Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(Dajulita @ 2013 01 06, 16:41)
Čia "senoji karta" kurmių gal ir bijojo silkių, karbido biggrin.gif  Šiuolaikiniai schmoll.gif  Nereaguoja į jokius kvapus, niekas jiems nesmirdi. Aš net į vieną skylę  buvau dyzelino įpylus. Ir ką- po dienos vėl ten rausė ramiausiai biggrin.gif

drinks_cheers.gif Aš kai įdėjau silkę, tai netruko ją išversti į paviršių biggrin.gif Kažkas pamokė primirkyt skudurėlius su dyzelinu arba tepalu ir sukaišiot į urvus, nieko gero... Ir ACE buvau įpylusi kurmiams į namus, niekas negelbėjo. Gal vieną dieną nekėlė, kai buvau įpylus BROS granulių, bet po to dvigubai prikėlė kurmiarausių, tikriausiai keršydami biggrin.gif Ko tik neišbandžiau... Nieko jie nebijo, vat, kai sugauni, tada tikrai žinai, kad bent to tai nebėra. Baisiausias dalykas palikti kurmį žiemoti savo sklype. Jie per žiemą nemiega ir visą laiką darbuojasi, o kai sniegas nutirpsta, verkt norisi...
Atsakyti
Linatex tikrai taip doh.gif prieš sniegą veja buvo lygi biggrin.gif
Ir dabar dar kasa. Jau net galvoju, gal dabar nupirkt to "kurmių maisto" ir pabandyt pakaišiot į urvus g.gif
Jaučiu, per vėlai sugalvojau- šalti pradės, gali aptingti kurmiai. g.gif ber praeitą davaitę, man atrodo, dar iškilo keli kupstai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2013 01 06, 18:41)
Čia "senoji karta" kurmių gal ir bijojo silkių, karbido biggrin.gif  Šiuolaikiniai schmoll.gif  Nereaguoja į jokius kvapus, niekas jiems nesmirdi. Aš net į vieną skylę  buvau dyzelino įpylus. Ir ką- po dienos vėl ten rausė ramiausiai biggrin.gif

drinks_cheers.gif viskas išbandyta ir dar daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 01 04, 22:11)
Nuo pavasario iki rudens nuo kurmių mano gėlynus saugo Antikurmis (tikrai padeda), tačiau vėlų rudenį, kai jie laikomi rūsyje, kurmių vėl atsiranda, nes dirvoje daug grambuolių sad.gif


padejo?? Musu kurmiams buvo dzin biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Dajulita @ 2013 01 04, 21:22)
Ačiū už pasidalinimą patirtim. 4u.gif
Kažkaip tik nelabai supratau, kaip anuos statyt  g.gif  Čia ant praėjimo dedasi. O kuria puse į apačią?
Reikia pirkt  biggrin.gif  kol žiema dar. Jaučiu, pavasarį kaina pakils ir neliks, nes.... kaip matau iš aplinkos stebėjimo - kurmių šiais metais visur gausu. geri metai jiems buvo, matyt, vados didelės  ax.gif



isilgai ju kelio, t.y. ne kurmiarausyje, o ten kur jie begioja. Tarp kurmiarausiu vyras deda, ju take. Nes jau israustame take jie neberausia, o tik jai laksto, tai neuzstumia zememis..
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2013 01 06, 19:04)
drinks_cheers.gif viskas išbandyta ir dar daugiau  doh.gif



o mes dar laikinai kurmius apramindavome ipile degaus skyscio ir vandens slanga i kurmiarausi istacius. Degaus skyscio dvokas ju urvuose matyt placiau pasklisdavo nuo vandens.
Dar dumines savadarbes "bambioskes" vyras imesdavo i kurmiarausius (na, cia tikriausiai ta dare, nes jam paciam buvo smagu biggrin.gif berniukiska nesamone) - kazkoki recepta specialu buvo issigooglines. Grazu buvo ziureti kaip ruksta is zemes dumai per ju takus. Viename gale sklypo imeta, ziurek, kitame ruksta smile.gif Kazkada vyras neuzsandarino normaliai tos vietos kur imete, tai visas kiemas dumuose buvo...

