Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(amarrile @ 2012 06 09, 16:28)
Klausimas[/color]-ar tinka laikyti ant akmens gelytes toj pintinej ,ar ieškoti kito sprendimo? kokių klaidų matot,nes viskas dar kaip mozaikoj pakeičiama rolleyes.gif


Jei gerai įžiūriu, tai tam krepšyje kanai. Net jei jie žemaūgiai, tai bus beveik metriniai ir išsivers nuo to akmens su visu krepšiu g.gif Aš turbūt kanų į tokį mažą plotelį iš viso nedėčiau. Geriau pakartoti tuos pačius gėliukus kaip ir antrojoje nuotraukoje. Antrasis plotelis man atrodo visai simpatiškai, gražiai augalų aukščiai pereina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aispra @ 2012 06 09, 17:31)
Jei gerai įžiūriu, tai tam krepšyje kanai. Net jei jie žemaūgiai, tai bus beveik metriniai ir išsivers nuo to akmens su visu krepšiu g.gif  Aš turbūt kanų į tokį mažą plotelį iš viso nedėčiau. Geriau pakartoti tuos pačius gėliukus kaip ir antrojoje nuotraukoje. Antrasis plotelis man atrodo visai simpatiškai, gražiai augalų aukščiai pereina 4u.gif

Labai gera mintis apie atsikartojimą. aciuks.gif
.........................................................
Neturiu didelių norų ar svajonių gyvenime,bet labai noriu,tarsi būtinai reikia vandens bėgimo,judejimo mano akiratyje.(Kaip ir vejo varpelių))Gal apgalvojus galima parinkti vietą tokiam objektui,kaip nedidelis krioklelis rolleyes.gif
Vis galvojau,kad sunku įterpti spygliuotį prie daug obelų,o lyg ir nieko,juo labiau,kad ilgai pavasarį neapšviečiant kiemo labai truksta žalumos,ryškesnės spalvos,vnž.gyvybės .
Įdedu nuotrauką,ką matau prieš save nuo poilsio vietos,tai tame akiratyje butų gerai įsprausti.Gal prie raudonos tvoros,kaip matosi anksčiau dėtoj nuotraukoj,dešinen nuo hortenzijos...Gal truputį pakeltas nuo kokio akmens...Ar ąsotis nėra banalus elementas... mastau.gif
http://images41.fotk...lytes125-th.jpg
Atsakyti
gal ir ne i tema, bet visviens paklausiu. jus geles laukines ir braskes sauleta, karsta diena laistot vakare ar diena? ydomu pasidare... mama sakydavo kad geriau vakare maziau dregmes isgarina, ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2012 06 10, 15:02)
gal ir ne i tema, bet visviens paklausiu. jus geles laukines ir braskes sauleta, karsta diena laistot vakare ar diena? ydomu pasidare... mama sakydavo kad geriau vakare maziau dregmes isgarina, ar tiesa?

Vakare geriau laistyti.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2012 06 10, 15:02)
gal ir ne i tema, bet visviens paklausiu. jus geles laukines ir braskes sauleta, karsta diena laistot vakare ar diena? ydomu pasidare... mama sakydavo kad geriau vakare maziau dregmes isgarina, ar tiesa?

As laistau, kai turiu laiko 4u.gif Dazniausiai diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 06 10, 22:32)
As laistau, kai turiu laiko 4u.gif Dazniausiai diena 4u.gif


Manau geriausiai laistyti arba ryte, kai dar ne taip karšta, arba jau vakare. Saulėkaitoje manau galima nudeginti augalo šaknis.
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 09, 15:48)

Dėl antro kampelio,tai kreizi sumanymas-reikia tokios vanutės iš senų laikų,kai pirtyje naudodavom,labai tinktų medžiagiškai prie šiltnamio durų ir to gurbo biggrin.gif


Gal ir kreizi, bet stilistiškai tai tikrai metalinė vonelė labiau tiktų negu tas pintas krepšys. Jeigu tik Jums priimtina ir ne per drąsu - pirmyn, aš dėčiau vonelę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 09, 16:28)
Manau,kad ir pas ją neatsidurs iškart nuolatinej vietoj...Reiktų trejetą metų paauginti,o juk juos medelyne indeliuose augina.



Jei norit paaugint, tai sodinkit į gruntą, arba bent jau į 2-3k. didesnius vazonus, kuriuos prikaskit į lysvę.


QUOTE
Gal ir kreizi, bet stilistiškai tai tikrai metalinė vonelė labiau tiktų negu tas pintas krepšys. Jeigu tik Jums priimtina ir ne per drąsu - pirmyn, aš dėčiau vonelę


tik vonelėje nepamirškit vandens nutekėjimui skylių pridaryt....

(p.s. nesu vonelių, krepšelių ir kt.ąsočių šalininkė)

QUOTE
Priekiniai du nutūpė pas mane kol kas


kaip suprantu, spygliuotukus pasodinot šalia senos vynuogės g.gif abejoju dėl tokio derinio...nebent ruošiatės tą vynuogę naikinti ? ir neįvertinot suaugusių augalų dydžio ir jų šaknų sistemos - per arti pamato... - gal toje vietoje užtektų kokios geltonlapės lanksvos ir čėro (Helleborus )
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2012 06 11, 15:22)
..


kaip suprantu, spygliuotukus pasodinot šalia senos vynuogės  g.gif abejoju dėl tokio derinio...nebent ruošiatės tą vynuogę naikinti ? ir neįvertinot suaugusių augalų dydžio ir jų šaknų sistemos - per arti pamato... - gal toje vietoje užtektų kokios geltonlapės lanksvos ir čėro (Helleborus )

Lanksvos nesirinkau,nes pavasary ir besniegę žiemą ji butu be lapų....Ten nana augaliukai,turėtų neskubėti augti,teks jiems išgyvenimo bandymus praeiti rolleyes.gif Teks nuo sniego kalnų pasaugoti,matomai....Jei kam butų svarbu,pas mane keturiasdešimt cm nuo pamato apie dvidešimt metų senumo koloninė tuja auga. Labai džiaugiuosi,turėdama ja po miegamojo langu.Lenktyniauja su namu auksčiu.Lyg ir laikas butų viršūnę nurėžti,tik kaip atrodys ir jausis ji..
Atsakyti
help.gif

gal kas susidūrė su tokia piktžole? MB stipriausią tirpalą iš roundapo padarė, nupurškė kelis kartus jau bet jie nemirtingi kaip ir paparčiai doh.gif o verkiant reikia pievutę toj vietoj sėti verysad.gif

user posted image
Atsakyti
o as tokios ieskojau,is kur daigiuka gaut, kad pasisodint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2012 06 12, 14:02)
help.gif

gal kas susidūrė su tokia piktžole? MB stipriausią tirpalą iš roundapo padarė, nupurškė kelis kartus jau bet jie nemirtingi kaip ir paparčiai  doh.gif o verkiant reikia pievutę toj vietoj sėti  verysad.gif




siūlau pievutės sėjimą atidėt iki to momento kol įveiksit šį "gėrį" doh.gif

ar ne šį džiaugsmelį turit?
http://www.rojaussod...i...11&start=15
Atsakyti