Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sm2002: 06 liepos 2012 - 09:27
Mergaites kokia cia gelyte?
http://public.fotki....icture-004.html
http://public.fotki....-005.html#media
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2012 07 10, 19:44)


slaptažodžio reikalauja
Atsakyti
pavasaris
QUOTE(jot.ka @ 2012 07 10, 19:47)
slaptažodžio reikalauja


Papildyta:
kazkokia is viendieniu jau ji nuvytus bet kita skleidiziasi is tos pacios atsakos
Atsakyti
gal kas pažins, man nematyta gėlė
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2012 07 10, 19:44)

Tigrenė( tigridia pavonia),pas mane irgi žiedų užuomazgos matosi
Atsakyti
Aciu :)tikrai labai grazi gele:)

QUOTE(vasaros vėjas @ 2012 07 10, 20:57)
Tigrenė( tigridia pavonia),pas mane irgi žiedų užuomazgos matosi

Atsakyti
QUOTE(vasaros vėjas @ 2012 07 10, 21:57)
Tigrenė( tigridia pavonia)



parasykit daugiau apie ja .
ar daugiamete,ar kiemo gele..
is tiesu labai grazi,butu verta tokia isigyti,kiek maciau ir lapai verti demesio.


bet ka pastebejau ir is kitu temu,gelyne labai grazu baltai zydincios geles.
o salia ju tamsiais lapais,kad ir silokas tamsus.kai zydi baltos geles
tada prie ju viskas derinasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 14 liepos 2012 - 17:16
QUOTE(lingomina @ 2012 07 14, 17:10)
parasykit daugiau apie ja .
ar daugiamete,ar kiemo gele..
is tiesu labai grazi,butu verta tokia isigyti,kiek maciau ir lapai verti demesio.
bet ka pastebejau ir is kitu temu,gelyne labai grazu baltai zydincios geles.
o salia ju tamsiais lapais,kad ir silokas tamsus.kai zydi baltos geles
tada prie ju viskas derinasi g.gif

Kas geriau paaiškins,kaip google ax.gif
http://www.augalai.i...e-tigridia.html
Nesužavejo aprašymas,iškasineti,ir dar sunku išlaikyt per žiemą g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 07 14, 17:32)
Kas geriau paaiškins,kaip google ax.gif 
http://www.augalai.i...e-tigridia.html
Nesužavejo aprašymas,iškasineti,ir dar sunku išlaikyt per žiemą  g.gif

Dėl kelių teiginių straipsnyje tikrai prieštarauju,nors auginu tik pirmi metai.Pasiskaičiusi dalį susidaiginau namie,kai sodinau į dirvą svogūnėlius,sudaigintieji buvo apie 20cm aukščio.Šiandien dienai,jeigu nežinočiau kur sodinau,neatskirčiau.Iš svogūnėlio nepanašu,kad sunku išlaikyti žiemą,nors tiksliau žinosiu kitą pavasarį.Kas nepatinka jau dabar,tai žiedstiebiai silpni,auga kreivai.Ir kaškur girdėjau,kad trumpai žydi..
Atsakyti
O as susodinau tiesiai i dirva is pakelio, niekur nedaiginau zydi vienas ziedas viena diena, bet paskui atsiranda kitas, bet grozis nerealus kas ateina ar pamato sako orchideja:)
QUOTE(vasaros vėjas @ 2012 07 14, 18:36)
Dėl kelių teiginių straipsnyje tikrai prieštarauju,nors auginu tik pirmi metai.Pasiskaičiusi dalį susidaiginau namie,kai sodinau į dirvą svogūnėlius,sudaigintieji buvo apie 20cm aukščio.Šiandien dienai,jeigu nežinočiau kur sodinau,neatskirčiau.Iš svogūnėlio nepanašu,kad sunku išlaikyti žiemą,nors tiksliau žinosiu kitą pavasarį.Kas nepatinka jau dabar,tai žiedstiebiai silpni,auga kreivai.Ir kaškur girdėjau,kad trumpai žydi..

Atsakyti
Laba diena,
Tikiuosi, kad priimsit naujokę į savo gretas blush2.gif ax.gif
Labai džiaugiuosi atradusi šią temutę, nes bus su kuo pasitarti ir padiskutuoti. Turime labai nemažą sklypą, kuriame mūsų gyvenamasis namas (60 arų) ir dabar kuriu apželdinimo vizijas smile.gif pavasarį vyras buvo labai užimtas, o man visą birželio mėnesį būna baisi šienligė, tai nieko nenuveikėme, tik tujas susodinome, o dabar jau jaučiuosi vėl mylinti gyvenimą ir norinti gražioje aplinkoje gyventi lotuliukas.gif
Šiandien vakare pafotografuosiu svao sklypą ir rytoj ateisiu pasitarti ax.gif
Dar einu paskaitysiu senesnes jūsų temas ir alpinariumų temą ax.gif
Papildyta:
Dar norėjau paklausti - iš kokios internetinio psl geriausia pirkti augaliukus? kainos ir kokybės santykis? nes aš gyvenu pietų LT, tai arba reikai važiuoti tuomet kažkur? g.gif ypač domina daugiametės gėlės, tokios kaip vilkdagiai, viendienės, lelijos, bijūnai...

O pažiūrėjus Leliumai visas foto, tai širdis apsivertė wub.gif gal kada nors ir pas mane nors šiek tiek tokio grožio bus blush2.gif
Atsakyti