Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 64

Vėl reikia naujų namučių...
Papildyta:
Kuzdaite, labai gražiai šulinukas apsodintas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2012 06 07, 20:51)
Vėl reikia naujų namučių...
Papildyta:
Kuzdaite, labai gražiai šulinukas apsodintas. smile.gif

Aciu uz temos atidaryma, dekui uz pagyrimus, tik vat nesumastau, kuo ta sulinuka apdailinti g.gif O cia siaip, kad tema graziau prasidetu g.gif
Atsakyti
Kuzdaite, superinis šulinukas. Panašu, kad vyras turi skonį, o kuo apdailinti, labai sunku patarti - gražu ir senovinės plytos, ir akmenys (gal jų nemiksuočiau), bet be abejonės, lengva ir iš vienų, ir iš kitų kičą padaryti... Tad čia jau nuo vyro gebėjimų būsi priklausoma mirksiukas.gif Man gražu, kad jo apačia visgi per daug nekristų į akis, nes jis gana didokas, ir apklijavus akmenimis, gal netgi visą aplink viendienėmis apsodinčiau, arba šone kokią viksvą pasodinčiau (nors jos jau modernumu kvepia g.gif )

Amarile, aš vietoj tujos geriau hortenziją iš vazono sodinčiau. O šliaužiančio kadagio tikrai nebereikėtų (vietos tikrai mažai), geriau šilokai šliaužiantys. O ir mulčas nebūtinas, jei sodintum kiliminius augalus. Aš už viendienes 4u.gif Atsiprašau,jei kartojuosi

Ir smagu, kad senbuvės vėl pasirodė, tikimės dažnesnių apsilankymų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adeliutė: 08 birželio 2012 - 13:58
QUOTE(Adeliutė @ 2012 06 08, 14:53)
Kuzdaite, superinis šulinukas. Panašu, kad vyras turi skonį, o kuo apdailinti, labai sunku patarti - gražu ir senovinės plytos, ir akmenys (gal jų nemiksuočiau), bet be abejonės, lengva ir iš vienų, ir iš kitų kičą padaryti... Tad čia jau nuo vyro gebėjimų būsi priklausoma mirksiukas.gif  Man gražu, kad jo apačia visgi per daug nekristų į akis, nes jis gana didokas, ir apklijavus akmenimis, gal netgi visą aplink viendienėmis apsodinčiau, arba šone kokią viksvą pasodinčiau (nors jos jau modernumu kvepia  g.gif )



Aciu , aciu perduosiu pagyrimus ir vyrui lotuliukas.gif Man ir tas pats sulinys negrazus, uz tai ir noriu apdailinti ir paslepti, nors nuotrauka to neparodo, bet realybeje sulinukas nelabai krinta i akis, foto jis tai labai baisus... doh.gif
Bet kuriuo atveju galutini rezultata parodysiu mirksiukas.gif
Idomu, koks galutinis pasikeitimas pas Amarile? g.gif Ar dar vis kurybos stadija ?
Atsakyti
Persodinau pavasarį sinavadą, tai tokie jo lapai apgeltę. Pasodinau pačioje saulėje, o šiandien perskaičiau, kad tai pavėsio augalas. Dabar galvoju, ką daryti, kad nesunyktų mano sinavadas, juk nebepersodinsiu jo vėl iš naujo į kitą vietą. Gal dažniau palaisčius nieko sinavadui nenutiks. g.gif
Atsakyti
Pas mane gilūs apmąstymai unsure.gif Apie plasmasinius vazonus unsure.gif Kad per juos tampu neverta dėmesio diskusijų dalyve schmoll.gif Pasikalbu pati su savim irnesakyk.gif
Pas mane nemažai pasikeitimų bus ax.gif wub.gif Mano sklypuke saulutės nera,pinaviją tik tamsią turiu,tai dabar supratau,kaip reikia prie šiltnamio šono pasisodint ružavą, kvepiančia,ir džiaugtis,džiaugtis wub.gif Bus labai gražu didelis vienišas krūmas.
Skursta vilgdalgiai,trumpai žydi, teks atsisakyt jų.....taip po žingsnelį po augalėlį priparkuojant į vietą ax.gif Į albumą įdėjau nemažai nuotraukų dabartinių.Bandysiu laimę sulaukti patarimų,kaip sutvarkyt nekilmingą aplinką rolleyes.gif Ryt į turgų,nusipirksiu dar šiaužiantį augaliuką...O gaila,kad patarimų negavau dėl jo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 08, 22:53)
Pas mane gilūs apmąstymai  unsure.gif  Apie plasmasinius vazonus unsure.gif Kad per juos tampu neverta  dėmesio diskusijų dalyve schmoll.gif  Pasikalbu pati su savim irnesakyk.gif
Pas mane nemažai pasikeitimų bus ax.gif  wub.gif Mano sklypuke saulutės nera,pinaviją tik tamsią turiu,tai dabar supratau,kaip reikia prie šiltnamio šono pasisodint ružavą, kvepiančia,ir džiaugtis,džiaugtis  wub.gif Bus labai gražu didelis vienišas krūmas. 
Skursta vilgdalgiai,trumpai žydi, teks atsisakyt jų.....taip po žingsnelį po augalėlį priparkuojant į vietą  ax.gif  Į albumą įdėjau nemažai nuotraukų dabartinių.Bandysiu laimę sulaukti patarimų,kaip sutvarkyt nekilmingą aplinką  rolleyes.gif Ryt į turgų,nusipirksiu dar šiaužiantį augaliuką...O gaila,kad patarimų negavau dėl jo  unsure.gif

