Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

Katinus purkshti vandeniu is burnos,jie ne taip to vandens bijo,kaip supranta zinia,kad cia jusu teritorija.
Atsakyti
Labukas, dekui uz mintis.... Kad ant pievutes daro, tai 100% biggrin.gif pas mus kaip priseta buna... nes tiesa sakant be pievos kol kas kieme dar nieko ir nera, nes mes tik 1 metai name... va dabar bijau, kad kai pasidarysiu gelynus ir darzus, tai irgi beravedama rasiu.. nevilioja visai ta mintis... o mintis apie petardas patiko, tik viena beda.. as tai niekada nematau, kada tie katinai ateina.. tik jau randu kruveles.. nes ir namie nesedziu visa laika, ir juo labiau pro langa neziuriu istisai... ir tie katinai tikriausiai ir nakti ateina... as ir su kaimyne kalbejau, sakau ismokink dabar savo katinus kitur daryti, nes man tai nelabai patinka, bet tai ka ji vargse gali padaryti...
o tvora tai mes turim, tiesa, ne nuo kaimynes puses smile.gif, bet katinui musu tvora tai is viso tvoros vardo neverta..jie ir pro apacia, ir pro virbu tarpus pralenda..nes tokia tvora pas mus ne spec del katinu statyta smile.gif bet nuo sunu apsaugo, anksciau ir tu netrukdavo... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Slinky-malinky @ 2013 01 08, 19:11)
Katinus purkshti vandeniu is burnos,jie ne taip to vandens bijo,kaip supranta  zinia,kad cia jusu teritorija.


va va, man kaimyne irgi taip sake... bet tai kad jokio sanso!! kai as pro virtuves langa pamatau katina, tai kol to vandens pasiimu, kol pro duris isbegu, tai jo ne kvapo nebuna..o jeigu ir buna, tai vos praveri duris sprunka kaip raketa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2013 01 08, 19:17)
Papildyta:
va va, man kaimyne irgi taip sake... bet tai kad jokio sanso!! kai as pro virtuves langa pamatau katina, tai kol to vandens pasiimu, kol pro duris isbegu, tai jo ne kvapo nebuna..o jeigu ir buna, tai vos praveri duris sprunka kaip raketa  lotuliukas.gif

Sėdės, mat, svetimas katinas ir lauks kol jam vandens kas užpils biggrin.gif
Šiame forume skaičiau, nepamenu kur, bet buvau užsirašiusi, kad šunis ir kates atbaido BROS granulės, smirdinčios jos. Pabarsčius ten, kur katinai dažniausiai atlieka savo gamtinius reikalus, bent porą savaičių turėtų neit. Gal ilgainiui atprastų eit į kiemą g.gif Neišbančiau pati, nežinau, kiek to veiksmingumo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2013 01 08, 22:30)
Sėdės, mat, svetimas katinas ir lauks kol jam vandens kas užpils  biggrin.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif tai jau tikrai - vos spėju duris praverti, jie jau sprunka, bet "dovanėlių" gėlynuose doh.gif Merginos patarė pirkti aerozolį ir puršti jų lankymosi vietas.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 01 08, 20:44)
Merginos patarė pirkti aerozolį ir puršti jų lankymosi vietas.


nu ir kaip, ar isbandei? koki spec ar tiesiog bet koki pirkti? ir kur purksti? zeme? tai man visa savo zole nupurksti?? lotuliukas.gif
nu siaip tai visai nejuokinga blink.gif
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
jediara, bet ir tavo gėlių ir aplinkos grožis, aš likau be žado, be amo ir išvis be žodžių, super.
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2013 01 08, 21:17)
Labukas, dekui uz mintis.... Kad ant pievutes daro, tai 100% biggrin.gif pas mus kaip priseta buna... nes tiesa sakant be pievos kol kas kieme dar nieko ir nera, nes mes tik 1 metai name... va dabar bijau, kad kai pasidarysiu gelynus ir darzus, tai irgi beravedama rasiu.. nevilioja visai ta mintis... o mintis apie petardas patiko, tik viena beda.. as tai niekada nematau, kada tie katinai ateina.. tik jau randu kruveles.. nes ir namie nesedziu visa laika, ir juo labiau pro langa neziuriu istisai... ir tie katinai tikriausiai ir nakti ateina... as ir su kaimyne kalbejau, sakau ismokink dabar savo katinus kitur daryti, nes man tai nelabai patinka, bet tai ka ji vargse gali padaryti...
o tvora tai mes turim, tiesa, ne nuo kaimynes puses smile.gif, bet katinui musu tvora tai is viso tvoros vardo neverta..jie ir pro apacia, ir pro virbu tarpus pralenda..nes tokia tvora pas mus ne spec del katinu statyta smile.gif bet nuo sunu apsaugo, anksciau ir tu netrukdavo... doh.gif
Papildyta:
va va, man kaimyne irgi taip sake... bet tai kad jokio sanso!! kai as pro virtuves langa pamatau katina, tai kol to vandens pasiimu, kol pro duris isbegu, tai jo ne kvapo nebuna..o jeigu ir buna, tai vos praveri duris sprunka kaip raketa  lotuliukas.gif


O šuns nenorite įsigyti? Namus saugotų nuo visų nekviestų svečių ir ypač - katinų svetimų. Vienintelė 100-procentinė priemonė. Užtenka mažo šuniuko kad po kiemą palakstytų - ir joks katinas neis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2013 01 09, 10:44)
O šuns nenorite įsigyti? Namus saugotų nuo visų nekviestų svečių ir ypač - katinų svetimų. Vienintelė 100-procentinė priemonė. Užtenka mažo šuniuko kad po kiemą palakstytų - ir joks katinas neis  4u.gif


na jei šuo visąlaik kieme ir visąlaik palaidas, tai gal neis. mūsiškis pririštas, kai kieme būnam paleidžiam, bet retsykiais randam ir mes dovanėlių, tikrai retai, bet visgi būna, o kad vaikšto po kiemą tai labai gerai matosi žiemą, katino pėdučių apstu.
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2013 01 09, 11:44)
O šuns nenorite įsigyti? Namus saugotų nuo visų nekviestų svečių ir ypač - katinų svetimų. Vienintelė 100-procentinė priemonė. Užtenka mažo šuniuko kad po kiemą palakstytų - ir joks katinas neis  4u.gif

eina tie katinai net didelių šunų nebijo schmoll.gif , išbandyta.
Atsakyti
QUOTE(laimulė @ 2013 01 09, 12:49)
eina tie katinai net didelių šunų nebijo  schmoll.gif , išbandyta.


na, jei šuo voljere uždarytas - tai taip, nebijo žinoma...
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2013 01 09, 11:53)
na, jei šuo voljere uždarytas - tai taip, nebijo žinoma...

kai pamatau katiną tai paleidžiu šunis, o jis net nemano bėgti gudruolis
Atsakyti
QUOTE(laimulė @ 2013 01 09, 11:49)
eina tie katinai net didelių šunų nebijo  schmoll.gif , išbandyta.

Cia gal nuo suns priklauso g.gif Pas mus tai jokie svetimi katinai nebeuzklysta,kai suni isigijom lotuliukas.gif o naksciau irgi budavo neprasytu sveciu,tiesa musu suo visada palaidas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ynka: 09 sausio 2013 - 11:03