Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

be abejo, neprofesionalo nieks ir nelygina su profesionalu, bet manau pasimokyt verta smile.gif, mokomės geriausiai iš savo klaidų, bet ir svetimos labai gerai biggrin.gif ,o visi grybukai, vežimukai, velnių malūnai (atsimenu net kelis iš vaikystės), tai traukia vaikų akį, ir skatina norą su jais ar juose padūkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 19, 14:58)
Kitas ''reikalas'',kad gyvename ilgai,noris įvairoves,o tokie sugalvojimai ne visam gyvenimui. Kas netiktų profesonaliam kūrejui,tas visiškai pateisinama asmenineje aplinkoje,manau. Juo labiau,kai tai jaunų mamyčių idejos, traukinukai,grybukai ir .t.t. ,atkreipiančios vaikučių dėmesį į grožį ir kurybą.Išbrandintos mintys telieka brandžiai,pasižaidusiai,norus pasotinusiai damai biggrin.gif
P.s.Bet kokia mintis pasvarstymui gera.Gal ir nereiktų to kresčio man,juo labiau,kad pintas supuvo jau...Bet yra ir toks vaizdelis,kai jo visai nesimato,ir jis labai mielas man buvo ax.gif user posted image

ymeti tris akmenus ir vuoliaaaaa bigsmile.gif alpinariumas biggrin.gif
Atsakyti
nu ne ne, tik jau nereikia akmenų, akmenys aplinariumui, bet ne čia

Amarrile, man atrodo, kad pas jus daug pavėsingos vietos, tokiai vietai taip pat nemažai gražių daugiamečių yra ax.gif , ar jums labiau priimtini vienmečiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jot.ka: 19 birželio 2012 - 14:40
QUOTE(amarrile @ 2012 06 19, 14:58)
P.s.Bet kokia mintis pasvarstymui gera.Gal ir nereiktų to kresčio man,juo labiau,kad pintas supuvo jau...Bet yra ir toks vaizdelis,kai jo visai nesimato,ir jis labai mielas man buvo ax.gif user posted image

o, žymiai geriau dabar. Truputį viendienė iškrenta iš konteksto ( ir lempukai savotiški, ar tikrai labai jau jų ten reikia? biggrin.gif ), bet tikrai geriau, nei buvo prieš tai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jot.ka @ 2012 06 19, 15:36)
nu ne ne, tik jau nereikia akmenų, akmenys aplinariumui, bet ne čia

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2012 06 19, 14:36)
nu ne ne, tik jau nereikia akmenų, akmenys aplinariumui, bet ne čia

Amarrile, man atrodo, kad pas jus daug pavėsingos vietos, tokiai vietai taip pat nemažai gražių daugiamečių yra  ax.gif , ar jums labiau priimtini vienmečiai?
Kresčio vietoj buna tulpes,krokai-liūdna butu be pavasarinių žiedų..Šiemet pasodinau dar porą rododendrų,bet tikrai,gal dar sprigių atsiprašyt ir pasodint vietoj''gandalizdio '' blink.gif
Vienadienė ,vargšė,tebeieško ''konteksto'' blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 19 birželio 2012 - 15:15
QUOTE(amarrile @ 2012 06 19, 14:58)


O man čia labai gražu

QUOTE(jot.ka @ 2012 06 19, 15:17)
be abejo, neprofesionalo nieks ir nelygina su profesionalu, bet manau pasimokyt verta smile.gif, mokomės geriausiai iš savo klaidų, bet ir svetimos labai gerai  biggrin.gif ,o visi grybukai, vežimukai, velnių malūnai (atsimenu net kelis iš vaikystės), tai traukia vaikų akį, ir skatina norą su jais ar juose padūkt smile.gif


Sutinku, kad reikia mokytis iš žinovų drinks_cheers.gif , bet niekada nereikia paminti savo skonio.
Nors ir ne į temą, bet mane labai prajuokino, kai kažkokia laida IKI kviečiu prie stalo (ar panašiai) finale dalyvavo keturi profesionalai virėjai kurie vertino mėgėjų ruošiamą maistą. Du pareiškė, kad braškės su žuvimi (ar mėsa) netinka, o kiti du sakė, kad net labai tinka doh.gif . Tai va tiek apie tuos profesionalus mirksiukas.gif ir žinok kuriais tikėti mirksiukas.gif
Gerbiu visų savo darbo specialitų patarimus, bet pasilieku prie to kas man patinka.


Parduodu smulkintą medieną, mulčią
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 19, 13:58)


Labai grazu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 19, 14:58)
Kitas ''reikalas'',kad gyvename ilgai,noris įvairoves,o tokie sugalvojimai ne visam gyvenimui. Kas netiktų profesonaliam kūrejui,tas visiškai pateisinama asmenineje aplinkoje,manau. Juo labiau,kai tai jaunų mamyčių idejos, traukinukai,grybukai ir .t.t. ,atkreipiančios vaikučių dėmesį į grožį ir kurybą.Išbrandintos mintys telieka brandžiai,pasižaidusiai,norus pasotinusiai damai biggrin.gif
P.s.Bet kokia mintis pasvarstymui gera.Gal ir nereiktų to kresčio man,juo labiau,kad pintas supuvo jau...Bet yra ir toks vaizdelis,kai jo visai nesimato,ir jis labai mielas man buvo ax.gif user posted image


O kaip jus ta grozi isravit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2012 06 20, 08:06)
O kaip jus ta grozi isravit  blush2.gif



Jo raveti nereikia. Kai augalai pasiekia savu augumo stadija ir padengia zemes pavirsiu, jiems bereik labai mazai prieziuros. Siuo atveju, aisku, lieka nurinkinejimas nuvytusiu ziedu, nes tai vienmetes.
Atsakyti
sakyčiau sunku ginčytis dėl skonio...kas vienam gražu kitam gali būti visai be ryšio... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2012 06 20, 11:23)
sakyčiau sunku ginčytis dėl skonio...kas vienam gražu kitam gali būti visai be ryšio... mirksiukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 20 birželio 2012 - 12:06
O koks forumo tikslas? Kiekvienas pasirodom, pasakom kad MAN tai grazu, niekas nieko pasakyti be liaupsiu negali, nes 'del skonio nesigincijama' ir issiskirstom. Tai i galerija sukeliam paveiksliukus, tada bus tas pats. Palinksejimas ir paplojimas per peti reikalingas kaip variklis, taciau jei yra noras tobuleti, rasti kazka naujo ar atrasti atsakyma i klausima 'man kazkas cia nepatinka pas mane, tik nesuprantu kas ir kodel', tai be argumentuotos kritikos cia niekaip IMHO.
Atsakyti