Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

o akmenukų nešti negalima iš pajūrio, baudą gali gauti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriukstis: 09 rugsėjo 2012 - 08:04
QUOTE(Spurga577 @ 2012 09 08, 18:16)
4u.gif



...labai tinka akmenukai iš pajūrio. Ypač tokių daug Preiloje. Draugai po maišiuką, po maišiuką - prisivežė



Kas bus, kai visi ims taip elgtis?
Atsakyti
QUOTE(mot99 @ 2012 09 10, 12:51)
Kas bus, kai visi ims taip elgtis?


Sutinku su jusu kritika - ji tikrai pagrysta. tiesiog turiu pazistama, kuri gyvena Preiloje. Ji man papasakojo toki fakta - pliazo priziuretojai turi kazkokia masina (?) , su kuria "sukuoja smeli, o surinktus akmenis veza tiesiog i vietini savartyna. Galite is ten pirkti ... bet cia ne i tema gavosi smile.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif O aš manau, kad ne visi tokį svorį tikrai nores tampytis iki namų , tuo labiau, kad norint jais apsidelioti, tai tikrai nemažais reikia. Ir dar, o kas būtų, jeigu o visgi- na, manau pliaže būtų daugiau smeliuko , o ne akmenų. mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriukstis @ 2012 09 09, 08:03)
o akmenukų nešti negalima iš pajūrio, baudą gali gauti smile.gif


uz nedidelius akmenukus, jei jus issinesite i maiseli prisirinke, tai tikrai nebaus. Na nebent prisikrausite pilna bagazine tongue.gif Is papludimio draudziama vezti didelius akmenis - riedulius, uz tai gresia bauda nuo 300 iki 500 litu ax.gif
Mes karts nuo karto taip pat maisiukan isimetam akmenu ir nematau nuo to nieko blogo ax.gif Bus daugiau smeliuko drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos pakonsultuokit kaip su Astilbe elgtis, jinai nuzydejo ir ka man su tom sakelem aukstom, kur ziedai buvo daryti? vis laukiu laukiu, galvoju gal dziuti prades tada gal nupjauti juos, bet kad dabar jau maziukai lapeliai formuojasi vietoj ziedu, tai gal reikia palikti ir taip krumas formuosis? niekur nerandu internete:)smile.gif
Atsakyti
QUOTE(greja @ 2012 09 19, 13:41)
Merginos pakonsultuokit kaip su Astilbe elgtis, jinai nuzydejo ir ka man su tom sakelem aukstom, kur ziedai buvo daryti? vis laukiu laukiu, galvoju gal dziuti prades tada gal nupjauti juos, bet kad dabar jau maziukai lapeliai formuojasi vietoj ziedu, tai gal reikia palikti ir taip krumas formuosis? niekur nerandu internete:)smile.gif


Aš visad nužydėjusius žiedynus po kurio laiko nukerpu - iš pradžių jie būna gražios žalios spalvos, bet po kurio laiko, mano akimis žiūrint, ima nelabai gražiai gelst. tada žiedus ir iškarpau. Keras didėja ne dėl žiedų (jie skirti sėkloms subrandinti), o dėl paties kero, lapų gausėjimo 4u.gif O lapų aukšti būna toks, kokį jau tam tikrai veislei "nustatė gamta". Aišku kažkie augimo vieta, dirvožemis įtakoja, bet žemaūgė netaps tikrai aukštaūge ir atvirkščiai biggrin.gif
Atsakyti
ačiū mumrikai smile.gif
Atsakyti
Astilbių žiedynus nukarpau anksti pavasarį. Žiemą džiūvėsiai sulaiko sniegą, šaknims šilčiau žiemot ir šiaip linksmiau, kuomet iš pusnių kyšo žvakelės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2012 09 19, 16:08)
Astilbių žiedynus nukarpau anksti pavasarį. Žiemą džiūvėsiai sulaiko sniegą, šaknims šilčiau žiemot ir šiaip linksmiau, kuomet iš pusnių kyšo žvakelės   bigsmile.gif

As tai astilbes nukarpau rudeni ,jau 12 m. auga ir neissala ax.gif jos is tu geliu kurios atsparios salciui ,nera reikalo tuos stagarus laikyti ,nebent grazu... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2012 09 07, 22:10)
Sveiki
As cia su tokiu klausimu  blush2.gif gal kas yra su tuo susidure g.gif  kaip panaikinti voratinklius is medines tvoros?  doh.gif  nuvalau , kelios dienos ir vel visa pilna tvora doh.gif  ir visa vasara as su jeis vargstu doh.gif , galvoju gal kokiu chemikalu ja apipurksti  g.gif

kam tuos vorelius Jus taip ziauriai ,vistiek visu neisnaikinsite ,tai naturalu ,ju pilna visur ,nubrauki voratinklius ir tiek smile.gif sako ,kad vorai laime nesa ir zudyti ju negalima ...na kas nori tiki tuo ,kas ne tai ne.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sabbatini: 21 rugsėjo 2012 - 07:14
turiu klausimą, visos nuomonės įdomios.
Pagal kokius kriterijus renkatės medžius savam sklypui? Na apšvietimas, dirvožemis visa tai aišku, mano tikslas savas valdas įlieti į natūralų kraštovaizdį, aplink lygut lygutėliai laukai, bet ne vienkiemis, šalia kaimynų sklypas, atribotas tujomis. mąstau, kad natūraliai atrodytų rūšiniai augalai, bet kaip pasirint? Kiek važiuodama stebiu apylinkes, tai pievose medžių nėra, karklai, šaltalankiai sėjasi, senesnėse pievose jau matosi dygstančios pušys, ir beržai. Tai gal labai neiškrisčiau iš bendros aplinkos jei pas mane taip pat atsirastų pušų, ne kalnapušių, o rūšinių paprastų? Toje sklypo dalyje neplanuoju sodinti vaismedžių ir kito ''valgomo'' gėrio, dabar tai yra mintis palikti erdvę vaikams, su keliais medžiais.
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2012 09 21, 19:35)
turiu klausimą, visos nuomonės įdomios.
Pagal kokius kriterijus renkatės medžius savam sklypui? Na apšvietimas, dirvožemis visa tai aišku, mano tikslas savas valdas įlieti į natūralų kraštovaizdį, aplink lygut lygutėliai laukai, bet ne vienkiemis, šalia kaimynų sklypas, atribotas tujomis. mąstau, kad natūraliai atrodytų rūšiniai augalai, bet kaip pasirint? Kiek važiuodama stebiu apylinkes, tai pievose medžių nėra, karklai, šaltalankiai sėjasi, senesnėse pievose jau matosi dygstančios pušys, ir beržai. Tai gal labai neiškrisčiau iš bendros aplinkos jei pas mane taip pat atsirastų pušų, ne kalnapušių, o rūšinių paprastų? Toje sklypo dalyje neplanuoju sodinti vaismedžių ir kito ''valgomo'' gėrio, dabar tai yra mintis palikti erdvę vaikams, su keliais medžiais.


Mano nuomone neiskrisi, jei tik tam rusiniam medziui pakankamai vietos pas tave.
Atsakyti