Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(RakteliS @ 2013 02 18, 19:25)
merginos o kazin motina ir vaikas klinikos gydytojas Žėba daro LP?

Jis greičiausiai parekomenduos P.V. smile.gif
Atsakyti

na tai busim tada vanago partija nauja, jauciu kad pasipils nauju nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RakteliS: 24 vasario 2013 - 19:41
Sveikutes...sioje temeleje tiek daug prirasyta kad net galva uzsisuko smile.gif Turime bedele -nevaisinguma pavadinimu policistiniu kiausidziu sindromas...esu girdejusi kad LAP gali padeti iveikti si nevaisingumo tipa...tad noreciau paklausti ar tai tiesa, gal kurios patirties turejo ir dabar jau dziaugiasi savo mazaisiais angeliukais?
Atsakyti
QUOTE(Rima58 @ 2013 02 24, 21:50)
Sveikutes...sioje temeleje tiek daug prirasyta kad net galva uzsisuko smile.gif Turime bedele -nevaisinguma pavadinimu policistiniu kiausidziu sindromas...esu girdejusi kad LAP  gali padeti iveikti si nevaisingumo tipa...tad noreciau paklausti ar tai tiesa, gal kurios patirties turejo ir dabar jau dziaugiasi savo mazaisiais angeliukais?

na as neturiu sios bedos bet per tiek metu SM pazistu labai labai daug mamyciu kurios su PK po LP turi vaikucius, manau kad jum tikrai LP pades tapti nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RakteliS @ 2013 02 24, 22:23)
na as neturiu sios bedos bet per tiek metu SM pazistu labai labai daug mamyciu kurios su PK po LP turi vaikucius, manau kad jum tikrai LP pades tapti  nestuke.gif  wub.gif


dekoju, kad jusu zodziai dievui i ausi smile.gif begalo jau norim,planuojam,laukiam...o vat lyga trugdo ir nesitraukia nors tu ka...net pikta ant sawes darosi smile.gif dekoju uz palaikyma smile.gif jeei butu mamyciu turejusiu sia beda, buciau dekinga kad jei laiko bus, bruksteltumet koki viena kita sakinuka smile.gif nes tik su jusu patarimais, isgyvenimais,pamokymais ir gyvenimiska patirtim , man ikvepia vel ir vel kovoti su sia lyga ir galu gale nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima58 @ 2013 02 24, 23:43)
dekoju, kad jusu zodziai dievui i ausi smile.gif begalo jau norim,planuojam,laukiam...o vat lyga trugdo ir nesitraukia nors tu ka...net pikta ant sawes darosi smile.gif dekoju uz palaikyma smile.gif jeei butu mamyciu turejusiu sia beda, buciau dekinga kad jei laiko bus, bruksteltumet  koki viena kita sakinuka smile.gif  nes tik su jusu patarimais, isgyvenimais,pamokymais ir gyvenimiska patirtim , man ikvepia vel ir vel kovoti su sia lyga ir galu gale  nestuke.gif

Labas vakaras smile.gif prisijunkite i policistukiu temute 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ryt guluosi, penktadieni lapo+hystero. Klausimas jau prasioperavusioms, kiek padekos davet gydytojui? Operuosiuosi kauno klinikose pas Stankeviciu
Atsakyti
QUOTE(Sugamama @ 2013 02 27, 17:20)
Sveikos, ryt guluosi, penktadieni lapo+hystero. Klausimas jau prasioperavusioms, kiek padekos davet gydytojui? Operuosiuosi kauno klinikose pas Stankeviciu

labas, tai sekmes, as daviau 200 bet nejam,o kitai ginei KMUK
Atsakyti
Prisiduodu - as tik siandien is ligonines grizau po Lap, operavo P.V. Viskas super, nieko baisaus. Nei man ka skauda, nei ka! thumbup.gif Visos, kurios ruosiasi tam zygiui, galiu pasakyti, kad nera ko bijoti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Prisiduodu ir as. Pirma diena po LAP. Operavo kauno klinikose. atvykau diena pries, leido pasirinkti klizmuos ar pati gersiu laisvinamuosius. pasirinkau 2 varianta, tai buvo klaida doh.gif tiek i wc laksciau.. tai mano patarimas nr 1. jei nenorit diena nakti lakstyt i wc rinkites klizma. kita diena 9h ryto aprenge naktinukais, nuvede i operacine. Ten uzlipau ant stalo, prisege, istate kateteri. Mano patarimas nr 2. jautresnems - paprasykit, kad suleistu kokiu raminamuju pries patenkant i operacine mirksiukas.gif . Prabudau uz valandos, labai skaudejo peti ir pilvuka tai suleido greitai vaistu. Pooperacinei lyg valanda pralaike, snaudziau visa laika.. Parveze i palata, kazkiek pasnaudziau ir 13h jau pati ejau i wc. Pilva maudzia, bet gyventi galima, vaistuku tikrai istisai gerti nereikia. Sunkiausia buvo tai, kad nebuvo galima valgyt 2 paras todel labai nusilpau + po narkozes vemiau net vandens atsigerus. Dabar pirma diena kai galiu valgyti ir jauciuosi zymiai geriau smile.gif man rado endometrioze ir pridegino jos zidinius, kiausintakiai praeinami smile.gif
visoms besiruosiancioms noriu palinketi dideliausios sekmes ir nebijoti. Viskas labai greitai praeina 4u.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, o as jau noriu pasidziaugti LP rezultatais, LP dariausi sausio 23d, ir va nesulaukiu M, si ryta pasidariau testa ir ten pamaciau || smile.gif aisku cia tik testas, ne gyd. patvirtinimas, bet esu tokia patenkinta smile.gif visoms Jums linkiu tokios pat sekmes!!!
Atsakyti

QUOTE(Deive999 @ 2013 03 03, 10:16)
Sveikos paneles, o as jau noriu pasidziaugti LP rezultatais, LP dariausi sausio 23d, ir va nesulaukiu M, si ryta pasidariau testa ir ten pamaciau || smile.gif aisku cia tik testas, ne gyd. patvirtinimas, bet esu tokia patenkinta smile.gif visoms Jums linkiu tokios pat sekmes!!!


Wow, tyliai sveikinu!!! wub.gif
o ka rado LP metu primink?
Atsakyti