Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Eina sau, nesuprantu a skaip jums taip greit nieko neskauda, ir is vis kaip ta pacia diena namo galima vaziuot. As po LP net i WC ne is pirmo karto nuejau, nes silpna buvo ir skaudejo, o apie kazkoki vaziavima namo net kalbos nebuvo. O ir snd, praejus 3 sav. as dar jauciu tempima kairiam sone, nors jau miegot galiu ant abieju sonu.
Atsakyti
barbarise, na rezultatai nedžiuginantys, kairysis kiaušintakis nepratekamas ir išraše išskaičiau, kad "ovuliacijos žymių nėra" - tai man įdomu, ar išvis ji nevyksta, ar nematyti, nes ciklo pradžia g.gif

Leticija ko gero priklauso nuo to ką darė per LP ir nuo organizmo, kaip greitai jis atsigauna. Aš nesakau, kad man išvis neskauda, bet aš vien gulėti negaliu, todėl ir judu, krutu kasdien po truputi, nors ir tempia smile.gif
Atsakyti
dariana, mane operavo 17 ciklo diena, tai parasyta, kad ovuliacija vyksta, nors realiai jinai jau buvo ivykusi.
Atsakyti
Laba, pustrečių metų nesisaugojom, bet nieko. Penktadienį man darė histeroskopiją (išėmė polipą) ir laparoskopiją (pratakumas puikus, viskas gerai, nieko nerado). Aš iš tų, kurios sunkiau atsigauna, dar tikrai kelias dienas nedirbsiu. Tai va, viena problema sutvarkyta. Dar buvo gydytojai įtarimų dėl kažkokio skydliaukės hormono, kad jo gal per daug gaminama, tai dar tai liko išsiaiškinti.
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 11, 18:34)
Laba, pustrečių metų nesisaugojom, bet nieko. Penktadienį man darė histeroskopiją (išėmė polipą) ir laparoskopiją (pratakumas puikus, viskas gerai, nieko nerado). Aš iš tų, kurios sunkiau atsigauna, dar tikrai kelias dienas nedirbsiu. Tai va, viena problema sutvarkyta. Dar buvo gydytojai įtarimų dėl kažkokio skydliaukės hormono, kad jo gal per daug gaminama, tai dar tai liko išsiaiškinti.


groovy, kur operavais?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2013 02 11, 18:57)
groovy, kur operavais?

Mažylyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2013 02 11, 19:04)


Kas operavo?

O jūs nesityrėt prieš operaciją hormonų, kad sakot 'beliko išsitirt' blush2.gif ? Gal būtų radę bėdą ir be operacijos? Ar čia tas polipas ir galėjo būti kliūtis?


Aš einu trečiadienį pas šeimos gydytoją, o 4dienį pas ginekologę siuntimo prašyt unsure.gif , širdis kažkaip dreba, vis svarstau gal atšaukt tuos vizitus ir laukti dar pusmetį doh.gif , bet paskui sveikas protas nugali, kad iškart negulu operuotis, o nuo konsultacijos pas chirurgą gi neskaudės biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dariana @ 2013 02 10, 22:04)
barbarise, na rezultatai nedžiuginantys, kairysis kiaušintakis nepratekamas ir išraše išskaičiau, kad "ovuliacijos žymių nėra" - tai man įdomu, ar išvis ji nevyksta, ar nematyti, nes ciklo pradžia  g.gif




Manyčiau kad konkrečiai LP nebuvo žymių, kad ji vyksta/įvyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_Ta_Pati* @ 2013 02 11, 18:21)
Aš einu trečiadienį pas šeimos gydytoją, o 4dienį pas ginekologę siuntimo prašyt  unsure.gif , širdis kažkaip dreba, vis svarstau gal atšaukt tuos vizitus ir laukti dar pusmetį  doh.gif , bet paskui sveikas protas nugali, kad iškart negulu operuotis, o nuo konsultacijos pas chirurgą gi neskaudės  biggrin.gif



as skrendu i LT vien del LAP, ta savo begede cista operuot, trumpina ji man gyvenima biggrin.gif Dar ir kaip bijau, mano palaikymo komandos nebus.... Bus is vis sunku.... Bet mes moteriskaites stiprios, ane? mirksiukas.gif Sunkumus visus istversim! (vis raminu save doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 02 11, 19:26)
as skrendu i LT vien del LAP, ta savo begede cista operuot, trumpina ji man gyvenima  biggrin.gif  Dar ir kaip bijau, mano palaikymo komandos nebus.... Bus is vis sunku.... Bet mes moteriskaites stiprios, ane?  mirksiukas.gif  Sunkumus visus istversim! (vis raminu save  doh.gif )


Pas Vanagą darysitės? Aišku stiprios mes drinks_cheers.gif , pamiegosim gerai su narkoze, paskui kelios dienos atostogų ligoninėj - baika irnesakyk.gif
Palaikys komanda, jei ne fiziškai, tai mintimis geras bangas siųs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_Ta_Pati* @ 2013 02 11, 20:31)
Pas Vanagą darysitės? Aišku stiprios mes  drinks_cheers.gif , pamiegosim gerai su narkoze, paskui kelios dienos atostogų ligoninėj - baika  irnesakyk.gif
Palaikys komanda, jei ne fiziškai, tai mintimis geras bangas siųs  rolleyes.gif



Bandysiu pas ji papulti. Reik man pirma nuskrist ir tiesiogiai eit su juo pabendraut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 02 11, 21:41)
Bandysiu pas ji papulti. Reik man pirma nuskrist ir tiesiogiai eit su juo pabendraut  ax.gif


pasiruoskit juodam humoro jausmui biggrin.gif bet kai perpranti jo bendravima, tai jis thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2013 02 11, 20:44)
pasiruoskit juodam humoro jausmui  biggrin.gif bet kai perpranti jo bendravima, tai jis  thumb_yello.gif



turesiu omeny biggrin.gif

kiek atsidekojant mazdaug duoti? ax.gif kada atsidekoti - pries ar po lap.? g.gif
Atsakyti