Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(Linetax @ 2012 11 07, 14:40)
Labai gražu kol neapkerpėję...


QUOTE(Indre_bac @ 2012 11 07, 14:54)
radau ir kur pigiau, http://www.amazon.co...m/dp/B0001WTXAU Pirmas įspūdis tikrai geras, bet va po poros metų....


Tada gal geriau nevargti unsure.gif nors jei samanomis apaugę plytelių kraštai, tai man gražu wub.gif
Atsakyti
o man grazu ir po poros metu,
as netgi tuos tarpus zole uzseciau ir zoliapjove pjauciau.
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2012 11 06, 14:17)
belieka tik skaityti ir džiaugtis uz geranoriškai dalinamus patarimus,nuotraukas,pagalba wub.gif  Taigi ,kai dabar prasidejo poilsio sezonas,noriu pabandyti kazka pasiplanuoti (tikiuosi su jusu pagalba) pavasariui ax.gif

unsure.gif unsure.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Valatke @ 2012 11 09, 13:20)

KAIP TIK JUMS TAIKIAU :kelios įgyvendintos sodo idėjos. prieš ir po.

BE TO -PASIŽIŪRĖKIT KAD IR KOKIO MEDELYNO KATALOGĄ SU NUOTRAUKOM IR AUGALŲ APRAŠYMU-kai jau kažką išsirinksit, tada konkrečiau galima bus ir patart . PVZ. WWW.SODINUKAI.LT
RINKTIS JUK GALIMA DAUG IŠ KO IR KOMPONUOT DAUG KĄ .
NELEPŪS AUGALAI BENDRAI-TUJOS, KADAGIAI, KUKMEDŽIAI, PUŠYS..(SKIRIASI FORMOS: apvalūs, kolonijimiai, pramidiniai..
augimo tempas-vieni priauga per metus kelis cm, kiti keliasdešimt.
spalvos-nuo geltonų, žalių, salotinių, mėlynų, sidabrinių...nepamirškit, kad augalai keičia savo atspalvį dar nuo metų sezono.
Ryškiaspalviams augalams- kad pasireikštų visas jų grožis dažnai reikia saulės..
Vėl gi tie patarimai-tušti, jei dar neapsisprendėt kokius augalus rinksitės.
KIEK ATSARGIAU SU PUSKIPARISIAIS- KAI KURIE MŪSŲ ZONOJ PAŠĄLA.

Iš nelepių lapuočių-hortenzijos, sedulos, PŪSLENIAI, lanksvos, raugerškiai ir t.t....
vieni puošia žiedais, kvapais, margaspalviais lapais..
Pasirinkimas labai didelis.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal Jus zinote ka nors kas moka irengti ir apzeldinti graziai smile.gif tvenkini? Musu "meistras" dingo taip ir nepasirodes, ieskom kito... Vilniuje.
Atsakyti
Vakar pagalvojau apie pilkos spalvos augalus. Kad jie gana atsparūs šalčiui,kad ir vienmečiai. Šlamutis stovi nenusigandęs,kietis kažkoks vasarinis, žilės...
Atsakyti
Sveikos mamytes....
Atėjau pas jus su prašymu padėti....
mačiau ankstesniuose temose kelioms mamytėm padėjote su kiemo sutvarkymu...tai gal ir man nepagailėsit patarimu savo vizijų kaip galėtu atrodyti mano kiemas...
Įkelsiu keletą nuotraukėlių:
1.Fotografuota iš Įvažiavimo labai,norėčiau kažkaip apželdinti pylimą nes už pylimo kiek tolėliau yra pagrindinis kelias....Norisi kad susilaikytu kažkiek triukšmas....O pylimas yra daug molio su smėliu...žadame pilti kažkiek juodžemio kad bent kažkas augtu...

https://fbcdn-sphoto...396348350_n.jpg
2.Ši fotografuota iš busimos pirties vietos,prie mano bus terasa....O kur matosi akmuo ten riba prasideda tvenkinys....ką patartumėt su šiuo plotu daryti....Ar šiaip tik žolyte apželdinti.....
user posted image

tai tiek būčiau labai dėkinga už pagalba... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AleksandraGabijaGustas: 20 lapkričio 2012 - 15:46
Negaliu atsiziureti ir nebespeju svajoti toki vaizdeli internete atradusi wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(AleksandraGabijaGustas @ 2012 11 20, 15:41)
Sveikos mamytes....
Atėjau pas jus su prašymu padėti....
mačiau ankstesniuose temose kelioms mamytėm padėjote su kiemo sutvarkymu...tai gal ir man nepagailėsit patarimu savo vizijų kaip galėtu atrodyti mano kiemas...
Įkelsiu keletą nuotraukėlių:
1.Fotografuota iš Įvažiavimo labai,norėčiau kažkaip apželdinti pylimą nes už pylimo kiek tolėliau yra pagrindinis kelias....Norisi kad susilaikytu kažkiek triukšmas....O pylimas yra daug molio su smėliu...žadame pilti kažkiek juodžemio kad bent kažkas augtu...

Kad sulaikytų triukšmą reikia aukštos tvoros, o prieš ją tada galvoti, ką sodinti...
Papildyta:
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 11 21, 17:34)
Negaliu atsiziureti ir nebespeju svajoti toki vaizdeli internete atradusi wub.gif


nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2012 11 21, 18:34)
Negaliu atsiziureti ir nebespeju svajoti toki vaizdeli internete atradusi wub.gif

labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 11 21, 19:36)
Kad sulaikytų triukšmą reikia aukštos tvoros, o prieš ją tada galvoti, ką sodinti...

triukšmui ir dulkėms sulaikyti apželdintas pylimas tikrai kur kas geriau nei aukšta tvora smile.gif
Pirma mintis - kalninės pušys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliumai: 22 lapkričio 2012 - 20:12
QUOTE(leliumai @ 2012 11 22, 20:11)
triukšmui ir dulkėms sulaikyti apželdintas pylimas tikrai kur kas geriau nei aukšta tvora  smile.gif
Pirma mintis - kalninės pušys.

Neparašiau, kad tvora turi būti betoninė arba akmenų mirksiukas.gif Jei AleksandraGabijaGustas nori kažką daryti, kad sulaikyti triukšmą, vadinasi pas juos pylimas dabar per žemas, ir nesulaiko pakankamai triukšmo. Tokiu atveju padėtų betoninė tvora arba mažas miškelis. Porą eilių medžių nemanau, kad pakeis situaciją. Pas mane eilė 6 metrinių tankiai susodintų senų tujų ir nieko nepadėdavo, kol betoninės tvoros nepastatė. Paleido ant jos vijoklius, tai bus po poros metų žalia siena. Tiesa, triukšmą izoliuoti reikia šalia kelio, o ne prie savo namų.
Atsakyti