Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys - 2

Chenelle, jei tai butu FB, spausciau like jusu komentarui thumbup.gif prajuokinote, nors aisku nieko juokingo jusu komentare nera biggrin.gif
as irgi turiu kandziu, labai retai buna pamatau kokia viena skraidancia (bet faktas kad yra, veisiasi, valgo kazka) tik nesuprantu kur ir ka jos valgo, nes viskas, beveik viskas, uzdarytuose indeliuose arba saldytuve (dziaugiuosi, kad turime labai talpu saldytuva) pernai turejau ta lipnia gaudykle. Omg, kiek ten ju prilipo doh.gif nors atrodo nei skraidanciu nei neskraidanciu visai nematydavau verysad.gif tai va, supratau, kad tos lipnios juostos man tik gadina nuotaika, todel daugiau nepirkau schmoll.gif be to su vyru sugalvojom teorija, kad galbut ta lipni juosta privilioja kandis is lauko, is kaimynu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emelina @ 2013 08 16, 10:32)
Chenelle, jei tai butu FB, spausciau like jusu komentarui  thumbup.gif prajuokinote, nors aisku nieko juokingo jusu komentare nera  biggrin.gif



Jooo juodas jumoras jau biggrin.gif Kelis kartus jos mane net puolė ! Įeinu į kambarį, o jos tiesiai į mane lekia ir trenkiasi. Ir iš viso, jos kažkokios apduję, be kordinacijos. Tai skraido ratais kaip durnos, tai tupi ir nė nejaučia, kad jų galabinti ateini.

Mes išvyksime porai savaičių. Tad padėtos gaudyklės parodys tikrąją situaciją...
Atsakyti
o kur pirkote gaudykles? idomu, gal jau Lietuvoj atsirado, nes as is ebay siunciausi
Atsakyti
QUOTE(emelina @ 2013 08 16, 11:44)
o kur pirkote gaudykles?  idomu, gal jau Lietuvoj atsirado, nes as is ebay siunciausi


Ebay...
Atsakyti
Taigi grįžau po 2 sav atostogų. Trijose gaudyklėse skirtingose vietose: 11;12;16. Maiste niekur nieko nėra, nes viskas itin sandaru. Įdomu tai, kad 3 radau nudvėsusius ant grindų- kojomis į viršų g.gif Kas tai per naujiena, ko jie nudvėsė? To nebuvau mačius per visus metus... Mastau, kur dar galėčiau jų slėptuvių paieškot gun_smilie.gif
Atsakyti
Maistines kandis išnaikinau taip: išmečiau visas kruopas, makaronus, miltas, žodžiu visa kas buvo spintelėje. išvaliau muiluotu vandeniu ir prie nauju nupirktu produktų padėjau pravirą lauro lapų maišelį. Naujų neatsiranda. Kažkur skaičiau apie tai, išmėginau -veikia
Atsakyti
Kątik grižau iš Hiper Rimi. Nusipirkau Morkiaus džiuvesėlius ale traškučius tokius. Atsisėdau, užkandžiauju, vaikiukam duodu. Sėdžiu žiūriu į juos. Man matosi tokie mikro voratikliai ( na paranojikė aš, sutinku, pasidariau nuo tų kandžių). Tirinėju, po truputėli dingsta apetitas... Nueinu apžiūrėti pakuotės. Mama Mia- iškrenta kirmelaitės bijau.gif Pirkau prieš valandą, taigi užkrėstus su kirmelėm verysad.gif Tai va....
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2013 09 22, 11:09)
Kątik grižau iš Hiper Rimi. Nusipirkau Morkiaus džiuvesėlius ale traškučius tokius. Atsisėdau, užkandžiauju, vaikiukam duodu.  Sėdžiu žiūriu į juos. Man matosi tokie mikro voratikliai ( na paranojikė aš, sutinku, pasidariau nuo tų kandžių). Tirinėju, po truputėli dingsta apetitas... Nueinu apžiūrėti pakuotės. Mama Mia- iškrenta kirmelaitės  bijau.gif Pirkau prieš valandą, taigi užkrėstus su kirmelėm  verysad.gif  Tai va....

