Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

QUOTE(Natha @ 2012 06 18, 12:13)
Sveikos smile.gif gal galit padėti atpažinti kas per gėlės šitoj foto?
user posted image

Kaireje puseje raudonos sluoteles - smaliukine gaisrena 4u.gif
Atsakyti
Dukra Vilniuj užsimanė daug perkunropių.Gal kas retinsit rudeniop g.gif Žada ant valymo įrengimo driežiuką pasidaryt...Galvoju,sagina gal tiktų,bet rūpesčių daugiau sukeltų g.gif
Atsakyti
nezinau ar tiksliai nustaciau, pataisykit jei ka.
ten, kur parasiau verbenos, gali buti is flioksai

ups smth1 jau atsake.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 18 birželio 2012 - 14:13
Manau, kad ne verbenos, o kokios godecijos https://www.google.l...AMOz24QSe2Y2HCg ar siurpiniai gvazdikai https://www.google.l...7...280&bih=885
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2012 06 18, 16:16)
Manau, kad ne verbenos, o kokios godecijos https://www.google.l...AMOz24QSe2Y2HCg ar siurpiniai gvazdikai https://www.google.l...7...280&bih=885


Antas variantas - pati turiu. Kvepia medum, daugiametės ir man laaaaaaaabai patinka
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 09, 14:48)
Giriamės iš turgaus parėję ax.gif Augaliukai dukrai,manau paauginus ras kur priglausti naujai formuojamai aplinkai.Visi augaliukai po penkis litus :ax
http://images15.fotk...lytes146-vi.jpg
Priekiniai du nutūpė pas mane kol kas.Likusiems teks įkurti paaugliukų darželį.Nepasitariau su pardavėja,gal juos teiktų perkelti į didesnius vazonėlius ir su jais suleisti į žemę mastau.gif
Vaizdeliai pas mane rolleyes.gif user posted imageuser posted image
Dėl antro kampelio,tai kreizi sumanymas-reikia tokios vanutės iš senų laikų,kai pirtyje naudodavom,labai tinktų medžiagiškai prie šiltnamio durų ir to gurbo biggrin.gif


Grozis wub.gif
QUOTE(bitutte:))) @ 2012 06 16, 15:52)


Man tai labai grazu, tik tu bijunu nekirpkite pasodinkite salia zemesni augaliuka bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(saridon'e @ 2012 06 17, 00:01)
va kad jos neturiu  blush2.gif
atrodo kasdien su kauptuku: daržas - gyvatvorė -gėlynai... ir taip vienur, kitur pabaigi ir vėl iš naujo  doh.gif
Tik sufrezavo žemę ir lietus su kruša... vėl grėbliuką į dantis ir kapstai... 2-3 savaites po roundapo jau trini rankytes kad jau reik pirkt sėklas ir tada atrandi tokių brudų... darbai stoja...  doh.gif
Buvusi šeimininkė vaidino nerealią gėlininkę, bet neturėjo suvokimo kaip karpomos gyvatvorės (pasodinau ir pamiršau), visokių piktžolių, erškėčių pritempusi (ale gražu). Vien giliukus keliais šliaužiodama rinkau dvi paras iš pievelės, o kur dar stiklo šukės, plytų ar šiferio skeveldros kur tik kasi  doh.gif toks jausmas kad namas ant savartyno pastatytas...
Na apie vištinykų ir gardelių griovimą net nekalbu...  lotuliukas.gif Ir kad senukas pasislėpęs nuo savo "panteros" pasrėbdavo laipsnių liudija kalnai tuščių butelių ir skarbonkių prislėptų garaže, paukščių narvuose ir t.t. (išradingas diedulis buvo)  lotuliukas.gif
Na bet nesiplėsiu, trys mėnesiai kaip gyvenam ir tikrai neliūdna  biggrin.gif

