Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(DoviN @ 2012 07 15, 15:06)
Laba diena,
Tikiuosi, kad priimsit naujokę į savo gretas  blush2.gif  ax.gif
Labai džiaugiuosi atradusi šią temutę, nes bus su kuo pasitarti ir padiskutuoti. Turime labai nemažą sklypą, kuriame mūsų gyvenamasis namas (60 arų) ir dabar kuriu apželdinimo vizijas  smile.gif pavasarį vyras buvo labai užimtas, o man visą birželio mėnesį būna baisi šienligė, tai nieko nenuveikėme, tik tujas susodinome, o dabar jau jaučiuosi vėl mylinti gyvenimą ir norinti gražioje aplinkoje gyventi  lotuliukas.gif
Šiandien vakare pafotografuosiu svao sklypą ir rytoj ateisiu pasitarti  ax.gif
Dar einu paskaitysiu senesnes jūsų temas ir alpinariumų temą ax.gif
Papildyta:
Dar norėjau paklausti - iš kokios internetinio psl geriausia pirkti augaliukus? kainos ir kokybės santykis? nes aš gyvenu pietų LT, tai arba reikai važiuoti tuomet kažkur?  g.gif ypač domina daugiametės gėlės, tokios kaip vilkdagiai, viendienės, lelijos, bijūnai...

O pažiūrėjus Leliumai visas foto, tai širdis apsivertė  wub.gif gal kada nors ir pas mane nors šiek tiek tokio grožio bus  blush2.gif

Sveika , DoviN, prisijungus prie planuojančiųjų savo kiemus būrio 4u.gif
Puikus jūsiškio sklypo dydis - optimalus augalų mylėtojui - nei per daug nei per mažai smile.gif Bus vietos ir dideliems medžiams, ir gėlynams, ir sodui...

Dėl augaliukų - jei domina viendienės, vilkdalgiai, Kaune man patinka šie:
My Webpage , http://www.geles.biz/, http://www.dariausgeles.lt/
Pakontaktuokite su augintojais, gal siunčia paštu.

Ačiū už mano pastangų įvertinimą smile.gif Su laiku ir Tavo kiemas grožiu išspinduliuos į jį sudėtas mintis, idėjas bei darbą. Cituojant vieną vaikams skirtą spektaklį - "reikia tik labai norėti, pasistengti ir tikėt".
Atsakyti
laba diena,
maxima noriu nusipirkti kelis rutuliskus buksmedzius (na jie tokie pasiure, bet galvoju atstatyti) bet iskilo klausimas apie ju augimo greiti: sakykit gal kuri zinoti kaip sparciai auga tie buksmedziai, kiek per metus paauga ????
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2012 07 16, 11:08)
laba diena,
maxima noriu nusipirkti kelis rutuliskus buksmedzius (na jie tokie pasiure, bet galvoju atstatyti) bet iskilo klausimas apie ju augimo greiti: sakykit gal kuri zinoti kaip sparciai auga tie buksmedziai, kiek per metus paauga ????

man tai jie labai apšąla pavasarį, tad nebesodinčiau jų blush2.gif
Atsakyti
Laba diena ax.gif
Vakar nespėjau sukelti foto, nes teko ja smažinti, o aplink lakstantis objektas gyvenimo sąlygas diktuoja kitaip lotuliukas.gif

Fotkių labai daug , nes ir ranča nemaža, tai nežinau net nuo ko ir pradėti g.gif

Pirmiausia tai tuose 60 arų yra mūsų gyvenamasis namas, prieš jį du garažai su taip vadinam "lauko virtuve", iškastas prūdas,kurioje kitoje pusėje yra namukas su pirtele ir nuomuojamais kambariais. Todėl tam sklypo gale taip pat padaryti dar vieni vartai ir bus daroma aikštelė svečių mašinoms ir takelis iki jų. Aikštelė bus iš tų kiarų trinkelių, kur jose žolytė sėjasi.
Visada galvojau, kad apisodinsiu daugiausiai spygliuočiais augalais, žbersiu akmenukais ir sodinsiu vazonuose vinemetes visokias... dar +alpinariumas prie vandens... bet kuo toliau tuo labiau įsitikinu,kad man to neužteks, nors ir reikalaus dėmesio ir laiko, kurį teks nugvelbti nuo buvimo su vaikais... labai myliu lelijas, viendienes ir vildagius... Žinoma - dukra išsireikalavo, kad dar kažkurioje vietoje atsirastų rožynas ax.gif
Nenoriu labailabai daug spalvų primarginti.
Prie to namelio bus balta, violetinė, alyvinė, gal šampaninė ir gali įsimaišyti kokia rožinė dėl gyvumo kartais....
O prie namo turbūt daugiau geltonos, oranžinės.... ir nežinau lotuliukas.gif doh.gif

vienos pusės,kur bus šiltnamis ir jau susodintas sodas net nefotkinau, nes ten viskas kaip ir padaryta, tad neaktualu.

