Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(vaidulka33 @ 2012 06 21, 11:24)
Sveikos,
Niekaip neišeina pastot. Kiaušidėse rado cistą. Jau dariausi visus reikalingus tyrimus (ultagarsą, hormonus)/ Prisiskaičiau forume visko. Norėčiau pasidaryti laparoskopija, nes liko tik vienas klausimas ar nėra kiaušintakių nepraeinamumo.
Gal žinote kas turi išrašyti siuntimą (šeimos ar ginė)? Ar taip paprastai juos išrašo, nes tyrimus dariausi privačiai ir mano gydyt. nieko apie tai nežino. Norėčiau laparoskopijos Kaune, bet esu ne kaunietė. Ar sudėtinga būtų pakliūti į 2 lig. ar klinikas? Nenoriu moketi iš savo kišenės. Gal galite parekomenduoti gydytoją? Pagelbėkit, dėkoju.


Sveika, gali israsyti ir ginekologe, ir seimos gydytoja. Rekomenduoju P. Vanaga Krikscioniskuose gimdymo namuose arba V. Sedziniauska 2 ligonineje. Pas abu teko "pagulet ant stalo", puikus chirurgai. O ar gali jie tave priimti, nezinau... Tikriausiai gali mirksiukas.gif , jei siuntima opeacijai turesi.
Atsakyti
O pas ką Vilniuje operuotis siūlytumėte? Esu daug gero girdėjusi apie J. Ališauską. Tačiau, pas jį, kiek žinau, milžiniškos eilės...
Atsakyti
QUOTE(j_k @ 2012 06 21, 11:44)
O pas ką Vilniuje operuotis siūlytumėte? Esu daug gero girdėjusi apie J. Ališauską. Tačiau, pas jį, kiek žinau, milžiniškos eilės...


Nezinau, as kauniete...
Atsakyti
QUOTE(Mėta80 @ 2012 06 21, 08:49)
Labas , viska geriau susitvarkyk namuose ir nepamirsk kad nusidepiliuoti reikia viska, nepalik nieko  smile.gif  Sekmes

aciu uz patarima 4u.gif
tikrai labai keista, kad daktarai apie tai nieko nekalba.. gerai, kad cia vatoks forumas yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maximanija @ 2012 06 21, 11:17)
LAbuka mergytes,

Man ir greiciausiai gresia laparaskopija. Kokia operacijos kaina. Na as klausiu be jokiu vokeliu, na tiesiog kiek kainuoja visa ta operacija. Aciu Jums labai


Su siuntimo valstybinej ligoninej nieko nekainuoja. Beje, nezinau, siaip BAK skelbia savo tinklapy tokius duomenis - kaina virs 2000, bet su siuntimu bei ligoniu kasu "palaikymu" raso, atseit nekainuoja, nezinau, ar tiesa. Matyt, kainuotu tik lovadieniai, narkoze ir visi kiti bla bla bla

QUOTE(vaidulka33 @ 2012 06 21, 11:24)
Sveikos,
Niekaip neišeina pastot. Kiaušidėse rado cistą. Jau dariausi visus reikalingus tyrimus (ultagarsą, hormonus)/ Prisiskaičiau forume visko. Norėčiau pasidaryti laparoskopija, nes liko tik vienas klausimas ar nėra kiaušintakių nepraeinamumo.
Gal žinote kas turi išrašyti siuntimą (šeimos ar ginė)? Ar taip paprastai juos išrašo, nes tyrimus dariausi privačiai ir mano gydyt. nieko apie tai nežino. Norėčiau laparoskopijos Kaune, bet esu ne kaunietė. Ar sudėtinga būtų pakliūti į 2 lig. ar klinikas? Nenoriu moketi iš savo kišenės. Gal galite parekomenduoti gydytoją? Pagelbėkit, dėkoju.


Man siuntima dave gine. Tyrimus paskyre terapeute, bet siuntimo operuotis vis tiek nusiunte pas ginekologe, sako ne jos kompetencijoj
QUOTE(Birmania @ 2012 06 21, 11:32)
BAKe kiek žinau oficialiai laporaskopija kainiuoja 600lt. o jei eini su siuntimu į kitas ligonines neprivačias tai kiek žinau nieko nekainuoja,nebent atsidėkoti norėsi bet net įdomu kiek atsidėkojimui duodate gydytojui ir kada jus sužinote kas jus operuos?

