Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(Mergele @ 2013 01 09, 10:23)
nu ir kaip, ar isbandei? koki spec ar tiesiog bet koki pirkti? ir kur purksti? zeme? tai man visa savo zole nupurksti?? lotuliukas.gif
nu siaip tai visai nejuokinga blink.gif
Labas rytas 4u.gif


Kam pirkti bet kokį jei yra specialus PRIEMONĖ KURMIŲ, KAČIŲ IR ŠUNŲ ATBAIDYMUI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 09 sausio 2013 - 11:07
QUOTE(Ynka @ 2013 01 09, 12:02)
Cia gal nuo suns priklauso  g.gif Pas mus tai jokie svetimi katinai nebeuzklysta,kai suni isigijom  lotuliukas.gif o naksciau irgi budavo neprasytu sveciu,tiesa musu suo visada palaidas mirksiukas.gif

nuo šunų ir nuo katinų priklauso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimulė: 09 sausio 2013 - 11:36
Mes tai kurmius išnaikinom taip. Iš draugo veterinarijos gydytojo gavom skysčio, kuris tarybiniais laikais buvo naudojamas narkozei (dabar atseit jo nebėra, nebenaudojamas, nebent kas turi iš senų laikų). Suvilgyta vatos gabalėlį dėjau į kurmrausį, užkišau akmenuku ir viskas, kurmiai dingo (NUSISPJAUNU TRIS KARTUS).
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 01 09, 11:37)
Mes tai kurmius išnaikinom taip. Iš draugo veterinarijos gydytojo gavom skysčio, kuris tarybiniais laikais buvo naudojamas narkozei (dabar atseit jo nebėra, nebenaudojamas, nebent kas turi iš senų laikų). Suvilgyta vatos gabalėlį dėjau į kurmrausį, užkišau akmenuku ir viskas, kurmiai dingo (NUSISPJAUNU TRIS KARTUS).

lotuliukas.gif Žiūrėk kai nubus iš gilaus miego, tai maža nepasirodys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 01 09, 12:49)
lotuliukas.gif Žiūrėk kai nubus iš gilaus miego, tai maža nepasirodys wub.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2013 01 09, 12:23)
nu ir kaip, ar isbandei? koki spec ar tiesiog bet koki pirkti? ir kur purksti? zeme? tai man visa savo zole nupurksti?? lotuliukas.gif
nu siaip tai visai nejuokinga blink.gif
Labas rytas 4u.gif

Nebandžiau, nes dar nepirkau doh.gif Šiandien kolegė patarė katinų lankymosi vietose padėti citrinos žievelių ir kavos tirščių - išbandysiu ir parašysiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(laimulė @ 2013 01 09, 12:41)
jediara, bet ir tavo gėlių ir aplinkos grožis, aš likau be žado, be amo ir išvis be žodžių, super.

Ačiū 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 01 09, 12:49)
lotuliukas.gif Žiūrėk kai nubus iš gilaus miego, tai maža nepasirodys wub.gif

lotuliukas.gif Nenubudo gal jau kokie 5 metai ir naujų neatsirado tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ynka @ 2013 01 09, 12:02)
Cia gal nuo suns priklauso  g.gif Pas mus tai jokie svetimi katinai nebeuzklysta,kai suni isigijom  lotuliukas.gif o naksciau irgi budavo neprasytu sveciu,tiesa musu suo visada palaidas mirksiukas.gif


Geriausia gynyba nuo katinų - nuosavas katinas, ypač jei nemenko sudėjimo ir nekastruotas. Turime tokį, tai ne tik kad nėra svetimų katinų, bet jei ir svetimas žmogus ateina prie vartų urzgia taip kad kitam kiemo gale girdėti.
Atsakyti
QUOTE(Leticija10 @ 2013 01 09, 13:51)
Turime tokį, tai ne tik kad nėra svetimų katinų, bet jei ir svetimas žmogus ateina prie vartų urzgia taip kad kitam kiemo gale girdėti.

Katašunis biggrin.gif
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2013 01 09, 10:44)
O šuns nenorite įsigyti? Namus saugotų nuo visų nekviestų svečių ir ypač - katinų svetimų. Vienintelė 100-procentinė priemonė. Užtenka mažo šuniuko kad po kiemą palakstytų - ir joks katinas neis  4u.gif


Ne, nenoriu lotuliukas.gif Auginu tris parsiukus - 8, 7 ir 3 metu, tai man dar ir suns priedo tikrai nereikia lotuliukas.gif
O siaip tai kita "beda", kad as ne Lietuvoje gyvenu... jeigu suo kambarinis, tai manau tikrai katinam dzin... o jeigu as ji lauke budoje ar voljere laikyciau, tai greiciausiai mane paduotu i teisma uz gyvunu teisiu pazeidimus lotuliukas.gif lotuliukas.gif geriau nerizikuosiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(AuroraBO @ 2013 01 09, 11:07)


oje.. buciau pries kaledas zinojusi, butu atveze sveciai is Lietuvos... gal koks rimtesnis,nei pas mus parduodami, nes situ kur cia yra kaip supratau niekas nebijo, nei sunys, jei kates.. g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Aš šiais metais tiesiog žiauriai nukentėjau nuo kurmių verysad.gif Išrausė visą veją kokiuose 5 aruose. Ir kas blogiausiai - aš turiu pasodinusi ant šlaito 55 kalnines mažaūges brangias pušaites. Tai tie kurmiai nevidonai sugebėjo suvarpyti žemę po 12 pušaičių gun_rifle.gif Išsirausė savo kurmrausius tiesiai po šaknimis. Ir tai atsitiko ne bet kada, o žiemą, kai buvo gausiai prisnigę doh.gif Dabar su baime laukiu pavasario, nes bijau, kad mano tos pušaitės, po kuriomis pasirausė tie bjaurybės, nudžius angel_sadangel.gif Nuostolis mažiausiai 400 Lt už pušaites, o dar reikės ir veją lopais atsodinėti unsure.gif

Šiuo metu nekenčiu visų pasaulio kurmių devil.gif

Ar kam nors buvo kurmiai pasirausę po dekoratyviniais augalais? Gal galit papasakot, ar nudžiūvo?
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2013 01 10, 10:09)
Sveiki,

Aš šiais metais tiesiog žiauriai nukentėjau nuo kurmių  verysad.gif  Išrausė visą veją kokiuose 5 aruose. Ir kas blogiausiai - aš turiu pasodinusi ant šlaito 55 kalnines mažaūges brangias pušaites. Tai tie kurmiai nevidonai sugebėjo suvarpyti žemę po 12 pušaičių gun_rifle.gif  Išsirausė savo kurmrausius tiesiai po šaknimis. Ir tai atsitiko ne bet kada, o žiemą, kai buvo gausiai prisnigę  doh.gif  Dabar su baime laukiu pavasario, nes bijau, kad mano tos pušaitės, po kuriomis pasirausė tie bjaurybės, nudžius angel_sadangel.gif  Nuostolis mažiausiai 400 Lt už pušaites, o dar reikės ir veją lopais atsodinėti  unsure.gif

Šiuo metu nekenčiu visų pasaulio kurmių  devil.gif

Ar kam nors buvo kurmiai pasirausę po dekoratyviniais augalais? Gal galit papasakot, ar nudžiūvo?

Mes tai kurmius gaudom, tai nuostolių nebuvo, bet kiek mačiau pas kaimynus tai irgi nenudžiūvo kuginės eglaitės, nors neblogai buvo kurmiai pavaikščioję. Ir gyvatvorėje pilna kurmiarausių, bet tujos bujoja ir nieko.
Atsakyti