Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(Morepink @ 2012 09 22, 21:00)
Aš gyvenu pušyne - bet ir veją, ir gėlynus jame turiu. Tik priežiūros žyyymiai daugiau - spyglius nuo vejos griebiu intensyviai rudenį ir pavasarį, o iš gėlynų tenka tą daryt pastoviai. Gėlynų žemę kalkinau prieš įrengdama, o dabar profilaktiškai medžių pelenais barstau. Svarbiausia neleisit pūti pušų spygliams - žemė nerūgštės ir viskas augs 4u.gif

kiekviena situacija skirtinga. man tikrai nereik gelyno ir vejos po pusimis- labiau kazlekai patinka biggrin.gif . bet jei kurciausi 6 aruose po didele sena pusimi, tai jauciu bandyciau ir as nors kiek vejos, gelynu is po jos atsikovoti. bet mano atveju tokio poreikio nera. greiciau priesingai. kaip tik noriu, kad formuotusi kuo naturalesne misko paklote. kad pradetu augti kiminai, pataisai ir pan. noriu ir geresniu grybu nei kazlekai ir liapses( sitos irgi auga pas mane) uzsiveisti. pusynas pas mane neskirtas kokiam nors naudojimui . jis skirtas uzstoti vyraujanti veja ir vaizdeli i kaimynu ukinius pastatus/tvartus. bet sutinku, kad imanoma ir is po pusu zeme atsikovot, jei tik to reikia ar norisi.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2012 09 23, 11:41)
kiekviena situacija skirtinga. man tikrai nereik gelyno ir vejos po pusimis- labiau kazlekai patinka biggrin.gif . bet jei  kurciausi 6 aruose po didele sena pusimi, tai jauciu bandyciau  ir as nors kiek vejos, gelynu is po jos atsikovoti. bet mano atveju tokio poreikio nera. greiciau priesingai. kaip tik noriu, kad formuotusi kuo naturalesne misko paklote. kad pradetu augti kiminai, pataisai  ir pan. noriu ir geresniu grybu nei kazlekai ir liapses( sitos irgi auga pas mane) uzsiveisti. pusynas pas mane neskirtas kokiam nors naudojimui . jis skirtas uzstoti vyraujanti veja ir vaizdeli i kaimynu ukinius pastatus/tvartus. bet sutinku, kad imanoma ir is po pusu zeme atsikovot, jei tik to reikia ar norisi.

Va todėl ir nesinori veltis į diskusijas, nes kiekvieno poreikiai skirtingi. 4u.gif
Pušys pas mus aplink namą, ir man visai nesinori kad vaikai šliaužiotų samanom ir spygliais apėjusiam kieme. Norisi ir kad žiedai pro langus džiugintų, bet juk dėl to pušų neiškirsi, tad tenka ieškot kompromisų. Jei jos augtų kitoj sklypo pusėj, tuomet aš irgi palikčiau viską pačiai gamtai.
Atsakyti
ax.gif Kokia įdomi diskusija, aš tai po pušimis , kur ne kur, pasodinčiau dar rododendrų, azalijų- na jums tikrai patiktų mirksiukas.gif
Atsakyti
diskusijos idomios ,as igri bandyciau ta pusyna kaip nors panaudot o ne sunaikint.

bet tik daros tema neidomi kai susirinkusios kelios drauges ima dalintis savo gelynu smulkmenelemis,tada jau pasidaro nebe viesas forumas,baisu ka nors ir parasyt lig i ju privacia teritorija lystum.as nebesuprantu viesu temu kas joms pasidare.kur ziuri moderatoriai.ar isvis neziuri.krenta forumo reitingai.

na o kas itema ,man idomus klausimas kur priderinti rododendra.
pas mane pasodintas gyvatvorej su lanksvom drauge,man nepatinka.
galvoju kur cia ji persodinus.ko gero tiktu prie spigliuociu ar vienas.
maciau rododendru tema ,maunu ten.
Atsakyti
labai teisingai pastebėjote, kad temos viešos, kas kam aktualu, tuo ir dalinasi, kelkit savo problemas, savo gėlynus, kas turės ką pasakyt tas pasakys. nesuprantu kas čia yra ne į temą, ir kur turėtų žiūrėt moderatorės?
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2012 09 26, 20:16)
nesuprantu kas čia yra ne į temą, ir kur turėtų žiūrėt moderatorės?


