Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

Jetau.. nu ir "pasisekė" toks kurmynas.. baisu.. turim ir mes to džiaugsmo tik kur kas mažiau. Kovojam, jei tai galima vadint kova: ultragarsinės baidyklės įsmeigtos. Šiaip jie po daržą malasi. Na, kažkokį rezultatą tos baidyklės duoda, kurmiarausių nebuvo, bet paviršiniai takai buvo.. kažkaip įdomiai takai iki ultragarsinės baidyklės ir atgal mauna iš sklypo pas kaimynus lotuliukas.gif tik tos gaudyklės cyosėjimas mane pačią nervina..
Bet gal kas naudojosi šia paslauga? http://kurmiuspastai.lt/ ir gal kas naudojotės http://trenk.lt/lt/ visokių spastų yra, o kokius geriau pirkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krialda: 04 sausio 2013 - 16:16
Mes irgi turime to gerio. Tik pas mus dar kita beda - musu namas krastinis, uz musu teritorijos - pievos bekrastes, tai isnaikinus kelis kurmius, tuoj pat prisitato kiti..
Vyras siemet sugavo 23 kurmius.
Tie spastai, kur kurmis turetu i juos sulįsti, tai beviltiski mums buvo. Nei vieno nepagavom. Naudojam tuos, kur kaip zvyples. Bet juos reikia moketi ir pastatyti..
Kurmiu uosle super gera, jei liesite spastus rankomis - BE sansu pagauti.. Vyras spastus ir pirstines su kuriomis stato spastus pries statant uzkasa zemeje. Pradzioje, jei spastai turi kokio ikyraus kvapo - tikrai nekimba.. O kai kvapai dingsta - liuks. Matosi, kad kai jie supranta, koks cia blogis, tai "uzstumia" zememis spastus.
Ir spastus vyras stato taip super jautriai, kad vos ilindus kurmiui, jau suveiktu. daug kurmiu tiesiog uz letenos prigriebti buna.
Ant kurmio tako issipjauna vejos gabala, pastato spastus prie landos, ta vejos ispjova uzdeda ant pavirsiaus, kad neuzkristu ant spastu bet ir sviesos nepatektu. O pirstines visada buna pakastos zemeje...

va tokia musu praktika.. 23 kurmiai, o pieva vis baiseja ir baiseja.. Del kurmiu kiekio sklype - tikrai taip, jie negyvena visi is karto 23, kartais pagavus 1 kurmi, viskas nurimsta porai savaiciu.. Iki neateina kitas.. O kartais viena po kito traukiam.
Papildyta:
Paziurejau ta nuoroda, kur su kurmiu naikinimo priemonem, tai abejoju to sautuvo nauda... labai jau stipriai reikia ji paliesti kurmiui, kad jis isautu... Na, nebent kai kurmis vers zemes ant to sautuvo, jis suveiks ir jei didele jega sauna, per visas zemes nusaus ta kurmi..
Bet jau nusiziurejom ka pirksim!!!
Atsakyti
Em/Er oho kokia patirtis.
Ačiū už mintį užkasti pirštines žeme.
Ką nusižiūrėjot pirkti? Spąstuse kaip specai esat, tai patarkit ir neišmanantiems blush2.gif
Tas šautuvas tai man irgi labai nepatikimas pasirodė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2013 01 04, 20:25)
Em/Er oho kokia patirtis.
Ačiū už mintį užkasti pirštines žeme.
Ką nusižiūrėjot pirkti? Spąstuse kaip specai esat, tai patarkit ir neišmanantiems blush2.gif
Tas šautuvas tai man irgi labai nepatikimas pasirodė. ax.gif



Vyras sake, kad daugiausiai kurmiu esam pagave su ale tokiais spastais (cia ne tas variantas, kur senukai pardavineja, kur kurmis atseit ilenda ir uzsitrenkia), sitie uzmusa..
http://trenk.lt/lt/h...iamsdideli.html

ir dar su tom ale zirklem spastais nemazai esam pagave. Panasus kaip tas dedule reportaze naudoja.