manau kad tie visi kvapai cia zaidimas...
Atsakyti
QUOTE(Em/Er @ 2013 01 06, 19:13)
padejo?? Musu kurmiams buvo dzin biggrin.gif
Papildyta:
isilgai ju kelio, t.y. ne kurmiarausyje, o ten kur jie begioja. Tarp kurmiarausiu vyras deda, ju take. Nes jau israustame take jie neberausia, o tik jai laksto, tai neuzstumia zememis..
Papildyta:
o mes dar laikinai kurmius apramindavome ipile degaus skyscio ir vandens slanga i kurmiarausi istacius. Degaus skyscio dvokas ju urvuose matyt placiau pasklisdavo nuo vandens.
Dar dumines savadarbes "bambioskes" vyras imesdavo i kurmiarausius (na, cia tikriausiai ta dare, nes jam paciam buvo smagu biggrin.gif berniukiska nesamone) - kazkoki recepta specialu buvo issigooglines. Grazu buvo ziureti kaip ruksta is zemes dumai per ju takus. Viename gale sklypo imeta, ziurek, kitame ruksta smile.gif  Kazkada vyras neuzsandarino normaliai tos vietos kur imete, tai visas kiemas dumuose buvo...

manau kad tie visi kvapai cia zaidimas...


Oho kokia patirtis drinks_cheers.gif wub.gif Kodėl negali kakių nuodų jiems sukurti g.gif kaip pelėm ax.gif kažkada buvau pirkusi ale nuodus tokios kaip žalios cigaretės buvo bigsmile.gif reikėjo užkasti į jų takelį. nežinau ar suvalgė nors vieną, bet į paviršių išstumtų tai radau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2013 01 07, 13:28)
Oho kokia patirtis drinks_cheers.gif  wub.gif  Kodėl negali kakių nuodų jiems sukurti g.gif kaip pelėm ax.gif  kažkada buvau pirkusi ale nuodus tokios kaip žalios cigaretės buvo  bigsmile.gif reikėjo užkasti į jų takelį. nežinau ar suvalgė nors vieną, bet į paviršių išstumtų tai radau doh.gif

Kažkodėl rtai, kurmių nuodyti... negalima ax.gif Todėl jiems ir nuodų nekuria. Yra tokie, kurmių maistas vadinasi: džiovinti vabalai apvelti nuodais. Apie 10 Lt kažkur ti kaina.
Kiek aš jų pripirkau doh.gif bet tai čia kitoje vietoje ax.gif
Dabar darau "savo" vaišes. Lyg ir padeda. Tik galvoju, kad dabar neverta - šią savaitę judesių nepastebėjau ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos ir su jau pasenusiais Naujaisiais metais smile.gif
Uzuojauta del kurmiu... kai pagalvoju...siaubas.. as kazkaip visai juos pamirsusi buvau, kad tokie egzistuoja..nes pas mus niekur nesimato aplinkui... bet neduok dieve.. uztat turim kita problema... gal kas turetu minciu, ka daryti g.gif problema gali pasirodyti juokinga, bet manes jau juokas neima: kol dar nebuvo musu namo, sitoje pievoje kaimynu katinai isirenge tualeta.. nu ir ka? namas yra, kiemas jau musu, o tulikas vis tiek ju... as isproteti baigiu berinkdama ju, atsiprasau, s... verysad.gif nu negaliu as dabar ju gun_rifle.gif bet uzkniso nerealiai.ir vaikai trys kieme.. tik nepastebek kokio - ir ilipa butinai... paskui batus valyk... fui, nebegaliu... ka daryti? kazkas bande milteliu barstyti, sake nieko nepadeda..kazkas turi ta ultragalro ar kazkoki ten aparata, kur kates atbaido - sake laikinai, pripranta jos ir dzin... dar kazkas siule savo katina isigyti.... pasiulymas atmestas verysad.gif o siemet zadam susitvarkyti soda, nusipirkti robota zolei pjauti..tai ir vazines paskui jis po tuos kaciu kakalus....oi, nebegaliu, nezinau kaip iseiti rasti :cry
Atsakyti
QUOTE(Mergele @ 2013 01 08, 12:23)
Sveikos merginos ir su jau pasenusiais Naujaisiais metais smile.gif
Uzuojauta del kurmiu... kai pagalvoju...siaubas.. as kazkaip visai juos pamirsusi buvau, kad tokie egzistuoja..nes pas mus niekur nesimato aplinkui... bet neduok dieve.. uztat turim kita problema... gal kas turetu minciu, ka daryti  g.gif problema gali pasirodyti juokinga, bet manes jau juokas neima: kol dar nebuvo musu namo, sitoje pievoje kaimynu katinai isirenge tualeta.. nu ir ka? namas yra, kiemas jau musu, o tulikas vis tiek ju... as isproteti baigiu berinkdama ju, atsiprasau, s... verysad.gif  nu negaliu as dabar ju  gun_rifle.gif bet uzkniso nerealiai.ir vaikai trys kieme.. tik nepastebek kokio - ir ilipa butinai... paskui batus valyk... fui, nebegaliu... ka daryti? kazkas bande milteliu barstyti, sake nieko nepadeda..kazkas turi ta ultragalro ar kazkoki ten  aparata, kur kates atbaido - sake laikinai, pripranta jos ir dzin... dar kazkas siule savo katina isigyti.... pasiulymas atmestas  verysad.gif o siemet zadam susitvarkyti soda, nusipirkti robota zolei pjauti..tai ir vazines paskui jis po tuos kaciu kakalus....oi, nebegaliu, nezinau kaip iseiti rasti :cry

