Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Leticija @ 2013 02 07, 16:06)
As nesenai pas ji operavaus, nereikejo labai ilgai laukt  smile.gif

Sveikutės merginos, likimo draugės, aš svarstau vėl lipti "ant šio grėblio" smile.gif ir bandau issirinkti gydytoja kaune, sakykit o pas Vanagą pasiskambini jam pačiam reikia? reikia jam siuntimo iš šeimos gydytojos ? bukit geros paaiskinkit kaip visas tas tarimasisi pas ji vyksta? nezinau nuo ko pradėt.. blink.gif
pirmą LP darė VK ginė bet naudos jokios...
Atsakyti
QUOTE(RakteliS @ 2013 02 15, 09:42)
Sveikutės merginos, likimo draugės, aš svarstau vėl lipti "ant šio grėblio"  smile.gif  ir bandau issirinkti gydytoja kaune, sakykit o pas Vanagą pasiskambini jam pačiam reikia? reikia jam siuntimo iš šeimos gydytojos ? bukit geros paaiskinkit kaip visas tas tarimasisi pas ji vyksta? nezinau nuo ko pradėt..  blink.gif
pirmą LP darė VK ginė bet naudos jokios...


Mano poliklinikos gine asmeniskai pazystama su juo, tai kai parase siuntima operacijai, tai jinai pati jam paskambino ir pasake, kad atsiunciu savo mergaite, sutare laika, kada jis mane gali priimti. Tada as nuejau pas ji ir jis paskyre LP laika.
Atsakyti
QUOTE(RakteliS @ 2013 02 15, 09:42)
Sveikutės merginos, likimo draugės, aš svarstau vėl lipti "ant šio grėblio"  smile.gif  ir bandau issirinkti gydytoja kaune, sakykit o pas Vanagą pasiskambini jam pačiam reikia? reikia jam siuntimo iš šeimos gydytojos ? bukit geros paaiskinkit kaip visas tas tarimasisi pas ji vyksta? nezinau nuo ko pradėt..  blink.gif
pirmą LP darė VK ginė bet naudos jokios...


Aš užvakar nuėjau pas savo šeimos gydytoją, ji man parašė siuntimą pas toje klinikoje dirbančią ginekologę (pas ją užsiregistravau tuo pačiu, kai skambinau registruotis pas šeimos gyd), sekančią dieną nuėjau su tuo siuntimu pas ginekologę, ji mane apžiūrėjo ir parašė siuntimą tolimesnei ginekologo konsultacijai smile.gif . Tai va, dabar manau reikia pasiskambinti ir užsiregistruoti apžiūraii pas gydytoją, kurio noriu būti operuojama, o jis pats po apžiūros, paskirs/nepaskirs LP datą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_Ta_Pati* @ 2013 02 15, 19:58)
Aš užvakar nuėjau pas savo šeimos gydytoją, ji man parašė siuntimą pas toje klinikoje dirbančią ginekologę (pas ją užsiregistravau tuo pačiu, kai skambinau registruotis pas šeimos gyd), sekančią dieną nuėjau su tuo siuntimu pas ginekologę, ji mane apžiūrėjo ir parašė siuntimą tolimesnei ginekologo konsultacijai  smile.gif . Tai va, dabar manau reikia pasiskambinti ir užsiregistruoti apžiūraii pas gydytoją, kurio noriu būti operuojama, o jis pats po apžiūros, paskirs/nepaskirs LP datą  4u.gif


Butinai nuieik pas chirurga. Nes realiai tik operuojantys ginekologai is akies mato, ar verta gultis po peiliu. Endo nustatoma tik laparaskopiskai, bet patikekit manim, kiek as su savo diagnoze praejau, geri chirurgai ja mato dar neprapjove. 4u.gif O paprastos gines atkalba nuo operacijos, nes "narkoze, operacija, neverta, bandykit dar, bla bla". Is patirties galiu pasakyti, per tokias ju kalbas pas chirurga patekau jau per velai. O pas isties profesionalu chirurga - dar veliau, laimei ne per velai. O butu mane laiku paprotine, gal jau ir lialka po namus lakstytu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2013 02 15, 16:19)
Mano poliklinikos gine asmeniskai pazystama su juo, tai kai parase siuntima operacijai, tai jinai pati jam paskambino ir pasake, kad atsiunciu savo mergaite, sutare laika, kada jis mane gali priimti. Tada as nuejau pas ji ir jis paskyre LP laika.



