Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Ne apie pakenkima operacijai, o apie pasiruosima jai eina kalba mirksiukas.gif
Jeigu toks protokolas, tokie nurodymai, kad nagai turi buti nelakuoti, tai nelakuosiu ir tiek - tiesiog klausiu jau patyrusiu.
Be to, daugelio operaciju metu nagai turi buti nelakuoti, nes melstantys nagai yra vienas is rodikliu operacijos metu, kad kazkas negerai ax.gif

Afigena, ir mums neaiskios kilmes nevaisingumas doh.gif Pagrindinius tyrimus esame pasidare, aisku, net nepradejom visu tu suderinamumu, genetiniu ir pan, tikiuosi ir neprireiks... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 02, 16:56)
Ne apie pakenkima operacijai, o apie pasiruosima jai eina kalba mirksiukas.gif
Jeigu toks protokolas, tokie nurodymai, kad nagai turi buti nelakuoti, tai nelakuosiu ir tiek - tiesiog klausiu jau patyrusiu.
Be to, daugelio operaciju metu nagai turi buti nelakuoti, nes melstantys nagai yra vienas is rodikliu operacijos metu, kad kazkas negerai ax.gif

Afigena, ir mums neaiskios kilmes nevaisingumas doh.gif Pagrindinius tyrimus esame pasidare, aisku, net nepradejom visu tu suderinamumu, genetiniu ir pan, tikiuosi ir neprireiks... unsure.gif


O kada Tau paskirta LAP data? Kur operuosiesi?
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2013 04 02, 15:50)
Nu, tikiuosi, kad nelieps lupti doh.gif  laugh.gif . O operuos mane dėl nepastojimo problemų. Visi įmanomi daryti tyrimai tiek vyro, tiek mano geri, tai tik ir liko laparoskopija. Tiesa, dariausi tyrimukus prieš operaciją pas šeimos gydytoją, tai prie to pačio kraujo nuleidimo pasikartojau ciklo pradžioje daromus lytinių hormonų tyrimus, nes kaip tik buvo 4 c.d. Testosteronas kiek viršija normą, noors prieš tai buvo geras, bet labai labai nedaug. Kaži jis gali turėt įtakos nepastojimui? Net pati nustebau, nes nei padidėjusio plaukuotumo problemos turiu, esu liekna. Ko čia tie vyriški hormonai siautėja?

Laikykis mirksiukas.gif gaila bet su tokia situacija neteko susidurti tad nekokia patareja siuo atveju busiu. Gal kitos merginos turejo panasiu problemu kaip tavo. Labai bijojau operacijos plius labai gaila buvo mano zirniuko, kuris uzstrigo kiausintakyje, ji lap. budu ir operavo. Tai pries operacija raudojau baisiai- uzmigde raudancia ir pabudau raudanti . cray.gif Sekmes tikslo siekime mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, man jau paskirta data LP... Si treciadieni vykstu i Kauno klinikas pas gydytoja. Greiciausiai ketvirtadieni operuos, nors tiksliau suzinosiu tik treciadieni. Ilgai tempaiu guma, o dabar laukiu nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 04 05, 11:00)
Na va, man jau paskirta data LP... Si treciadieni vykstu i Kauno klinikas pas gydytoja. Greiciausiai ketvirtadieni operuos, nors tiksliau suzinosiu tik treciadieni. Ilgai tempaiu guma, o dabar laukiu nesulaukiu smile.gif

Viskas bus gerai. Svarbiausia nesinervuoti ir gerai maitintis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, sesytes biggrin.gif. As jau po LP namuciuose ir pagaliau
savo lovyteje smile.gif. Rojus! Operavo vakar KMUK. Apie pasiruošimą
operacijai ir visa jos eiga papasakosiu, kai normaliai atsigausiu, greičiausiai ryt, nes bent kol kas jauciuosi kaip ištraukta is po traktoriaus ratu sad.gif. Sekmes visoms belaukiancioms savo eiles ir tuo pačiu noriu padrasinti wink.gif. Patikėkit, tikrai nera ten nieko baisaus kaip galvojau ir be reikalo nuogąstavau. Vakar iškart po operacijos jaučiausi puikiai, rodos, lipk nuo operacinės
kėdes ir eik biggrin.gif. Siandien vaikstau sulinkusi kaip kokia pensininkė ir vos pakvepuoju, laužo visus kaulus, ypatingai pečių srityje, na, ir pilvukas kaip prarijus
balioną, be to, žiauriai tempia. Ryt pažadu išpažinti viska nuo "A" iki "Z";).
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 04 05, 13:49)
Viskas bus gerai. Svarbiausia nesinervuoti ir gerai maitintis lotuliukas.gif

gerai maitintis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 04 05, 16:16)
gerai maitintis? g.gif

As ir gi ta pati pagalvojau, tik nedrisau paklausti biggrin.gif. Gal cia tureta omeny gerai maitintis iki LP? Nes pries ir po operacijos valgyti draudziama smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 05 balandžio 2013 - 15:01
QUOTE(Afigena @ 2013 04 05, 16:00)
As ir gi ta pati pagalvojau, tik nedrisau paklausti biggrin.gif. Gal cia tureta omeny gerai maitintis iki LP? Nes pries ir po operacijos valgyti draudziama smile.gif.

nu gal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 04 05, 13:16)
gerai maitintis? g.gif

Neisvedinekit teoriju - tiesiog yra toks posakis "nesinervuoti ir gerai maitintis" doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti