Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Labas merginos smile.gif
Ateinu ir aš savo istorijos papasakoti. Lap turėjau vasario 28 d. Kadangi operavo po pietu, nuo ryto liepė nieko nevalgyti ir negerti. Į ligoninę nuvažiavau valandą prieš operacijos laiką. Pastatė lašelinę ir liepė laukti. Atėjus laikui nuvedė į operacinę ir uzmigau smile.gif Viskas praėjo sklandžai, operacija apie 1,5 val truko. Prabudau greitai ir lengvai smile.gif po valandos jau pati atsikėliau ir iki WC nušliaužiau smile.gif kadangi esu jau turėsu ne vieną lap, tai galiu palyginimui pasakyti kad ta kur turėjau prie 10 metų buvau daug sunkesnė - po narkozės buvo labai prastai, pilvas išpūstas kaip balionas, ir pečius baisiai skaudėjo kelias dienas po. Šį kartą nieko panašaus smile.gif tuo esu patenkinta .
nepatenkinta kad vėl rado endo IV st. Nors sakė tas stadijų nustatymas tai amerikiečių metodas ir kad LT jo nebenaudoja, bet supratau kad situacija pas manė nepavydėtina verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 03 21, 18:58)
g.gif  nu lyg nea, nors man per sita LP ir hystero dare, bet nejauciu jokiu pakitimu  g.gif  o kas darosi ? 4u.gif



ieskojau vaisingu gleiviu blush2.gif ir man ten kazkaip siauroka pasirode, kitaip nei pries lap g.gif Reiks pas vyra paklaust ar pajuto kazka kitaip unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Felem @ 2013 03 21, 19:19)
nepatenkinta kad vėl rado endo IV st. Nors sakė tas stadijų nustatymas tai amerikiečių metodas ir kad LT jo nebenaudoja, bet supratau kad situacija pas manė nepavydėtina  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



per daug nepergyvenk 4u.gif . Su manim gulejo mergina, kuriai taip pat rado IV stadija endo. Bet daktaras ja nuteike, kad tai tikrai ne pasaulio pabaiga. Kad pilna jo pacienciu su sia diagnoze pastojo ir sekmingai isnesiojo 2.gif Sekmes! mirksiukas.gif



Beje! Ar yra merginu, kurioms buvo atlikta lap vasario 25-26d. KKGN? blush2.gif ieskau savo palaciokiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Shpokinycia~: 21 kovo 2013 - 21:13
QUOTE(Comma @ 2013 03 13, 18:24)
Supratau. Vadinasi mano mintis - visiska demagogija  mirksiukas.gif


Yra kitas variantas- galima gryzus i Lt isidarbint trumpam, gauni draudima, pasidarai laparaskopija, ir iseini is darbo ;-) as taip dariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 03 21, 19:59)
ieskojau vaisingu gleiviu  blush2.gif  ir man ten kazkaip siauroka pasirode, kitaip nei pries lap  g.gif  Reiks pas vyra paklaust ar pajuto kazka kitaip  unsure.gif

Keista g.gif Juk LP metu ten kur tu ieskojai gleiviu nelenda - viska atlieka per tas kelias skylutes. Nebent dar kas nors LP metu buvo daryta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 03 21, 21:00)
Keista g.gif Juk LP metu ten kur tu ieskojai gleiviu nelenda - viska atlieka per tas kelias skylutes. Nebent dar kas nors LP metu buvo daryta g.gif


tiesos yra blush2.gif
permasciau dabar g.gif man gi buvo didoka cista, kurios deka buvo pakrypusi gimda, gal dabar kai cistos nera, tai ir viskas sugrizo i savo vietas. g.gif Pamenu pries lap kai skaitinejau temute, tai buvau uzmacius, kad viena mergina rase, kad po lap jos vyras pajuto, jog ten laisviau g.gif Na, bet man nieko kaip ir neskauda, tai per daug ir nepergyvensiu irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Shpokinycia~: 21 kovo 2013 - 22:18
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 03 21, 21:05)
tiesos yra  blush2.gif
permasciau dabar  g.gif  man gi buvo didoka cista, kurios deka buvo pakrypusi gimda, gal dabar kai cistos nera, tai ir viskas sugrizo i savo vietas.  g.gif  Pamenu pries lap kai skaitinejau temute, tai buvau uzmacius, kad viena mergina rase, kad po lap jos vyras pajuto, jog ten laisviau  g.gif Na, bet man nieko kaip ir neskauda, tai per daug ir nepergyvensiu  irnesakyk.gif