Na jums neliudna dar tik 3 men , o mano mamai buvo neliudna net 3 metus doh.gif kas met visi atrodo isnaikinti sabakstynai atzeldavo verysad.gif ir iki pat siol negali tureti dekoratyvines vejos verysad.gif kaimynes pencininkes is abeju sklypu sonu tai tokiu geriu ten prizelusiu turi ,kas met i mamos skypa pleciasi doh.gif
Linkiu apsisarvuot kantrybe , vistiek galu gale pasieksite savo rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arijanda: 18 birželio 2012 - 17:04
[quote=saridon'e,2012 06 17, 02:01]
Kiba alytnami nusipirkot?Kai mes nusipirkom alytnami,tai budavo kur smeigi kastuva,ten plytos,akmenukai,betono gabalai,sniurai kazkokie ir t.t.Kluone isvis kraupu,katinu sudziuvusios mumijos doh.gif Ar jie ten juos nuodydavo ar ka darydavo,zodziu kol susitvarkem,tai ne metai ir ne du praejo.Taip kad viskas po truputeli susitvarkys,svarbiausia,kad tik noro ir sveikatos butu mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=grazutee,2012 06 18, 17:29]
[quote=saridon'e,2012 06 17, 02:01]
Kiba alytnami nusipirkot?Kai mes nusipirkom alytnami,tai budavo kur smeigi kastuva,ten plytos,akmenukai,betono gabalai,sniurai kazkokie ir t.t.Kluone isvis kraupu,katinu sudziuvusios mumijos doh.gif Ar jie ten juos nuodydavo ar ka darydavo,zodziu kol susitvarkem,tai ne metai ir ne du praejo.Taip kad viskas po truputeli susitvarkys,svarbiausia,kad tik noro ir sveikatos butu mirksiukas.gif
[/quote]
katinų mumijų dar neradom bet MB šiom dienom jau optinį trauks nes mūsų sklypas ne viešnamis, užkniso negyvai naikinamos aktinidijos, serenados ir nagli kniaukiantys snukiai (viso kaimo) doh.gif
vienas, kitas gaus kulką šiknon tai pamirš takelį g.gif
Na ne alytnamiai bet kolūkio laikais statyti namai (vienodi visoj gatvėj bet kiekvienas šeimininkas savaip koregavo). g.gif
Tai va svarstom kas per debilai čia gyveno kad savartyną padarė doh.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz mintis busimo mano purpurinio gelyno tema 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 06 19, 11:30)
Aciu visoms uz mintis busimo mano purpurinio gelyno tema 4u.gif  4u.gif  4u.gif

kažkaip suabejojau,ar daug patarimų gavai g.gif
Nu,aktuali spalva man rolleyes.gif Kažkada nudžiugau bergenijos ir panašios tulpes sąskambiu wub.gif rudenį vel ieskojau tokios tulpes,tik ,kad bergenijas teko atnaujinti,tai nepatyriau vel to grožio.O ir bergenijų po obelim nusprendiau atsisakyti-daugiau nepatogumo krituolius rinkti,nei grožio...
Šiemet nusipirkau pilnavidurių sprigių,žiūriu,draugiškai sutaria su gvazdikeliais...
http://images53.fotk...lytes229-vi.jpg
O štai pernykštis ''Kendy'' kampelis
user posted image
Šiemet irgi bus daromas,tik pelargonija nežydi dar...
Kiek į temą pataikiau g.gif be viemečių sunkokai išsiversti bus,matomai g.gif O svyranti pelargonija neblogai gelbeja padėtį,pakilnojant tai čia,tai ten,aukštį ant stovelio nesunku parinkti,giliau ar sekliau kojas sujišant. Po apačia,svarbu,gali buti nužydejusios svogunines ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 19 birželio 2012 - 13:00
ilgai galvojau apie vazonų, vežimaičių ir kitokių gėlinių buvimą aplinkoje. mano manymu, talpa gėlėms reikalinga ten, kur nėra galimybės joms augti grunte, pvz terasos, įėjimai ir pan. o kai yra dirvožemio, man vazonas ten neįsipaišo, nenatūralu. netaikau niekam asmeniškai, tiesiog mano pamąstymai ta tema smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jot.ka: 19 birželio 2012 - 13:10
Kitas ''reikalas'',kad gyvename ilgai,noris įvairoves,o tokie sugalvojimai ne visam gyvenimui. Kas netiktų profesonaliam kūrejui,tas visiškai pateisinama asmenineje aplinkoje,manau. Juo labiau,kai tai jaunų mamyčių idejos, traukinukai,grybukai ir .t.t. ,atkreipiančios vaikučių dėmesį į grožį ir kurybą.Išbrandintos mintys telieka brandžiai,pasižaidusiai,norus pasotinusiai damai biggrin.gif
P.s.Bet kokia mintis pasvarstymui gera.Gal ir nereiktų to kresčio man,juo labiau,kad pintas supuvo jau...Bet yra ir toks vaizdelis,kai jo visai nesimato,ir jis labai mielas man buvo ax.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 19 birželio 2012 - 14:14