As operavausi Antakalnio klinikoj, susizinojau, kad Tamasauskas nelabai noriai priima dovaneles, vat nieko ir nedaviau hihihi.gif Dar pamaciau skelbimuka ant skelbimu lentos, kad "pastebedami kopupcija, skambinkit i STT telefonu..." na ir galvoju, ner cia ko wink.gif Ir, zinokit, nei prasciau operavo, nei rupescio ir net sakyciau pasiaukojimo is jo puses maziau buvo. Superinis daktaras thumbup.gif
Atsakyti
Sveika, gali israsyti ir ginekologe, ir seimos gydytoja. Rekomenduoju P. Vanaga Krikscioniskuose gimdymo namuose arba V. Sedziniauska 2 ligonineje. Pas abu teko "pagulet ant stalo", puikus chirurgai. O ar gali jie tave priimti, nezinau... Tikriausiai gali , jei siuntima opeacijai turesi.



aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidulka33: 21 birželio 2012 - 15:19
Sveikutės smile.gif

QUOTE(puikuma @ 2012 06 21, 09:46)
sveikutes  4u.gif ,
na ir man tikriausiai teks isgyventi laparoskopija..  unsure.gif

Tik gink tą baimę lauk - neverta savęs kankint. Aš išvis pirmą syk gyvenime į ligoninę atsiguliau per šitą LP, pirmą klizmą ir narkozę gavau, ir dar su "basonu" teko susidraugaut biggrin.gif Ir tikrai neverta bijot nieko. Šiek tiek nepatogumo buvo, bet kai žinai vardan ko stengiesi, dar ne tiek galima išgyvent. Ir pabrėžiu - po operacijos neskaudėjo, tik vos vos maudė kaip per mmm. O po narkozės, kaip suprantu, pirmą parą geriau nevalgyt ir negert - tiesiog, kad nepykintų. Bent jau mano atveju taip buvo. Dėl depiliacijos, tai namie susitvarkyt geriau. Nebūtina braziliška, svarbu, kad aplink bambutę ir žemiau jos ant pilvo kad nebūtų plaukų. O jei kiaušintakių pratekamumą tikrins, tai ir aplink makštį.

QUOTE(maximanija @ 2012 06 21, 11:17)
LAbuka mergytes,
Man ir greiciausiai gresia laparaskopija. Kokia operacijos kaina. Na as klausiu be jokiu vokeliu, na tiesiog kiek kainuoja visa ta operacija. Aciu Jums labai

Jei eini į valstybinę ligoninę siu siuntimu - nieko nekainuoja. Jei privačiai eini - pasidairyt reiktų internete kainų. Dariausi valstybinėj ligoninėj, be vokelių ir viskas thumbup.gif Jei dar kada reiks, vėl ten pat eisiu.
Atsakyti
Aciu labai visom uz info wink.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

pirmadienį važiuoju į Klinikas, antradienį laukia operacija unsure.gif bijau kaip velnias kryžiaus scare.gif bet suprantu, kad kelio atgal nėra, o tikslas wub.gif vertas bet kokių aukų smile.gif

tai dabar galva pilna nežinomybės ir klausimų doh.gif pirmą kartą gulu į ligoninę, pirmą kartą laukią operacija unsure.gif


iš senesnių temų skaičiau, kad geriau pasirūpinti tamsiom kelnaitėm, o kaip su apranga, po operacijos daug apžiurų būna? galiu kokias tympas dėtis ar geriau kokie naktinukai, kad pakeli aukštyn ir pirmyn biggrin.gif nieko neturiu, tai reikia pirkti doh.gif chalatą taip pat doh.gif nes turiu tik storą žiemai biggrin.gif

dėl depiliacijos supratau, kad geriau viską velniop, bus galima auginti poto iš naujo biggrin.gif

dėl daiktų, papuošalus ir supratau, kad geriau namuose palikti, o kaip su telefonu? g.gif planuoju imti palatą tai gal ten drąsiai palikti daiktus galiu g.gif


