime, daržininkystėj. Esu gryna miestietė, kuri apsigyveno kaime ir noriu susikurti sau ir šeimai jaukią aplinką.
Norėčiau daugiamečių. nenorėčiau, kad labai pačios užsisėtų, nes šalia pievelė auga. Norėčiau, kad kuo būtų aukštesnės. Kai ir rašiau, kadangi bus šalia namo, visai prie pat namo, jos net turėtų liestis su namu, todėl tai gaunasi kaip ir pavėsis, bet gauna truputi ir saulės. Ir kadangi noriu aplink visą namą, tai ir vietos skiriasi, vienur labiau saulėta, kitur ne taip.
O spalva gali būti raudoni atspalviai, balti atspalviai arba mėlyni.vienu žodžiu, žinau kaip noriu, kad atrodytų, bet visiškai neišmanau, ką sodinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DanGap @ 2013 01 12, 15:17)
žinau,kad labai neaškus klausimas. Tiesiog aš esu visiškai žalia sodinime, daržininkystėj. Esu gryna miestietė, kuri apsigyveno kaime ir noriu susikurti sau ir šeimai jaukią aplinką.
Norėčiau daugiamečių. nenorėčiau, kad labai pačios užsisėtų, nes šalia pievelė auga. Norėčiau, kad kuo būtų aukštesnės. Kai ir rašiau, kadangi bus šalia namo, visai prie pat namo, jos net turėtų liestis su namu, todėl tai gaunasi kaip ir pavėsis, bet gauna truputi ir saulės. Ir kadangi noriu aplink visą namą, tai ir vietos skiriasi, vienur labiau saulėta, kitur ne taip.
O spalva gali būti raudoni atspalviai, balti atspalviai arba mėlyni.vienu žodžiu, žinau kaip noriu, kad atrodytų, bet visiškai neišmanau, ką sodinti doh.gif

Man kažkodėl pirm mintis pentiniai ir piliarožės. Bet dėl tinkamumo vietai, žydėjimo laiko ir pan., tai reiktų dar pasiskaityti.
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2013 01 12, 16:30)

4u.gif ačiū.va va piliarožes ir man mama siulė. Reiks jas bandyti tikriausiai.o kaip jums visoms atrodytų(pas mane siena balta, mūrinis namas)? panašiai kažkas tokiobūtų.
Atsakyti
Aš prie sienos sodinu jurginus.Man gražu ir krūmai vešlūs.
Atsakyti
bet kol tie jurginai man užaugs? aš noriu, kad tapačią vasarą matytųsi vaizdas, o ne po kelių vasarų.
Atsakyti
QUOTE(DanGap @ 2013 01 12, 19:41)
bet kol tie jurginai man užaugs? aš noriu, kad tapačią vasarą matytųsi vaizdas, o ne po kelių vasarų.

piliarožės berods yra dvimečiai augalai, pirmais metais bus tik stiebai sekančiais žiedai, paskui pačios pasisės. daugiamečiai dažniausiai turi savo žydėjimo laiką, bet žydi ne taip ištisai kaip vienmetės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jot.ka: 12 sausio 2013 - 19:46
QUOTE(DanGap @ 2013 01 12, 20:41)
bet kol tie jurginai man užaugs? aš noriu, kad tapačią vasarą matytųsi vaizdas, o ne po kelių vasarų.

tai, kad jurginai labai aukšti ir gražūs ir kiekvieną vasarą džiugina, jeigu šaknis tinkamai per žiemą išlaikysi rūsyje, o jų yra visokiausių rūšių ir žemaūgių ir aukštaūgių ir spalvų įvairovė mirksiukas.gif
man jie labai patinka
Atsakyti

QUOTE(laimulė @ 2013 01 12, 19:49)
tai, kad jurginai labai aukšti ir gražūs ir kiekvieną vasarą džiugina, jeigu šaknis tinkamai per žiemą išlaikysi rūsyje, o jų yra visokiausių rūšių ir žemaūgių ir aukštaūgių ir spalvų įvairovė  mirksiukas.gif
man jie labai patinka

man ir jurginai gražu. kaip tik šiais metais auginsiu mažus jurginus, tik kitoje vietoje. bet jei aš pasesiu jurginus ankstyvą pavasarį, ar turėsiu aš juos žydinčius vasarą?
atsiprašau už tokius klausimus, bet man viskas nauja ir nežinoma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DanGap @ 2013 01 12, 21:11)
man ir jurginai gražu. kaip tik šiais metais auginsiu mažus jurginus, tik kitoje vietoje. bet jei aš pasesiu jurginus ankstyvą pavasarį, ar turėsiu aš juos žydinčius vasarą?
atsiprašau už tokius klausimus, bet man viskas nauja ir nežinoma blush2.gif

mano jurginų šaknys jau didelės tai žiedų netrūksta, bet jeigu pirkti po mažą šaknelę iš parduotuvės tai net nežinau ar būtų žiedų
Atsakyti
QUOTE(DanGap @ 2013 01 12, 21:11)
man ir jurginai gražu. kaip tik šiais metais auginsiu mažus jurginus, tik kitoje vietoje. bet jei aš pasesiu jurginus ankstyvą pavasarį, ar turėsiu aš juos žydinčius vasarą?
atsiprašau už tokius klausimus, bet man viskas nauja ir nežinoma blush2.gif

Žieminių jurginų gumbus pasodini ir vasarą žydi iki užšals.Vasarinius irgi pavasarį pasėjus žydi , tik dažniausiai jie žemesni.
Papildyta:
Tai gal yra , kas pasidalina gumbais, juk tiek nesusodinam, kiek iškasam rudenį mirksiukas.gif Nebūtina pirkti.Aš niekad nesodinu viso didelio kero, išskaidau ir sodinu tankiau.
Atsakyti