Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(verkne @ 2012 09 05, 22:08)
Pirkau pavasarį čiobrelių tokį kerą, gal gero delno dydžio. Jį išdalinau kuokšteliais pasodinau palikdama kokių 15-20 cm tarpus, o rudenį jau buvo ištisinis kilimas, kokio pusės kv/m dydžio plotas.


reikes sestadieni turguj nusipirkti kazko panasaus. aciu 4u.gif
QUOTE(Spurga577 @ 2012 09 06, 09:23)
Aš prie pat namo pamatų esu skaldelę supylusi aplink visą namą tiesiog ant žvyriuko (be geotekstilės). Jau kokie 3 metai, tai nepasakyčiau, kad daug problemų (nors aplinkui nešienaujamos pievos ir sėklas nešioja  schmoll.gif ). Taip, truputį auga piktžolės, bet labai mažai. Taigi eini pro šoną, pamatai ir išrauni smile.gif specialiai tikrai neraviu.


QUOTE(rim @ 2012 09 06, 12:03)
Prie pamato tai gal geriau akmenukai, nes turi būti kaip ir drenažas, kad pamatas nedrėktų. Jeigu šalia nebus gėlyno, tai aišku ne taip greit prisineš ir nebus didelės problemos su žolėm.

dabar jau apsiravejau aplink nama ir visdelto apsisprendziau-desiu ta plevele,nes vienur prie pamato juodzemis,kitur statybinis gruzas arba molis doh.gif pagalvojau kai reikes raut zoles, tai paskui gali labai i virsu issikelti tai ka noriu paslepti biggrin.gif
O gal zinote kur galima pigiau nusipirkti akmenuku? ar tik senukuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2012 09 05, 20:45)
turiu rimtą klausimą auginantiems miskantą zebriną- kada jį galiu persodinti? Auga antri metai pas mane, bet šiemet į jį pasikėsino topinambas, dabar ten 2in1 krūma, reikia verkiant išskirti  susimaišėlius. kada man tai padaryti kad jiem širdutes ne taip labai skaudėtų ( topinambui karamba bus, o vat miskantą noriu turėt gražų, be priemaišų.


auginu zebriną mirksiukas.gif aš asmeniškai dabar nedalinčiau, nes gali būti, kad kaip reikiant apsidraskys šaknys bandant augalus išskirti ir dabar miskantui jau ne laikas šaknis naujas augint (vis tik po rimto drąskymo augalas bus kiek pasilpęs). Palaukčiau pavasario kai pasimatys, kad ūgliai bunda ir ima augt. Tuomet atskyrus bus miskantui pats augimas ir to peorosinimo jis nė nepajus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 09 06, 14:01)
auginu zebriną  mirksiukas.gif  aš asmeniškai dabar nedalinčiau, nes gali būti, kad kaip reikiant apsidraskys šaknys

škia kantriai reikia laukti pavasario. O tada gal pasakytumėt- koki gabaritai jūsiškės zebrinos?ir kaip sparčiai/lėtai plečiasi? Pas mane antri metai auga, tai kukli tokia dar..keli štakietai ir viskas g.gif
Atsakyti
kadangi mes iš Kauno, tai granito skaldą pirkome "Granite" http://www.granitas....granito-skalda/

Frakciją gali išsirinkti Senukuose - ten tokia pati, tik maišeliuose. Dėl kainos - tai reikia skaičiuoti priklausomai nuo kiekio. Dar pigiau būtų galima važiuoti tiesiai į Granitą ir ten pasiimti prekes patiems. Tik labai nepatogus darbo laikas. Bet jie ir patys veža. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2012 09 07, 10:06)
kadangi mes iš Kauno, tai granito skaldą pirkome "Granite" http://www.granitas....granito-skalda/

Frakciją gali išsirinkti Senukuose - ten tokia pati, tik maišeliuose. Dėl kainos - tai reikia skaičiuoti priklausomai nuo kiekio. Dar pigiau būtų galima važiuoti tiesiai į Granitą ir ten pasiimti prekes patiems. Tik labai nepatogus darbo laikas. Bet jie ir patys veža.  4u.gif