ir aš bais nesupratlyva ir visai "kampo nepagavau" kame problema arba kažką praleidau g.gif na moderatorės turėtų kištis jei žmonės bartųsi, įžeidinėtų vieni kitus, reklamuotų kažką, visiškai ne į temą, t.y. į lankas nuklystų savo kalbomis ir pan. ir t.t., o ką šioje temoje galėtų moderatoriai taisyt blink.gif Visos kalba apie daugiamečius augalus bei daugiamečių gėlių gėlynus g.gif

O tyliai skaityt ar ir pasisakyt yra kiekvienos pasirinkimas - nei viena nebuvo iš čia "išvaryta" ar ignoruota blink.gif

Kas klausia patarimų visad jų gauna, tik pagrindinė taisyklė mano galva yra ta - jei klausi patarimo apie konktretų augalą, tuo labiau augalų derinimą, rodai savo aplinką ir prašai pagalbos kažką kuriant reik susitaikyti, kad visi turi teisę išsakyti skirtingus požiūrius, kritikuoti, abejoti, o to klausiančiojo valia klaust ar ne, panaudot praktikoje patarimus ar kažką koreguot - tiesiog priimdamas kritiką žmogus tobulėja ir juda į priekį ax.gif
Atsakyti
Pasake gal žmogus iš savo prizmes ir aš jį palaikau, tikrai yra dalis tiesos, kai kartais yra per daug sureikšminamas kito patarimas ar pasisakymas, tuomet net pagalvoji- geriau iš vis patyleti ax.gif . Likti potencialiu skaitytoju- ir tau gerai , ir kitam ramu ( čia kalbu apie forumą). mirksiukas.gif
Iš tikrųjų, juk tema apie mūsų sukurtą grožį, tad juo ir dalinkimes drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(AIRIDDA @ 2012 09 26, 23:28)
Pasake gal žmogus iš savo prizmes ir aš jį palaikau, tikrai yra dalis tiesos, kai kartais yra per daug sureikšminamas kito patarimas ar pasisakymas, tuomet net pagalvoji- geriau iš vis patyleti ax.gif . Likti potencialiu skaitytoju- ir tau gerai , ir kitam ramu ( čia kalbu apie forumą).  mirksiukas.gif
Iš tikrųjų, juk tema apie mūsų sukurtą grožį, tad juo ir dalinkimes drinks_cheers.gif


o kas sureikšmina atsakymą, ar ne pats žmogus? mirksiukas.gif skaitau forumą, jau ne pirmus metus, ir perėjau stadijas nuo tylios klausytojos, klausėjos, dabar kai turiu kuo dalintis dalinuosi. kai atsiranda bendraminčių- vystosi diskusija, kam nepatinka, tegu kreipia diskusiją kita linkme, atsiras bendraminčių kitam požiūriui, prašom, turit diskusiją apie tai kas patinka kitam. o jei neatsiranda, tai gal kitiems neįdomus būtent toks klausimas? šiaip ar taip, temose nieks nedraudžia šnekėti į temą ir turėti skirtingas nuomones. 4u.gif
Atsakyti
As biski i tema pasisakysiu biggrin.gif

Pas mane 6 arai ir buvo didziule egle vienam kampe pasodinta, ji ne tik kad zeme uzrugstinus buvo bet ir pavesis didziulis po ja, augo ne zole o samanos. Nupjovem mes ja blush2.gif I jos vieta pasodinau sena sena sumedejusi rododenra, tai zinokit kaip jis isbujojo thumbup.gif Rododendrams ir azalijoms labai tinka rugsti zeme. Dabar turim grazu vaizdeli, aplink zolyte augt pradejo thumbup.gif

Atsakyti
Gal kas pazysta siuos augalelius?ar jie vienmeciai ar daugiameciai? g.gif
Aciu 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ynka @ 2012 09 27, 14:25)
Gal kas pazysta siuos augalelius?ar jie vienmeciai ar daugiameciai? g.gif
Aciu 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image


tos pirmosios arba žvaigždūnės scabiosa https://www.google.l...p...440&bih=809

o gal knautia https://www.google.l...&...440&bih=773
dorai nežinau, ar jos tie patys augalai, greičiausiai giminingi, auginu tik žvaigždūnes, ir stambiais gana žiedais, tos smulkutės labai mielos. pas mane daugiametės.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif
nu nepergyvenkit taip as cia moderatoriams komplimenta norejau parasyti,kitaip iki ju neprisibrausi.na bet jei kam uzkliuva vadinas yra del ko...diskusija.

na toliau i tema-

murmur,kaip ten raset persodinot sena rododendra,idomu kaip toks po persodinimo atsigauna.kada geriau persodint ,rudeni.
as irgi ruosiuos persodinti sena rododendra,bijau nuzudyti.
Atsakyti