o tvora nepadetu? suo kieminis?
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 01 08, 11:30)
o tvora nepadetu? suo kieminis?

Taigi apie katinus rašė smile.gif nemanau kad jiems tvora kliūtis.
Jie pagal kvapą į tą pačią vietą daro savo reikalus, todėl reikia kažkaip išnaikinti tą kvapą, kad susirastų kitą vietą. Man atrodo bros firmos kažką mačiau nuo kačių ir šunų kvapu atbaidyti g.gif
Atsakyti
Aš kaip pati kačių mylėtoja tai... smurto nepateiinu, bet... kaimynų katinai palaidi (mano kambarinis ir kaimynams netrukdo biggrin.gif ) mane irgi nervuoja.
Katinas ant žolės nedaro. Jam reikia pakst, paraust, tada padaryt ir vėl užkast. Todėl nelabai tikėtina jo dovanėlių rasti tiesiai ant pievos. Tai jau greičiau šunų darbas. ax.gif Katinas - į gėlyną, į lysvę... Nemažiau mielas siurprizas ravint. biggrin.gif
Man pavyksta susitvarkyti... balsu biggrin.gif Pamatau katiną gėlyne ir paleidžiu gerklę. Vizitų žymiai sumažėjo biggrin.gif O va ką daryt su lakstančiais šunimis. g.gif Ypač rudenį padaugėję buvo. Po nakties vejoje krūvelių doh.gif
Vaikų mažų nėra, tai dar pliusas. Bet turiu mažą šuniuką. Išėjus pirma dovanas surinkdavau, tada šuniukui pasilakstyt leisdavau. ax.gif
O šiaip tai galima petardom baidyt. Iš tolo. Labai neblogas būdas. Tik atsargumo reikia, kad nesusižeist ir gyvūno nesužeist. Patikrinta blush2.gif kai vaikai maži buvo, turėjau tokį "draugą", palaidas vis mėgdavo mus aplankyti.
Pora kartų išsigando kaip reikalas (petarda pametu šalia, kad efektas būtų stipresnis) ir vizitai baigėsi. Praeidavo pro šalį neužsukęs biggrin.gif
Atsakyti
sakai ant pievutės nedaro daro ir dar kaip, svetimi katinai ateina ir terasoj savo "turtą" palieka, reiks petardų įsigyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Galima dar bandyti kvapais atbaidyti: surinkus "dovanėles" tą vietą pripurkšti senų kvepalų, odekolono ar dezodoranto (bet tiek, kad kvapas jaustųsi kelias dienas).
Atsakyti