QUOTE(Ne_Ta_Pati* @ 2013 02 15, 19:58)
Aš užvakar nuėjau pas savo šeimos gydytoją, ji man parašė siuntimą pas toje klinikoje dirbančią ginekologę (pas ją užsiregistravau tuo pačiu, kai skambinau registruotis pas šeimos gyd), sekančią dieną nuėjau su tuo siuntimu pas ginekologę, ji mane apžiūrėjo ir parašė siuntimą tolimesnei ginekologo konsultacijai  smile.gif . Tai va, dabar manau reikia pasiskambinti ir užsiregistruoti apžiūraii pas gydytoją, kurio noriu būti operuojama, o jis pats po apžiūros, paskirs/nepaskirs LP datą  4u.gif

doh.gif tj kazin jei negyveni kaune ir seimos gydytoja ne kauniete tj kaip cia pas ji patekus g.gif bet kaip suprantu jis tik chirurgine intervencija padaro, aprašo bet nevertina pats ka toliau daryt,ir nesiima gydymo tolimesnio g.gif
Atsakyti
QUOTE(RakteliS @ 2013 02 16, 18:24)
doh.gif  tj kazin jei negyveni kaune ir seimos gydytoja ne kauniete tj kaip cia pas ji patekus  g.gif  bet kaip suprantu jis tik chirurgine intervencija padaro, aprašo bet nevertina pats ka toliau daryt,ir nesiima gydymo tolimesnio  g.gif


Nesvarbu kur gyvenat smile.gif , aš irgi ne kaunietė ir šeimos gydytoja ne kaunietė, kai gaunat siuntimą, galit rinktis kur norit toliau konsultuotis/gydytis/operuotis: Vilniuj, Kaune, Klaipėdoj ar Panevėžy... Tiesiog paskambinat į norimą klinką ir prisiregistruojat pas norimą gyd. 4u.gif , dar paklasu registratūroj ar turit siuntimą ir susakys kokius dokumentus reikia turėt

Aš jau turėjau vieną operaciją (ne ginekologinę), tai viskas taip ir vyko su savo kaimo gyd siuntimu prisiregistravau KMUK konsultacijai ir operacijai pas pačios pasirinktą gydytoją smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ne_Ta_Pati*: 16 vasario 2013 - 19:35
Sveikos, gal teko girdeti kuriai, ar darys hitero ir LAP jei man dar nebus pasibaigusios menesines? na truputi teplios dar. Mistika su manimi darosi, nuo 17 CD geriau dufastona 10 dienu, siandien jau 32 CD menesiniu nera, o 26 diena numatyta operacija. O as sergu apie 7 dienas, paskutiniasias 2-3 teplioja dar. Tai jei nepersisrgsiu, kazin ar atliks man tas operacijas?
Atsakyti
QUOTE(sky17 @ 2013 02 17, 12:56)
Sveikos, gal teko girdeti kuriai, ar darys hitero ir LAP jei man dar nebus pasibaigusios menesines? na truputi teplios dar. Mistika su manimi darosi, nuo 17 CD geriau dufastona 10 dienu, siandien jau 32 CD menesiniu nera, o 26 diena numatyta operacija. O as sergu apie 7 dienas, paskutiniasias 2-3 teplioja dar. Tai jei nepersisrgsiu, kazin ar atliks man tas operacijas?


man mm uzvelavo tai atidejo LP ir hystero , bet cia KGN taip , kaip kitur negaliu pasakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_Ta_Pati* @ 2013 02 16, 20:34)
Nesvarbu kur gyvenat smile.gif , aš irgi ne kaunietė ir šeimos gydytoja ne kaunietė, kai gaunat siuntimą, galit rinktis kur norit toliau konsultuotis/gydytis/operuotis: Vilniuj, Kaune, Klaipėdoj ar Panevėžy... Tiesiog paskambinat į norimą klinką ir prisiregistruojat pas norimą gyd. 4u.gif , dar paklasu registratūroj ar turit siuntimą ir susakys kokius dokumentus reikia turėt

Aš jau turėjau vieną operaciją (ne ginekologinę), tai viskas taip ir vyko su savo kaimo gyd siuntimu prisiregistravau KMUK konsultacijai ir operacijai pas pačios pasirinktą gydytoją smile.gif

supratau,aciu smile.gif
Atsakyti
merginos o kazin motina ir vaikas klinikos gydytojas Žėba daro LP?
Atsakyti
Na stai, apsilankiau pas P.V. Idomus idomus zmogelis. Paklausiau ar gali kuo greiciau operuot, tai pasake - Tyliai moteriske! biggrin.gif Geriau jau leisti jam sneketi, o paciai tyleti. biggrin.gif Tai va, jeigu viskas pagal plana, tai gulu pirmadieni i lig., antradieni operuos, o ketvirtad. namo isleis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 02 19, 17:17)
Na stai, apsilankiau pas P.V. Idomus idomus zmogelis. Paklausiau ar gali kuo greiciau operuot, tai pasake - Tyliai moteriske!  biggrin.gif  Geriau jau leisti jam sneketi, o paciai tyleti.  biggrin.gif  Tai va, jeigu viskas pagal plana, tai gulu pirmadieni i lig., antradieni operuos, o ketvirtad. namo isleis.  ax.gif

biggrin.gif man tai dave pasireiksti smile.gif klausinejau, kalbejau, bet dave suprasti kad ryskiai nusisneku. geriau jau ji klaisyti ir klausinet maziau, nes vistiek viskas kas svarbu jis pats paaiskina smile.gif
Atsakyti