Del siaurumo manau TB pradziugs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas, su snieguotomis velykomis 4u.gif pries pora dieneliu uzturejau LAP. Pastojimas ne vietoje. Trys skylutės viename ir kitame sone ir po bamba. Dabar jums rasau dar "susiuta" su isiputusiu pilvu, vis dar maudziancia krutine ir nelaiminga. SP forumiukai man vienintele paguoda.
Atsakyti
Na ką, sulaukiau ir aš savo eilės. Ryt guluosi į klinikas, o poryt kaip ir turėtų operuoti. Per visas Šventes kaip ant adatų fear.gif .
Tik kaip ten dėl tų nagų, va dabar skaitinėju? Pas mane jie priauginti, tikrai nenusiimsiu, juolab, kad papildymas visai šviežiai padarytas.
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2013 04 02, 11:08)
Na ką, sulaukiau ir aš savo eilės. Ryt guluosi į klinikas, o poryt kaip ir turėtų operuoti. Per visas Šventes kaip ant adatų fear.gif .
Tik kaip ten dėl tų nagų, va dabar skaitinėju? Pas mane jie priauginti, tikrai nenusiimsiu, juolab, kad papildymas visai šviežiai padarytas.

Sveika Afigiena, pas mane taip pat priauginti nagai, niekas neliepe man ligonineje ju nusimti tongue.gif buk rami. mirksiukas.gif Sakyk dėl ko tau darys laporoskoija?
Atsakyti
Sveikos,

kad jau apie nagus prakalbot, o kaip del pedikiuro ar gali buti lakuoti koju nagai? Kazkur skaiciau, kad turi buti be lako g.gif Gal senos naujienos biggrin.gif
Afigena, sekmes 4u.gif
Manes irgi LP laukia ne uz kalnu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 02, 15:20)
Sveikos,

kad jau apie nagus prakalbot, o kaip del pedikiuro ar gali buti lakuoti koju nagai? Kazkur skaiciau, kad turi buti be lako g.gif Gal senos naujienos biggrin.gif
Afigena, sekmes 4u.gif
Manes irgi LP laukia ne uz kalnu... doh.gif

Labukas, nu nemanau, kad tavo pedikiuras pakenks operacijai biggrin.gif pries operacija uzmaus tau maisiukines kojines ant pedu tai manu jokio skirtumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 02, 16:16)
Sveika Afigiena, pas mane taip pat priauginti nagai, niekas neliepe man ligonineje ju nusimti tongue.gif buk rami.  mirksiukas.gif  Sakyk dėl ko tau darys laporoskoija?


Nu, tikiuosi, kad nelieps lupti doh.gif laugh.gif . O operuos mane dėl nepastojimo problemų. Visi įmanomi daryti tyrimai tiek vyro, tiek mano geri, tai tik ir liko laparoskopija. Tiesa, dariausi tyrimukus prieš operaciją pas šeimos gydytoją, tai prie to pačio kraujo nuleidimo pasikartojau ciklo pradžioje daromus lytinių hormonų tyrimus, nes kaip tik buvo 4 c.d. Testosteronas kiek viršija normą, noors prieš tai buvo geras, bet labai labai nedaug. Kaži jis gali turėt įtakos nepastojimui? Net pati nustebau, nes nei padidėjusio plaukuotumo problemos turiu, esu liekna. Ko čia tie vyriški hormonai siautėja?
Atsakyti