Tikiuosi jūsų patarimų, pasiūlymų ir idėjų.... tikiuosi, kad ir jums bus nenuobodu ax.gif

Štai čia yra "svečių įėjimas", kurį naudojam erečiau, bet jis puikia matosi važiuojant gatve :

[url=http://images35.fotki.com/v1130/photos/4/1875584/10876348/012-vi.jpg]

Dešinėje pusėje laikinai pasodintos anytos atiduotos gėlės... tieiosg nebuvo jų kur dėti lotuliukas.gif čia norėjau kokio nors ypatingo didelio pušies bonso ar šiiap kokios karpytos įdomios, bet pažiūrėjus į kainas, atšoko fantazija... Galvoju apie laipiojančią rožę šije vietoje, tik viena problema - žiemą čia nuo stogo labai daug sniego visada nučiuožia, tad tokia kiap ir pavojinga vieta. O kairėje pusėje - migdolas, kuris pavasarį labai gražiai šviesiai ružavai žydi... jau reikėtų jį akirpti... šita pusė atsisukusi į rytus, tad saulutė būną tik ryte...
Tad po tuo migdolu noriu kažkokių daugiamečių gėlyno, nes kur kampas - tai nuo ten jau būtų užberti akmenukai aplink visą namą - yra atskirta juosta nuo žolės, kolkas , kaip aš sakau, belen kaip prisodinta augaliukų, ir bus su akmunkais... kitose foto matysis, kad kai kuriuos uagalus reikė sperkelti, kai kur reikia įterpti daugiau, kad būtų kompoziciškai ir spalviškai gražiau g.gif Bet kokius?
Papildyta:
kažkodėl nesiseka įkelti fotkių tiesiai čia... tai dar pasikankinsiu šiek tiek, gal pavyks g.gif
Anksčiau eidavau "SHARE FOTKI ->hotlink this image" ir tada kopinu adresą , o dabar neišmeta man to hotlink this image blush2.gif
nu niekaip nesigauna įdėti, aš tik eterį užteršiau wacko.gif frusty.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DoviN: 17 liepos 2012 - 13:55
QUOTE(DoviN @ 2012 07 17, 13:52)

Štai čia yra "svečių įėjimas", kurį naudojam erečiau, bet jis puikia matosi važiuojant gatve :




user posted image

nukopijuokite adresa http://images35.fotk...6348/012-vi.jpg ir spauskite ant IMG, o ne ant http://

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sm2002: 17 liepos 2012 - 14:32
QUOTE(sm2002 @ 2012 07 17, 15:30)


Ačiū labai , atrodo, kad visaip bandžiau rolleyes.gif
Jau atsikėlė mažius, tai daugiau pabandysiu įkelti vėliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DoviN @ 2012 07 17, 15:38)
Ačiū labai , atrodo, kad visaip bandžiau  rolleyes.gif
Jau atsikėlė mažius, tai daugiau pabandysiu įkelti vėliau  4u.gif

Nežinau ,kaip dabar, bent anksčiau be 100 žinučių SM neleido dėt foto.
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2012 07 16, 11:08)
laba diena,
maxima noriu nusipirkti kelis rutuliskus buksmedzius (na jie tokie pasiure, bet galvoju atstatyti) bet iskilo klausimas apie ju augimo greiti: sakykit gal kuri zinoti kaip sparciai auga tie buksmedziai, kiek per metus paauga ????


Gal kad pas mane dirva priemolis, auga labai lėtai. Buvau kelis mažiukus pasisodinus, iššalo, atsibodo laukt, kol nors kiek paaugs. Paskui pirkau didesnį, tai per du metus gal kokį 10cm ir paaugo g.gif Bet aš ir nelepinu jo niekuo...
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 07 16, 20:25)
man tai jie labai apšąla pavasarį, tad nebesodinčiau jų  blush2.gif



QUOTE(Vandene @ 2012 07 18, 10:26)
Gal kad pas mane dirva priemolis, auga labai lėtai. Buvau kelis mažiukus pasisodinus, iššalo, atsibodo laukt, kol nors kiek paaugs. Paskui pirkau didesnį, tai per du metus gal kokį 10cm ir paaugo  g.gif Bet aš ir nelepinu jo niekuo...

aciu uz patarimus, grazu tie buksmedukai, bet manau teks atsisakyti. kazin kokie dar apvalus krumeliai yra g.gif
Atsakyti
o tu nenori pasisodint rutuliškų tujų? Jas ir karpyt galima, ir gražios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2012 07 18, 20:36)
o tu nenori pasisodint rutuliškų tujų? Jas ir karpyt galima, ir gražios  mirksiukas.gif

vat reikia jas pamatyti realiai, manau visai nieko butu...gal kartais kuri zinote pavadinima... g.gif
Atsakyti
Gal kuri turit nuotrauką su hortenzijų gyvatvore? Norėčiau kažkur pamatyt kaip atrodo užaugus, ypač kaip su tujom derinta. Nelabai internete randu vaizdų g.gif
Atsakyti