Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(smth1 @ 2012 06 20, 14:20)
O koks forumo tikslas? Kiekvienas pasirodom, pasakom kad MAN tai grazu, niekas nieko pasakyti be liaupsiu negali, nes 'del skonio nesigincijama' ir issiskirstom. Tai i galerija sukeliam paveiksliukus, tada bus tas pats. Palinksejimas ir paplojimas per peti reikalingas kaip variklis, taciau jei yra noras tobuleti, rasti kazka naujo ar atrasti atsakyma i klausima 'man kazkas cia nepatinka pas mane, tik nesuprantu kas ir kodel', tai be argumentuotos kritikos cia niekaip IMHO.

Nemanau, kad į forumą susirenka vien tik pasirodyti ir palaukti liaupsių. Manau, daugelis klausia patarimų. Va į tuos klausimus ir norima sulaukti atsakymų arba draugiškų patarimų. O ne komentarų ir savų nuomonių piršimo, kai niekas to neklausia mirksiukas.gif
Beje, argumentuota kritika sveikintinas dalykas, bet tokios kritikos "man tai nepatinka" ar "negražu" argumentuota nepavadinčiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milra: 20 birželio 2012 - 13:37
Tikrai,į forumą ateinam ne liaupsių.Vat,gavau peno pamastymui,ir vel spriges pasodinsiu tam kampelyje,panaikinsiu pastatomą indą.Nes kaip ir nera butinybes ir tikslo jį laikyti,jei jau yra geresniu sprendimų.Gaila,kas sprigių neturiu pastelines spalvos,labiau margumynas gausis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 20 birželio 2012 - 17:47
nu subludot visiskai,nuejot filosofiniais sunkeliais.
kam koks skirtumas ko cia lankomasi.
yra viesas forumas ir lankomes.
pasitariam ,pasirodom,pagiriam patikusi kampeli.
kiti uzsuka ir pasisaipyti,na ir kas ,kas kaip sugeba tas taip reiskiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 21 birželio 2012 - 11:50
Nusipirkau lavandą, ji man kažkodėl nudžiuvo (bet viena atšakėlė žalioja), norėčiau pasodinti tam plotelyje prie rožės ir nežinau ar jos didelės auga. Ir kokia jos priežiūra.
Bet nenorėčiau sodinti daugiametės g.gif
Noriu kažkokios mėlynos ar žydros gėlytės. Neaukštos. Laukiu patarimų. O gal geriau palaukti kada sužydės petunijos, nes ant pakelio buvo parašyta įvairiaspalvės. Bijau, kad paskui bus mišrainė.

user posted image

Pastabos apie gėles: Bijūnas baigia nužydėti, šalia jo auga įvairiaspalviai, šiurpiniai gvazdikai, rožė - tamsiai raudona


Parduodame smulkintą medieną, mulčią
Atsakyti
[quote=Milra,2012 06 21, 13:26]
Nusipirkau lavandą, ji man kažkodėl nudžiuvo (bet viena atšakėlė žalioja), norėčiau pasodinti tam plotelyje prie rožės ir nežinau ar jos didelės auga. Ir kokia jos priežiūra.
Bet nenorėčiau sodinti daugiametės g.gif
Noriu kažkokios mėlynos ar žydros gėlytės. Neaukštos. Laukiu patarimų. O gal geriau palaukti kada sužydės petunijos, nes ant pakelio buvo parašyta įvairiaspalvės. Bijau, kad paskui bus mišrainė.

Levanda didelė neauga. gal kiek [plaotokas krumas būna, man labai gražus derinys su rožėm, o kažkaip specialiai aš jos neprižiūriu, auga gan gerai, jei ir stipriau apšala - atželia.
Atsakyti
[quote=Milra,2012 06 21, 12:26]
pabandysiu argumentuotai biggrin.gif

mano manymu, šitas plotelis nėra didelis, ir paėmus dirvos ir akmenų santykį, akmenų čia yra stipriai per daug. jei tai būtų akmenų sodelis, tuomet reiktų akmenis pakomponuot, bet akmenų sode nei rožės nei bijūnai paprastai neauga. tą ploto mažumą dar labiau paryškina jo dalijimas į dvi dalis, vieną mulčiuotą su rože, kitą su vežimu ir bijūnu. iš to kas čia yra, sakyčiau man dera bijūnas rožė ir jei bus/yra levanda. o dabar man tai dvi labai skirtingos temos.
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2012 06 21, 19:41)
pabandysiu argumentuotai  biggrin.gif
mano manymu, šitas plotelis nėra didelis, ir paėmus dirvos ir akmenų santykį, akmenų čia yra stipriai per daug. jei tai būtų akmenų sodelis, tuomet reiktų akmenis pakomponuot, bet akmenų sode nei rožės nei bijūnai paprastai neauga. tą ploto mažumą dar labiau paryškina jo dalijimas į dvi dalis, vieną mulčiuotą su rože, kitą su vežimu ir bijūnu. iš to kas čia yra, sakyčiau man dera bijūnas rožė ir jei bus/yra levanda. o dabar man tai dvi labai skirtingos temos.