Gal pūkuotoji glažutė tiktų, ji gana nereikli.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2012 06 08, 21:07)
Persodinau pavasarį sinavadą, tai tokie jo lapai apgeltę. Pasodinau pačioje saulėje, o šiandien perskaičiau, kad tai pavėsio augalas. Dabar galvoju, ką daryti, kad nesunyktų mano sinavadas, juk nebepersodinsiu jo vėl iš naujo į kitą vietą. Gal dažniau palaisčius nieko sinavadui nenutiks. g.gif

Pas mano mama tai grynai sauletoj vietoj uzvejoj auga ir klesti tik maciau rudys ji puola, bet is tolo nesimato, manau turetu apsiprasti su saule, as irgi sodinau sauletoj vietoj bet neseniai tai negaliu pasakyti ar tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 08, 23:53)
Pas mane gilūs apmąstymai   unsure.gif  Apie plasmasinius vazonus unsure.gif Kad per juos tampu neverta  dėmesio diskusijų dalyve schmoll.gif  Pasikalbu pati su savim irnesakyk.gif
Pas mane nemažai pasikeitimų bus ax.gif  wub.gif Mano sklypuke saulutės nera,pinaviją tik tamsią turiu,tai dabar supratau,kaip reikia prie šiltnamio šono pasisodint ružavą, kvepiančia,ir džiaugtis,džiaugtis  wub.gif Bus labai gražu didelis vienišas krūmas. 
Skursta vilgdalgiai,trumpai žydi, teks atsisakyt jų.....taip po žingsnelį po augalėlį priparkuojant į vietą  ax.gif  Į albumą įdėjau nemažai nuotraukų dabartinių.Bandysiu laimę sulaukti patarimų,kaip sutvarkyt nekilmingą aplinką  rolleyes.gif Ryt į turgų,nusipirksiu dar šiaužiantį augaliuką...O gaila,kad patarimų negavau dėl jo  unsure.gif


Nelabai suprantu, kodėl Jūs manote, kad kalbatės pati su savimi g.gif O be to, čia forume n kartų esu pati paklaususi, pati sau mintyse atsakiusi biggrin.gif Dar kitas dalykas - kuo klausimai konkretesni, tuo atsakyti lengviau. O ir Jūsų nuorodos senoj temoj neatidaro. Ir dabar vos albume atradau Jūsų gėlynėlius (meta gintarą iškart)Taip, vilgdalgiai trumpokai žydi, bet iš kitos pusės, gal jiems trukdo medžio šaknys, po kuriuo jie auga.
Dėl šliaužiančių augalų - jų tikrai yra įvairiausių, pasirinksite turguj, kas patrauks akį mirksiukas.gif Man šilokai šliaužiantys, vilnotoji notra patinka, bet jie gal labiau saulės mėgėjai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adeliutė: 08 birželio 2012 - 23:17
Giriamės iš turgaus parėję ax.gif Augaliukai dukrai,manau paauginus ras kur priglausti naujai formuojamai aplinkai.Visi augaliukai po penkis litus :ax
http://images15.fotk...lytes146-vi.jpg
Priekiniai du nutūpė pas mane kol kas.Likusiems teks įkurti paaugliukų darželį.Nepasitariau su pardavėja,gal juos teiktų perkelti į didesnius vazonėlius ir su jais suleisti į žemę mastau.gif
Vaizdeliai pas mane rolleyes.gif user posted imageuser posted image
Dėl antro kampelio,tai kreizi sumanymas-reikia tokios vanutės iš senų laikų,kai pirtyje naudodavom,labai tinktų medžiagiškai prie šiltnamio durų ir to gurbo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 06 09, 14:48)
Giriamės iš turgaus parėję ax.gif

Kiek gražių augaliukų prisipirkote ir svarbiausia, nebrangių bigsmile.gif Jei dukra greit pasiims, tai nebūtinai persodinti, galima ir į žemę įkasti su vazonėliais, juk šaknys gali keliauti į gruntą, neperdžiūs taip greit ax.gif Pasidžiaugiau Jūsų rododendrais antroje nuotraukoje wub.gif Turi privalumų šiaurinis kiemelis smile.gif Pas mane vien saulėtos vietos, tai rododendrams ne pyragai, bet labai noriu jų turėti...
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 06 09, 15:09)
Kiek gražių augaliukų prisipirkote ir svarbiausia, nebrangių bigsmile.gif Jei dukra greit pasiims, tai nebūtinai persodinti, galima ir į žemę įkasti su vazonėliais, juk šaknys gali keliauti į gruntą, neperdžiūs taip greit ax.gif Pasidžiaugiau Jūsų rododendrais antroje nuotraukoje wub.gif Turi privalumų šiaurinis kiemelis smile.gif Pas mane vien saulėtos vietos, tai rododendrams ne pyragai, bet labai noriu jų turėti...

Manau,kad ir pas ją neatsidurs iškart nuolatinej vietoj...Reiktų trejetą metų paauginti,o juk juos medelyne indeliuose augina.
Rododendrų jau visi penki apsigyvenę pas mane rolleyes.gif Tik reiktų supratimo,kaip padaryti triju rododendrų gojelį,atpažinti savo augalelius,kai pražydės,suzinoti,kokių gabaritų tiketis,ir tikiuos,nelabai jie supyks persodinti ax.gif Po vyšnia auga baltas,nežydėjo šiemet,priekyje pasodinau raudoną mažauūgį,o dar užkištas tolimesniame plane ružavas maksiminis .Gerai butų,kad jis pasivytų ir pralenktų baltąjį unsure.gif
Klausimas-ar tinka laikyti ant akmens gelytes toj pintinej ,ar ieškoti kito sprendimo? kokių klaidų matot,nes viskas dar kaip mozaikoj pakeičiama rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 09 birželio 2012 - 15:37