Jei turi čekį, galiam grąžinti prekę ir pareikalauti pinigų.
O šiaip kokios pasekmės jei va taip netyčia suvalgai? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Araceli @ 2013 10 22, 21:47)
Jei turi čekį, galiam grąžinti prekę ir pareikalauti pinigų.
O šiaip kokios pasekmės jei va taip netyčia suvalgai?  verysad.gif


Kokios pasekmės rolleyes.gif nieko blogo suvalgai proteinų daugiau ir tiek ax.gif Juokai juokais, bet visai neseniai Maximoj nusipirkau Selgos sausainių, kaip tik buvo akcija, atvažiavo svečiai pavaišinau ir ką vienas svečių atkandęs sausainį kitoj dalį pamatė kyšančią kirmėlę doh.gif o mes jau visi buvom po kokį sausainį sukirtę doh.gif Tada pagalvojau kad gal va tam ir buvo ta akcija. Kitus išmetėm, bet kad užkrėsti tom zarazom tai faktas. Ir kruopas esam nusipirkę su tuo gėriu kelis kartus. Man jau paranoja dėl tų visų produktų doh.gif Kol išnaikini vargsti, o paskui šast ir vėl užsiperki "gėrio".
Atsakyti
QUOTE(Chenelle @ 2013 09 13, 14:31)
Mastau, kur dar galėčiau jų slėptuvių paieškot  gun_smilie.gif

už tapetų, jei virtuvė tapetuota. unsure.gif
pirmą kartą tą ,,džiaugsmą" pamačiau prieš pusantrų metų. vyras nusipirko moliūgo sėklų iš Norfos. 2 in 1, taip sakant. ir tada prasidėjo. doh.gif išlaižėm, išmetėm viską, kas galėjo kelti pavojų. prieš metus perremontavom virtuvę, baldus pakeitėm. išlenda iki šiol viena kita. ir kirmėliukų nutveriam. amžinam naikinime esame.
netgi rūbinių kandžių atsirado, o gal ten mutavusios maistinės?
įdomu yra tai, kad mes galą greita gausim nuo paranojos. kiekvieną dieną pradedam tradiciniu klausimu; ,,ar draugių neradai virtuvėj?"
parduotuvėj teko girdėti 2 moterų pokalbį. viena pasigyrė, kad kruopas išmetė, nes pamatė skraiduoles. o kita nutėškė, kad ir pas ją paskraido, bet ji nekreipianti dėmesio.
tai per lauką, ventiliacijos angas, koridorių juk irgi gali atskristi. ar čia jau man paranoja irgi?
Atsakyti
Taigi istorija tesiasi...

Pastatem gaudykles. Is viso pagavo apie 60. Atejo laikas pakeisti i naujas. Skraiduoliu nesimate. Pakeitem, kol kas per daugiau nei menesi nei vienos. Per pastaruosius 2 men is viso matem tik viena skraidanti. O stebiu lb akylai biggrin.gif Bet....


Kelis menesius nuo lubu rinkom kirmeles. Kiekviena diena reguliariai. Jos buvo koridoriuje. Niekaip nusupratom is kur jos. Galiausiai paaiskejo... Gi ten buvo sukrautos mano dezes su dovanu pakavimo irankiais ir reikmenim. Is karto nedaejo, bet jose buvo tokiu dalyku, kaip dziovintu citrusiniu vaisiu skilteles dekoracijoms, konkoreziai, riesutai, dekoratyvinis sienas ir daug daug visko doh.gif Panaikinom ta landyna. Daug nuostoliu, nerizikavau valydama smulkius daiktus, dekoratyvies juosteles ir tt, kad nepalikciau kiausineliu sad.gif Isvalem actu visa spita. Kol kas ramu. Tikiuosi ilgam, nes po ilgo ilgo laiko jau pradejau tuo tiketi wub.gif


P.S. Kandys is maistiniu i drabuzines tikrai nemutuoja biggrin.gif
Atsakyti
kandys labai bijo astiu piniru kvapo, siaudo ir iskart zusta biggrin.gif
Atsakyti