kas dar iš tokių paprastų žemiškų dalykų? ax.gif biggrin.gif apie pačia operaciją stengiuosi nesukti galvos, varysiu "vabank" biggrin.gif mažiau minčių, mažiau galvą skaudės biggrin.gif atsigulsiu ir tegu darba savo darbą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo corney: 22 birželio 2012 - 12:59
QUOTE(corney @ 2012 06 22, 13:59)
Labas smile.gif

pirmadienį važiuoju į Klinikas, antradienį laukia operacija unsure.gif bijau kaip velnias kryžiaus scare.gif bet suprantu, kad kelio atgal nėra, o tikslas wub.gif  vertas bet  kokių aukų smile.gif

tai dabar galva pilna nežinomybės ir klausimų doh.gif pirmą kartą gulu į ligoninę, pirmą kartą laukią operacija unsure.gif
iš senesnių temų skaičiau, kad geriau pasirūpinti tamsiom kelnaitėm, o kaip su apranga, po operacijos daug apžiurų būna? galiu kokias tympas dėtis ar geriau kokie naktinukai, kad pakeli aukštyn ir pirmyn biggrin.gif nieko neturiu, tai reikia pirkti doh.gif chalatą taip pat doh.gif nes turiu tik storą žiemai biggrin.gif

dėl depiliacijos supratau, kad geriau viską velniop, bus galima auginti poto iš naujo biggrin.gif

dėl daiktų, papuošalus ir supratau, kad geriau namuose palikti, o kaip su telefonu? g.gif planuoju imti palatą tai gal ten drąsiai palikti daiktus galiu g.gif
kas dar iš tokių paprastų žemiškų dalykų? ax.gif  biggrin.gif apie pačia operaciją stengiuosi nesukti galvos, varysiu "vabank" biggrin.gif mažiau minčių, mažiau galvą skaudės biggrin.gif atsigulsiu ir tegu darba savo darbą smile.gif

Pamatysi ateis ta operacija ir praeis,ir paskui galvosit ot kvailute buvau,kad sitiek del baimes sau nervukus gadinausi, cia as is savo patirties sneku.
Del drabuziu tai reikia apsirenkti tai kas tau patogu ir viskas,bet man tai ligonineje su pizama smagiausia buvo,vistiek ten niekas ilgai nelaiko.
Telefona ir pasimk pasiliksi spinteleje palatoje,gal net ne viena gulesi tai bus kam priziureti. O as kaip atsikeliau reanimacijoje,tai pirmiausiai vyrui norejosi paskambinti, tai sesele atnese man telefona,ir dar netgi suieskojo numeriuka.
SEKMES DIDELIAUSIOS IR GERU REZULTATU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2012 06 22, 14:35)
Pamatysi ateis ta operacija ir praeis,ir paskui galvosit ot kvailute buvau,kad sitiek del baimes sau nervukus gadinausi, cia as is savo patirties sneku.
Del drabuziu tai reikia apsirenkti tai kas tau patogu ir viskas,bet man tai ligonineje su pizama smagiausia buvo,vistiek ten niekas ilgai nelaiko.
Telefona ir pasimk pasiliksi spinteleje palatoje,gal net ne viena gulesi tai bus kam priziureti. O as kaip atsikeliau reanimacijoje,tai pirmiausiai vyrui norejosi paskambinti, tai sesele atnese man telefona,ir dar netgi suieskojo numeriuka.
SEKMES DIDELIAUSIOS IR GERU REZULTATU 4u.gif

gulėti sakė nusiteikti ~4dienas, tai ir mastau ar kažkokios apžiūros dar ligoninėje po op. būna, gal ten baisiai nepatogu bus vis kelnias mautis biggrin.gif nes dėl patogumo tai ir mastau: įšoku į tympas, maikę ant viršaus ir fsio ax.gif reikia dar kokį chalatą nusipirkti unsure.gif

o kaip su nagais biggrin.gif valyti lauk visus lakus, nes ir kur skaičiaus atsiliepimą, kad gavo vos ne prie op. durų valytis visus manikiūrus biggrin.gif
Atsakyti
Del nagu, bent jau operuojant kitam skyriui, reikalavo trumpai kirptu smile.gif Del visa ko susitvarkykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 22 birželio 2012 - 14:22