Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

namas tai baltas ,reiskia dera lemputes biggrin.gif o ir prie zydincios vysnutes...o prie kaimynu raudonos tvoros ner cia ko derintis tongue.gif biggrin.gif man tai jos labai grazuuuu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kanapecia: 21 birželio 2012 - 23:19
QUOTE(amarrile @ 2012 06 20, 18:43)
Tikrai,į forumą ateinam ne liaupsių.Vat,gavau peno pamastymui,ir vel spriges pasodinsiu tam kampelyje,panaikinsiu pastatomą indą.Nes kaip ir nera butinybes ir tikslo jį laikyti,jei jau yra geresniu sprendimų.Gaila,kas sprigių neturiu pastelines spalvos,labiau margumynas gausis


Na man tos lempos irgi labai gražios, kažkuo primena pakalnutes 4u.gif Be to manau, šioje vietoje (nuotraukoje) ji viena, bet visoje teritorijoje jų yra daugiau?? Todėl, žiūrint bendrą vaizdą, turėtų būti puikus vaizdas. ax.gif
Dar norėjau paklausti ar jos irgi su salės baterijomis? Ir kur pirkot?
Atsakyti
nesenai pas draugus uzmaciau vaizdeli,prie tvoros sudetus sviestuvo gaubtus baltus ir juose kazkokias dekoratyvines pupas susodintas,nu atrode tai thumbup.gif sakau kaip sumastet,o jie atreze kad konteineris toli ,tingejo nest ismest lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2012 06 22, 10:14)
Na man tos lempos irgi labai gražios, kažkuo primena pakalnutes  4u.gif  Be to manau, šioje vietoje (nuotraukoje) ji viena, bet visoje teritorijoje jų yra daugiau?? Todėl, žiūrint bendrą vaizdą, turėtų būti puikus vaizdas. ax.gif
Dar norėjau paklausti ar jos irgi su salės baterijomis? Ir kur pirkot?

user posted image
Tuo pačiu vakarykstis darbelis.Kairėj matos kuklus žibintukas,šiame plotelyje yra ir antras,kitoks,taip jau gavos...Bet nekrinta į akis abu iškarto blush2.gif
Pagal patarimą,čia gautą,pintinej po fotosesijos pasodintos atsikartojimui kitame plotelyje augančios smulkiažiedes begonijos.Tik kad ir vienadiene raudonai žydės g.gif
Atsakyti
pasisuko kalba apie lempas,bandziau nupaveiksluoti nakti
svieciancias lempas,bet nuo blico jos uzgesta
stai kas gavos
http://public.fotki....emas/nakti.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 23 birželio 2012 - 13:11
QUOTE(lingomina @ 2012 06 23, 14:08)
pasisuko kalba apie lempas,bandziau nupaveiksluoti nakti
svieciancias lempas,bet nuo blico jos uzgesta
stai kas gavos
http://public.fotki....emas/nakti.html

kai paveiksluojat su blicu reikia uzdengti kazkuom tamsiu saules baterijas,tada gal pavyks mirksiukas.gif
Atsakyti
Pernai buvo stai taip:
user posted image
o dabar jau taip:
user posted image
Stai pernai buvo taip:
user posted image
O siais metais perdaryta i stai ka:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Rudojilape - akivaizdus pasikeitinas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2012 06 28, 07:29)

Graziai sutvarkyta, tik tas takas is plyteliu, mano nuomone, niekaip netinka nei prie akmenu is kaires nei prie skaldos...
Atsakyti
Tinka prie kojų tas takas.Ir spalvos paderintos akmenų ir skaldos.Ar tikslinga taip vertinti griežtai... mastau.gif Siūlot ardyt g.gif schmoll.gif
Atsakyti
labukas, o man visai tinka tos trinkeles, ir spalvos kaip minėjo tinka, gal net pagyvina viską, sukuria nenuobodų vaizdą smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 28, 10:30)
Tinka prie kojų tas takas.Ir spalvos paderintos akmenų ir skaldos.Ar tikslinga taip vertinti griežtai... mastau.gif Siūlot ardyt g.gif  schmoll.gif

As ne grieztai, tiesiog man uzkliuvo, kad akmenys, plyteles ir skalda salia vieni kitu juostomis. Is virsaus ziurint, tos juostos skirtingu spalvu fotografijoje ir nelabai derinasi viena prie kitos... Gal kaip nors reiketu tas plyteles toliau nuo akmenu pvz. siauresni takeli is plyteliu ir zolyte tarp akmenu ir plyteliu pasodinti g.gif Antroje nuotraukoje visai graziai atrodo akmenys, skalda ir plyteles, bet ten ir skaldos maziau.
Atsakyti