Ir vietoj dar paciam pasikraut reik. smile.gif
Atsakyti
O gal zinote kur galima pigiau nusipirkti akmenuku? ar tik senukuose g.gif
[/quote]

As tai pirkau zvyro karjere, tai tikrai gaunasi zymiai pigiau, nes tona akmenuku kainuoja apie 60litu, o skaldyto granito-120lt
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2012 09 07, 10:41)


As tai pirkau zvyro karjere, tai tikrai gaunasi zymiai pigiau, nes tona akmenuku kainuoja apie 60litu, o skaldyto granito-120lt

bigsmile.gif net nepagalvojau apie zvyro karjera doh.gif pas mus netoli yra jis. reikes pasidometi 4u.gif o taip tai jau norejau is kauno vezti,bet iki musu 80km tai labai kaina iskyla doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimimita: 07 rugsėjo 2012 - 13:17
QUOTE(Marmaledas @ 2012 09 06, 15:10)
škia kantriai reikia laukti pavasario. O tada gal pasakytumėt- koki gabaritai jūsiškės zebrinos?ir kaip sparčiai/lėtai plečiasi? Pas mane antri metai auga, tai kukli tokia dar..keli štakietai ir viskas g.gif


auginu tik antri metai, o ir taip vadinamu "zebrinų" yra kelios skirtingos veislės - ir kerų aukšis skiriasi ir jų plėtimosi tempai, ir atsparumas šalčiui, o bendrumas, tai horizontaliomis juostomis dryžuoti lapeliai ir kad kerai būna statūs bei mūsų sąlygomis nespėja pražydėt.

Pas Eglę (eglesgeles.lt) apžiūrėjau keletą zebrinų krūmų, jau gan dideli, kelerių metų amžiaus, tai vieni sakė sunkiai žiemoja, o kiti auga ir vargo nemato. Maniųškis dabar sakyčiau apie metrą aukščio, pirkau maždaug sprindžio skersmens krūmelį, tai šiemet jis apimtimi padbigubėjo ir kai persoinėjau jį į kitą vietą tai mačiu, kad labai daug naujų stambių ūglių po žeme suformuota. Auga jis pas mane trąšioje "sunkioje" dirvoje, bet visiškoje saulėkaitoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki


As cia su tokiu klausimu blush2.gif gal kas yra su tuo susidure g.gif kaip panaikinti voratinklius is medines tvoros? doh.gif nuvalau , kelios dienos ir vel visa pilna tvora doh.gif ir visa vasara as su jeis vargstu doh.gif , galvoju gal kokiu chemikalu ja apipurksti g.gif
Atsakyti
voratinklius gamina voriukai, reikia juos išpurkšt kokiu nors "deciu" ar "fostak".
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 09 07, 22:17)
voratinklius gamina voriukai, reikia juos išpurkšt kokiu nors "deciu" ar "fostak".


Aciu 4u.gif kaip as pati nepagalvojau blush2.gif augalus purskiu, o apie tvora visai nepagalvojau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(smth1 @ 2012 09 07, 10:35)
Ir vietoj dar paciam pasikraut reik. smile.gif


taip, sportas geras... esu pati prikrovusi gerą puspriekabę granito trinkelių vieną ankstyvą rytą smile.gif)) bet užtai savo rankomis padarytas darbas gerokai brangesnis... ir mielesnis 4u.gif

Ir man atrodo, kad iš karjero akmenėliai kitokie. Skaldyta skalda gali susitrombuoti, o iš karjero - ne. gal klystu, bet vyras man taip aiškino.

O dar jei neskubate, ir tinka prie dizaino, labai tinka akmenukai iš pajūrio. Ypač tokių daug Preiloje. Draugai po maišiuką, po maišiuką - prisivežė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurga577: 08 rugsėjo 2012 - 17:17