Aš sutinku drinks_cheers.gif , bet bijūnas jau tuoj nužydės, o petunijos tikiuosi greit pražydės ir gal kažkaip įsikomponuos. Rožė jau žydi mirksiukas.gif vadinasi sodinsiu levandą (jeigu ji man išgyvens verysad.gif ).
Žinau, kad plotelis mažas, bet kai reikia ir tą tvarkyti - nugarėlė nelabai leidžia verysad.gif . O norisi kažko, kas žydėtų ir reikalautų mažiau priežiūros.
Praeitais metais sodinau spirges ir man jos labai patiko, bet kaip kas kart norisi kažko naujo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 19, 14:58)
Kitas ''reikalas'',kad gyvename ilgai,noris įvairoves,o tokie sugalvojimai ne visam gyvenimui. Kas netiktų profesonaliam kūrejui,tas visiškai pateisinama asmenineje aplinkoje,manau. Juo labiau,kai tai jaunų mamyčių idejos, traukinukai,grybukai ir .t.t. ,atkreipiančios vaikučių dėmesį į grožį ir kurybą.Išbrandintos mintys telieka brandžiai,pasižaidusiai,norus pasotinusiai damai biggrin.gif
P.s.Bet kokia mintis pasvarstymui gera.Gal ir nereiktų to kresčio man,juo labiau,kad pintas supuvo jau...Bet yra ir toks vaizdelis,kai jo visai nesimato,ir jis labai mielas man buvo ax.gif user posted image



augaliukai viskas ok smile.gif tik sviestuvo gaubtus keisciau i skaidrius t.y permatomus ( cia mano nuomone ) o lemputes kokias spalvotas pajungciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige123: 21 birželio 2012 - 20:42
QUOTE(snaige123 @ 2012 06 21, 20:35)
augaliukai viskas ok smile.gif  tik sviestuvo gaubtus keisciau i skaidrius t.y permatomus ( cia mano nuomone ) o lemputes kokias spalvotas pajungciau  g.gif

Kaip bebūtų,čia ne kaledinė eglutė,vargu,ar reikia daugiau sumaišties.Man jis pakankamai subtilus ir labai mielas,tarp kitko... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2012 06 21, 13:26)
Nusipirkau lavandą, ji man kažkodėl nudžiuvo (bet viena atšakėlė žalioja), norėčiau pasodinti tam plotelyje prie rožės ir nežinau ar jos didelės auga. Ir kokia jos priežiūra.
Bet nenorėčiau sodinti daugiametės  g.gif 
Noriu kažkokios mėlynos ar žydros gėlytės. Neaukštos. Laukiu patarimų. O gal geriau palaukti kada sužydės petunijos, nes ant pakelio buvo parašyta įvairiaspalvės. Bijau, kad paskui bus mišrainė.

Parduodame smulkintą medieną, mulčią


lavanda daugiamete; jei nususus, tai siais metais tokia ir bus, manau neverta jos dabar te sodint, nes vaizdo siemet nebus, o per kelis metus uzaugs tokia, kad roze raut reiks:))))

siulyciau meksikini zydruna - vienmetis, labai nereiklus, zydi kol nenusala thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2012 06 19, 14:36)
nu ne ne, tik jau nereikia akmenų, akmenys aplinariumui, bet ne čia

Amarrile, man atrodo, kad pas jus daug pavėsingos vietos, tokiai vietai taip pat nemažai gražių daugiamečių yra  ax.gif , ar jums labiau priimtini vienmečiai?

O kas galetų pakeisti spriges,kad žydėtų ilgai,kaip fonas butų nužydejusiems vilkdalgiams ir rododendram g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 21, 22:22)
Kaip bebūtų,čia ne kaledinė eglutė,vargu,ar reikia daugiau sumaišties.Man jis pakankamai subtilus ir labai mielas,tarp kitko... mirksiukas.gif

ne kaledine eglute turejau omeni bet galbut prie aplinkos derinti kazkoki splvyte reiktu o ne prie geliu cia mano nuomone 4u.gif

vizualiai reiktu matyti prie kokio pastato ar kaip sie augalai auga bendra plana tada as keisciau kazka i kitas spalvas ,o kaip matai tik kaip viena objekta tai nesinori to ryskaus baltumo
smile.gif
Atsakyti