Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

rododendrai gan dėkingi augalai persodinimui, nes lyginant su augalo dydžiu šaknynas būna gan nedidelis mirksiukas.gif Kiek teko skaityt rododendrus galima persodinėt visą sezoną (juk jie visžaliai ir lapų niekad nemeta - aš kalbu būtent apie tokius, ne apie azalijas) išskyrus per aktyvų ūglių auginimo periodą.

Aš persodinėjau gan nemažą rorodendrą, prieš tai pakankamai palaisčiau, tada perkėliau į naują vietą, vėl paliejau ir jis sėkmingai žydėjo po žiemos - neigiamų persodinimo pasekmių nesimatė jokių mirksiukas.gif
Atsakyti
rododendras pas mane,sitoks
http://public.fotki....ododendras.html

a tada galiu drasiai persodinti,as kazkaip isivaizdavau kad jis
labai lepus,vis bijojau uztikti,bet taip nevietoj jis man.
dekoju uz optimistiskus patarimus.
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2012 09 27, 15:32)
tos pirmosios arba žvaigždūnės scabiosa

Aciu 4u.gif tikrai tos,tik gaila kad vienmetes.
Atsakyti
QUOTE(Ynka @ 2012 09 28, 13:26)
Aciu 4u.gif tikrai tos,tik gaila kad vienmetes.



Yra zvaigzduniu ir daugiameciu, o jei svarbu spalva, tai buozaine (Knautia macedonica) yra panasi, tik mazesniais ziedais daugiamete gele.
Atsakyti
QUOTE(Ynka @ 2012 09 28, 13:26)
Aciu 4u.gif tikrai tos,tik gaila kad vienmetes.


kodėl vienmetės - yra tokių pat ir daugiamečių. Iš leliumai esu gavusi kelis kelmelius dideliais žydrais žiedais žydinčių, iš Dariaus esu pirkusi žemučiukes žydras, daugiametes.lt parduoda tamsią Chile Black (tik nežinau kaip ši pas mus žiemoja) mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras
Gavau dovanu kruma Ceratostigma. Gal kas auginate ar bent zinote lietuviska pavadinima, nes tokiu nelabai ka randu lietuviu kalba. Nezinau kaip ji priziureti ax.gif
Aciu uz pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš savo didelius ir mažiukus rododendrus persodinejau pernai rudenį, radikaliai pakeičiau vietą - šiaurinę, be užuovejos. cool.gif Labai rizikavau ir baiminausi, kad ne kas su jais bus...na nepasakyčiau , kad pavasarį jie man patiko. Tie , žemieji, kur žiemojo po sniegu, tai labai gražūs thumbup.gif , o vat didieji- su parudavusiais lapukais, na nevisais aišku:) smile.gif Bet labai greitai atsigavo pavasarį, gavo trąšos , rudus lapus nuemiau- na ir drinks_cheers.gif . O persodinti manau geriausia rudenį, nes jie žydi anksti pavasarį, negerai judinti žydintį. g.gif
Atsakyti
Sakykit, kaip vadinasi aplinkos projektavimo programa? kazkada turejau, niekaip neberandu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2012 09 28, 21:08)
Labas vakaras
Gavau dovanu kruma Ceratostigma. Gal kas auginate ar bent zinote lietuviska pavadinima, nes tokiu nelabai ka randu lietuviu kalba. Nezinau kaip ji priziureti  ax.gif
Aciu uz pagalba  4u.gif  4u.gif


lietuvių kalba ir aš nieko neradau, o angliškai neskaitote? anglų kalba galima rasti, ir jų ne viena rūšis yra, be krūmo dar radau ir puskrūmiai, labiau paieškojus gal ir dar daugiau atrast galima.
Atsakyti
QUOTE(1PuPa @ 2012 09 28, 22:08)
Labas vakaras
Gavau dovanu kruma Ceratostigma. Gal kas auginate ar bent zinote lietuviska pavadinima, nes tokiu nelabai ka randu lietuviu kalba. Nezinau kaip ji priziureti  ax.gif
Aciu uz pagalba  4u.gif  4u.gif

Purkvė
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 09 29, 20:02)


Aciu 4u.gif
Tikiuosi dabar rasiu aprasyma
Atsakyti
smile.gif Merginos, kažkokia pasyvi mūsų temuke, pavadinimas - "Namo aplinka, jau vasara"- o už lango jau ruduo, reikia kuo greičiau pabaigti temą ir deti rudeninius vaizdus, kaip rausta nuo šalnų augalų lapai, šerkšną, kuris tuoj tuoj aptrauks laukus... ax.gif Aš irgi įdėčiau kokių nuotraukyčių, na bet kad dar neišmokau iš savo fotiko sukelti čia doh.gif . Na bet visgi, diskutuokime, rodykime savo rudenėjančią namų aplinkąsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti