Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

grazu ziureti wub.gif Rudojilape thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 28, 11:30)
Tinka prie kojų tas takas.


lotuliukas.gif thumbup.gif

Taip, kartais reikia aukot grožį ir stilių dėl praktiškumo, taip jau būna gyvenime.
Kita vertus tas takas labai išryškėja nes foto yra daryta iš viršaus, o realiai tokiu kampu jo niekas nematys. Aplamai kažkur skaičiau, kad yra klaida projektuojant gėlynus ar kitus želdynus remtis vaizdu iš viršaus, nes realiai į juos niekada nežiūrim iš viršaus, reikėtų projektuoti taip, kad gražus vaizdas matytųsi iš tokio kampo, kuriuo žiūrime į tą gėlyną dažniausiai.
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 06 28, 11:49)
As ne grieztai, tiesiog man uzkliuvo, kad akmenys, plyteles ir skalda salia vieni kitu juostomis. Is virsaus ziurint, tos juostos skirtingu spalvu fotografijoje ir nelabai derinasi viena prie kitos... Gal kaip nors reiketu tas plyteles toliau nuo akmenu pvz. siauresni takeli is plyteliu ir zolyte tarp akmenu ir plyteliu pasodinti  g.gif Antroje nuotraukoje visai graziai atrodo akmenys, skalda ir plyteles, bet ten ir skaldos maziau.

ta skalda dar keis ir keis gal,o plyteliu gi nedraskys zmogus,o zolyte tarp akmenu ar plyteliu tai man jau tikrai nonsence atrodytu,yra gi salia plyteliu zali augaliukai,jie dar plesis ir bus vos ne zolytes imitacija ax.gif o visumoje tikrai ziurisi graziai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2012 06 28, 11:49)
As ne grieztai, tiesiog man uzkliuvo, kad akmenys, plyteles ir skalda salia vieni kitu juostomis. Is virsaus ziurint, tos juostos skirtingu spalvu fotografijoje ir nelabai derinasi viena prie kitos... Gal kaip nors reiketu tas plyteles toliau nuo akmenu pvz. siauresni takeli is plyteliu ir zolyte tarp akmenu ir plyteliu pasodinti  g.gif Antroje nuotraukoje visai graziai atrodo akmenys, skalda ir plyteles, bet ten ir skaldos maziau.

Tai kad ten ta pati nuotrauka (tik ko gero gėlytės iki galo nesusodintos? biggrin.gif tik viena iš šono, o kita iš viršaus lotuliukas.gif Tai kaip gali viena gražiau atrodyti, o kita ne taip gražiai g.gif
Man gražu ir praktiška smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milra: 28 birželio 2012 - 11:08
QUOTE(Milra @ 2012 06 28, 11:04)
Tai kad ten ta pati nuotrauka (tik ko gero gėlytės iki galo nesusodintos?  biggrin.gif  tik viena iš šono, o kita iš viršaus  lotuliukas.gif Tai kaip gali viena gražiau atrodyti, o kita ne taip gražiai  g.gif
Man gražu ir praktiška smile.gif

antra nuotrauka sita mirksiukas.gif kur graziai suderinta, bent jau mano nuomone:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2012 06 28, 08:29)
Pernai buvo stai taip:

Stai pernai buvo taip:



Labai giriu uz kietas dangas. Derme tikrai puiki puiki. Patarimas - jei renkates vienoj vietoj staciakampio forma - t.y. ilgoji krastine staciakampe, tai ir kitoje vietoje islaikykite geometrine forma - nedarykite uzrietimu, palikite tiesiog elementaru kvadrata. Formu atkartojimas kuria harmoninga vaizda.
Ir kiek kritikos - skaldoje yra vieta augalams, kad ir kiliminiams demonstruoti, jie turetu dominuoti. Ne kibirai, akmenys, kelmai ir medzio rietukai. Beje, rozems patinka daugiameciu augalu kaimynyste. Pridengia ju plikas apacias, isryskina 'kilminguma'.

P.S. Augalu atkartojimas, o ne isblaskymas po kiekviena skirtinga visame plote kuria harmonija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smth1: 28 birželio 2012 - 11:30
Aciu merginos uz pastabas ir pagyrimus smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudojilape: 28 birželio 2012 - 13:07
QUOTE(sm2002 @ 2012 06 28, 12:18)
antra nuotrauka sita  mirksiukas.gif kur graziai suderinta, bent jau mano nuomone:


Tada skirtingos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milra: 28 birželio 2012 - 14:14
QUOTE(smth1 @ 2012 06 28, 11:26)
Labai giriu uz kietas dangas. Derme tikrai puiki puiki. Patarimas - jei renkates vienoj vietoj staciakampio forma - t.y. ilgoji krastine staciakampe, tai ir kitoje vietoje islaikykite  geometrine forma - nedarykite uzrietimu, palikite tiesiog elementaru kvadrata. Formu atkartojimas kuria harmoninga vaizda.
Ir kiek kritikos - skaldoje yra vieta augalams, kad ir kiliminiams demonstruoti, jie turetu dominuoti.  Ne kibirai, akmenys, kelmai ir medzio rietukai.  Beje, rozems patinka daugiameciu augalu kaimynyste. Pridengia ju plikas apacias, isryskina 'kilminguma'.

P.S. Augalu atkartojimas, o ne isblaskymas po kiekviena skirtinga visame plote kuria harmonija.

aciuks.gif Lenkiuosi nuoširdžiai.Gavus tokį komentarą belieka vygdyt kiekvieną žodį. thumbup.gif kaip gražiai pasipuoš rožės,kai koks augalas puls po kojom jom,kai skaldoje padauges augalijos....
..............
O jei iš to puodo padaryt''ištekantį'' kiliminį augaliuką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 28 birželio 2012 - 14:58
Sveikos 4u.gif Gal kas galetu pasakyti, kaip vadinasi sitie krumai (gyvatvore)???
user posted image
Atsakyti
Nebus cia elementarios kaukazines slyvaites g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 07 02, 12:59)
Nebus cia elementarios kaukazines slyvaites g.gif  g.gif


Nu kad ne g.gif jie tokie lyg su uogytem ir sake labai daug biciu buna (kiek supratau ir pamenu, sake kad zydi blush2.gif )
Atsakyti