Kiti spastai nepasiteisino.

svarbiausia teisingai padeti tuos spastus. Visas geris tik tame.

Ir mes naudojame ne vienus spastus, o 4-6 vienu metu (tik skirtingose vietose aisku). Tai daug laiko uzima apeiti visas vietas, atkasti, patikrinti, vel sudeti..
Atsakyti
Ačiū už pasidalinimą patirtim. 4u.gif
Kažkaip tik nelabai supratau, kaip anuos statyt g.gif Čia ant praėjimo dedasi. O kuria puse į apačią?
Reikia pirkt biggrin.gif kol žiema dar. Jaučiu, pavasarį kaina pakils ir neliks, nes.... kaip matau iš aplinkos stebėjimo - kurmių šiais metais visur gausu. geri metai jiems buvo, matyt, vados didelės ax.gif
Atsakyti
Nuo pavasario iki rudens nuo kurmių mano gėlynus saugo Antikurmis (tikrai padeda), tačiau vėlų rudenį, kai jie laikomi rūsyje, kurmių vėl atsiranda, nes dirvoje daug grambuolių sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 01 04, 22:11)
Nuo pavasario iki rudens nuo kurmių mano gėlynus saugo Antikurmis (tikrai padeda), tačiau vėlų rudenį, kai jie laikomi rūsyje, kurmių vėl atsiranda, nes dirvoje daug grambuolių sad.gif


susiradau internete ir aš antikurmį, kaina tokia nemaža sakyčiau, o kiek vienetų ir kokiam maždaug plote jūs naudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jot.ka: 05 sausio 2013 - 08:57
QUOTE(jot.ka @ 2013 01 05, 08:57)
susiradau internete ir aš antikurmį, kaina tokia nemaža sakyčiau, o kiek vienetų ir kokiam maždaug plote jūs naudojat?


Keista kad lietuviskam pardavejo puslapyje neraso veikimo zonos ploto.
Gamintojo puslapyje http://www_biose_ru/antik.html raso 15- 20 metru. o kuo jis skiriasi nuo tu kuriuos israusia kurmiai g.gif

Na as rimtai nusiteikusi gaudyti juos blush2.gif Dar kita savaite pereisiu parduotuves o jei ne- bandysiu is cia http://www.ebay.co.u...-All-Categories
bet nei karto nesiunciau is ebay, ar ten sudetinga g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 05 sausio 2013 - 13:18
QUOTE(jot.ka @ 2013 01 05, 10:57)
susiradau internete ir aš antikurmį, kaina tokia nemaža sakyčiau, o kiek vienetų ir kokiam maždaug plote jūs naudojat?

Taip, kaina jų nemaža. 33 a sklype naudoju 2, nors dar vienas būtų neblogai smile.gif, nuo pavasario iki rudens kurmių nebūna, bet kai rudenį juos iškasame, tai dabar vaizdelis panašus (na, gal truputį mažiau), kaip ir pas Dajulitą sad.gif, nes nuo to prietaiso kurmiai gyvena pas kaimynus, o kai Antikurmio žemėje nėra - grįžta gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 05 sausio 2013 - 17:35
kažkas iš pažįstamų vijo kurmius iš daržo įdėdami pašvinkusios silkės į kurmiarausius. Sakė, kad padėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2013 01 06, 17:26)
kažkas iš pažįstamų vijo kurmius iš daržo įdėdami pašvinkusios silkės į kurmiarausius. Sakė, kad padėjo  g.gif

Kažkada išbandytas reikalas schmoll.gif
Atsakyti
Čia "senoji karta" kurmių gal ir bijojo silkių, karbido biggrin.gif Šiuolaikiniai schmoll.gif Nereaguoja į jokius kvapus, niekas jiems nesmirdi. Aš net į vieną skylę buvau dyzelino įpylus. Ir ką- po dienos vėl ten rausė ramiausiai biggrin.gif
Atsakyti