Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(Neili @ 2012 06 14, 09:51)
Šitos veisles patys pasidaro tokie ir turiu krepšelį vieną kabantį laisvai tai jis visišku gražiu rutuliuku pavirtęs, ir kas gražiausia kad viršus neišplinka , nenutysta  smile.gif

Gal išduosite veislės pavadinimą? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fazanas @ 2012 06 14, 09:36)
Gal išduosite veislės pavadinimą? wub.gif

"Wonder wave pearly" Benary firmos, pirkau e-seklos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 06 13, 23:03)



sveikos mergaitės,
gal gailte pasakyti kaipvadinasi šioje foto tos violetinės gėlės blush2.gif man jos laaabai gražios ir labai domintų pavadinimas....
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 06 13, 22:03)
Sveikutės namo aplinkos puoselėtojos  4u.gif ir mes pamažu tvarkomės aplinką, štai kelios foto:

Man labai graži Jūsų namų aplinka wub.gif Kaip vadinasi antroje foto augaliukas gelsvom viršūnėlėm ( priekyje dešiniau). Jau anksčiau kažkur esu pastebėjusi Jūsų lovelių laikiklius, labai kritę į akį bigsmile.gif
Atsakyti
Dėkoju už įvertinimą, su pavadinimais man sunku blush2.gif nelabai žinau, bet čia tokios kaip rožytės kietais vaškiniai lapeliais, o dar kažkas klausė apie violetines, tai ten ružavi pas mus vadina gvazdikėliais, tikslaus pavadinimo net nežinau ax.gif
Atsakyti
Tos ryškiai ružavos gėlytės, greičiausiai, šilinis gvaizdikas.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 09, 15:48)
Giriamės iš turgaus parėję ax.gif Augaliukai dukrai,manau paauginus ras kur priglausti naujai formuojamai aplinkai.Visi augaliukai po penkis litus :ax
http://images15.fotk...lytes146-vi.jpg
Priekiniai du nutūpė pas mane kol kas.Likusiems teks įkurti paaugliukų darželį.Nepasitariau su pardavėja,gal juos teiktų perkelti į didesnius vazonėlius ir su jais suleisti į žemę mastau.gif
Vaizdeliai pas mane rolleyes.gif user posted imageuser posted image
Dėl antro kampelio,tai kreizi sumanymas-reikia tokios vanutės iš senų laikų,kai pirtyje naudodavom,labai tinktų medžiagiškai prie šiltnamio durų ir to gurbo biggrin.gif

vietoj kano noretusi kazko gyvesnio,tarkim zibuciu tongue.gif pacio darzelio forma daryciau ne tokia griezta,o su pabangavimais,kanus kisciau po backa ypac aukstaugius ,matytusi ziedai manau graziau ,viduryje ta tuja man ir nekaip schmoll.gif bet dar nesugalvojau ka vietoj jos sodinciau..o vidury noretusi gyvasties,kokiu sauluciu ar kazko,net medetkos graziai atrodytu blush2.gif o ten kur per langa matosi atolas deciau arklini vezima pilna geliu ax.gif nu pavariau....... unsure.gif cia parasiau kaip as daryciau,o visumoj neblogai atrodo mirksiukas.gif (taisau padeti doh.gif
Papildyta:
ant akmens gerai spriges tam krepsyje manau atrodytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 06 13, 23:03)
Sveikutės namo aplinkos puoselėtojos  4u.gif ir mes pamažu tvarkomės aplinką, štai kelios foto:
user posted image
user posted image
user posted image

vaje net nebunant cia jau kvepi gvazdikai wub.gif o cia ar man vaidenasi ar pas jus ir fontanas padarytas 3foto? g.gif graziai kuriates,spygliuociai man nepatinka susipykusi as su jais unsure.gif ,bet visa kita thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2012 06 14, 10:59)
"Wonder wave pearly" Benary firmos, pirkau e-seklos  4u.gif

Ačiukas 4u.gif . Kaip išsaugoti šitai galvoje iki kitų metų sėjos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dajulita @ 2012 06 14, 13:09)
Tos ryškiai ružavos gėlytės, greičiausiai, šilinis gvaizdikas.


aga dėkui, jau poto ir aš žiūrėjau kad čia gvaizdikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirkt: 14 birželio 2012 - 13:08
unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kanapecia: 14 birželio 2012 - 13:11
QUOTE(kanapecia @ 2012 06 14, 13:52)
vaje net nebunant cia jau kvepi gvazdikai wub.gif  o cia ar man vaidenasi ar pas jus ir fontanas padarytas 3foto? g.gif  graziai kuriates,spygliuociai  man nepatinka susipykusi as su jais unsure.gif ,bet visa kita  thumbup.gif

taip čia toks fontaneėis, paskui teka akmenukais i tvenkinuką, (tvenkinukas dar tobulinamas, pasirodysime vėliau)
Atsakyti