Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(lollypopas @ 2013 03 09, 21:11)
lengvo tau nestumo 4u.gif


Aciu labai uz palinkejimus nestuke.gif
Saugau savo maza stebukliuka po sirdele ax.gif
O esu is Ovuliacijos stimuliacijos temos smile.gif


QUOTE(Holibush @ 2013 03 10, 00:39)
Kiek pamenu Orchiduke tu ansciau lanydavaisi pas S. Tai ar ji pati daro LP, pas ka tu pati dareisi? Beje, sveikinu su  nestuke.gif


Jo, as pas S myniau slenksti 1,5 metu. Issikaulijau jos LP, o tada jau ir histero pasiule tuo paciu, tai ji pati ir atliko procedura.
Antradieni 7 ryto i Jurininkus atlekiau, pries pietus operavo, treciadieni 9 val isleido jau namo, 10 val ryto jau su vyru Palangoje vaiksciojau palei jura. Man viskas labai greit praejo. Po narkozes jau po poros valandu ejau pati i tualeta ir prasiau, kad vyras valgyt is bufeto parnestu doh.gif biggrin.gif

Aciu uz sveikinima 4u.gif Viskas kol kas dar labai labai trapu, dar tik 9 sav... kai esi turejes netekciu ir dideliame laike.... nestumas daugiau itampa nei dziaugsmas. Apsiraminsiu tik laikydama rankose, o iki tol.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 03 05, 13:04)
Kartais daro net ir menesiniu metu. Dazniausiai daro iki O. Tada negali pakenkti uzsimezgusiam  nestuke.gif
Man dare berods 14 CD. Po LP mm atkeliavo kaip visada tiksliai. Vieninteli ka po LP paskebejau, kad MM gausesnes. Gal tai tik sutapimas (LP daryta jau pries metus) g.gif


Mano mmm po lp-histero irgi tapo gausesnes. Ir anksciau buvo gana gausios, bet dabar dar labiau sad.gif


QUOTE(Giedlute @ 2013 03 07, 09:12)
Sveikos,
Ačiū už atsakymus.
Man iš pradžių sakė, kad reikia daryti ciklo pradžioje, bet ilgos eilės ir pavyko užsiregistruoti operacijai į ciklo galą, tai pasakė, kad bus gerai ir tada. Tai taip ir nesupratau  g.gif


Manau viskas cia gerai, klausyk gyd.nurodymu wink.gif tik jei darys ciklo gale, pries pat LP del visa ko HCG pasidaryk!
Atsakyti
Bijau ka pripasakoti i pievas. Bet kas draustu grizus is uzsienio deklaruoti pagal Gyventoju deklaravimo istatymo nuostatas grizima i LT. Paskui jei ne i darbo birza, tai susimoketi 90 PSD (sodros mokestis), begti pas seimos gydytoja, gauti siuntima, o gine paskirs LP. Aisku laiko atzvilgiu tai imlu, bet jei kapeiku nelabai yra is kur ima , tai budas butu sutaupyti. Ka manot merginos? g.gif
Atsakyti
Pas mane tai, kad po LAP parejo pirmos mmm. Ir nerimas kankina, kad maudena man desini sona ( cista isoperuota is desines kiausides ). Ar cia normalu? Buvo kam tai? g.gif Gal tai tik per mmm? Jau ketvirta diena eina. Po lap viskas buvo liuks, jokio skausmo nejutau unsure.gif


As pati LT lap dariausi atvykusi is uzsienio. Viska sazinigai mokejausi i ligoniu kasa ax.gif Man seimos dakt. pasake, kad dabar labai tikrina visus grizusius is uzsienio ir stojancius i birza. Ta pati sake ir mane operaves daktaras. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 03 13, 10:04)
As pati LT lap dariausi atvykusi is uzsienio. Viska sazinigai mokejausi i ligoniu kasa  ax.gif  Man seimos dakt. pasake, kad dabar labai tikrina visus grizusius is uzsienio ir stojancius i birza. Ta pati sake ir mane operaves daktaras.  ax.gif

Supratau. Vadinasi mano mintis - visiska demagogija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 03 13, 11:04)
Pas mane tai, kad po LAP parejo pirmos mmm. Ir nerimas kankina, kad maudena man desini sona ( cista isoperuota is desines kiausides ). Ar cia normalu? Buvo kam tai?  g.gif  Gal tai tik per mmm? Jau ketvirta diena eina. Po lap viskas buvo liuks, jokio skausmo nejutau  unsure.gif


Man buvo, tik man kairej pusej. Operuota esu sausio men, kartais jauciu ta sona, nors retai. Vakar buvau pas gine, padare echo, sake tikrai nieko nera, niekas neataugo.
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2013 03 13, 19:08)
Man buvo, tik man kairej pusej. Operuota esu sausio men, kartais jauciu ta sona, nors retai. Vakar buvau pas gine, padare echo, sake tikrai nieko nera, niekas neataugo.

Vat ir pas mane kartais sona paskaudena g.gif Bet siek tiek mausdavo ir iki LP. Merginos o jus neatkreipet demesio ar tas skaudulys nesutampa su O? Man butent per O ir atsiranda o paskui dingsta kaip niekur nieko. Kazkada kai echoskopavo (ne GN, o seip tikrino organus) pasiskundziau del to kartais atsirandancio maudulio. Bande ieskoti matomo kazko kas ta mauduli sukelia, bet nerado. Tada sako gal sedimas darbas, pasakiau kad taip. Tai sake gali buti kad nuo stuburo atsiduoda (placiau paaiskinti negaliu - neturiu supratimo) g.gif
Atsakyti
Merginos, o kada jums po lap leido sportuoti? g.gif as nepaklausiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Shpokinycia~: 14 kovo 2013 - 13:06
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 03 14, 12:05)
Merginos, o kada jums po lap leido sportuoti?  g.gif  as nepaklausiau  ax.gif


Tiesiogine prasme nesportuoju, o perkeltine - manau, kad kievienai individualiai priklausomai nuo ti kas buvo daryta LP metu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 03 14, 12:43)
Tiesiogine prasme nesportuoju, o perkeltine - manau, kad kievienai individualiai priklausomai nuo ti kas buvo daryta LP metu lotuliukas.gif



bet jeigu "stebuklaut" leido po dvieju savaiciu, tai gal ir sportuot jau galima? blush2.gif Man viena pazystama sake, kad 6sav. neleido jai sportuot. Ilgokai g.gif Man tik cista isimta.
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 03 14, 12:50)
bet jeigu "stebuklaut" leido po dvieju savaiciu, tai gal ir sportuot jau galima?  blush2.gif  Man viena pazystama sake, kad 6sav. neleido jai sportuot. Ilgokai  g.gif Man tik cista isimta.

Manyciau, kad taip. Bet gal geriau atsiklausti bent jau seimos gydytojo jei dar turesit pas ji vizita g.gif Matot po zodziu "sportuoti" gali buti bet kas - lengvas begiojimas, maratonas, body bildingas, joga ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 03 13, 13:04)
As pati LT lap dariausi atvykusi is uzsienio. Viska sazinigai mokejausi i ligoniu kasa  ax.gif  Man seimos dakt. pasake, kad dabar labai tikrina visus grizusius is uzsienio ir stojancius i birza. Ta pati sake ir mane operaves daktaras.  ax.gif

ar galetum pasidalinti savo patirtimi (man i AZ) - kaip man pasiruosti tam, ko reikes, kiek dienu atostogu max paimti, kainas ir visa kita 4u.gif butu laaaabai naudinga 4u.gif
Atsakyti