Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Man siuntima operuotis parase ne seimos gydyt, o ginekologe poliklinikoj. Tada kreipiausi i pasirinkta gydytoja, sutarem del vizito, susitikus jis paskyre data. Bet jei nenori su niekuo tartis, tada kazkaip reik kreiptis i pasirinkta gydymo istaiga ir uzraso i bendra eile.
Atsakyti
QUOTE(Ne_Ta_Pati* @ 2013 02 05, 12:23)
Iš anksto ačiū už atsakymus  4u.gif


Pirmiausia, pasitark su keliais gydytojais, ar tikrai laikas operacijai. Nes jei yra reikalas, operuotis butina. Bet jei nera, tai kam?.. Pageidautina su tais, kurie patys operuoja, nes pas mus Lietuvoj tokia problema - konsultuoja neoperuojantys gydytojai ir jie realiai nezino, kaip "atrodo" endometrioze, nes jie neprapjauna ir nepaziuri, ka tas seselis, matytas echoskopu, is tiesu reiskia. O geras gydytojas tikrai matys, ar yra gresme, kad tavo "seselis" vertas operacijos.
Jei vis gi nuspresi operuotis, labai atidziai rinkis chirurga. Tik pagal rekomendacijas. Rinkis ne pagal gydymo istaiga, o pagal chirurga. 4u.gif
Sekmes siame sunkiame reikale 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nepastojam virs metu, pradejau tikrintis pas gydytojus, tai vyro reikalai geri, as turiu skydliaukes hipofunkcija, bet siai dienai hormonu tyrimai geri, esme tame, kad gavau siuntima laparoskopijai ir dabar ziauriai bijau ir net nezinau.. Pasak giniaus pas mane viskas atrodo gerai, tik del nuolatiniu tepliojimu ir ciklu trukmes svyravimu itaria, jog kazkas vis del to netvarkoje. Ar jum irgi vienas is tokiu pirmuju zingsniu laparoskopija buvo? Nes man taip atrodo greitai nuspresta ja daryt, is dalies gerai, kad taip greitai, o is kitos puses tai bijau labai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sugamama: 05 vasario 2013 - 17:21
Man LP dare del cistos, nes buvo nemaza ir durdavo sona, apie endometrioze net minciu nebuvo, o pasirodo ji jau 2-3 laipsnio unsure.gif
Atsakyti
Leticija, ellymay, ačiū už atsakymus 4u.gif

QUOTE(stryga @ 2013 02 05, 15:08)
Pirmiausia, pasitark su keliais gydytojais, ar tikrai laikas operacijai. Nes jei yra reikalas, operuotis butina. Bet jei nera, tai kam?.. Pageidautina su tais, kurie patys operuoja, nes pas mus Lietuvoj tokia problema - konsultuoja  neoperuojantys gydytojai ir jie realiai nezino, kaip "atrodo" endometrioze, nes jie neprapjauna ir nepaziuri, ka tas seselis, matytas echoskopu, is tiesu reiskia. O geras gydytojas tikrai matys, ar yra gresme, kad tavo "seselis" vertas operacijos.
Jei vis gi nuspresi operuotis, labai atidziai rinkis chirurga. Tik pagal rekomendacijas. Rinkis ne pagal gydymo istaiga, o pagal chirurga.  4u.gif
Sekmes siame sunkiame reikale  4u.gif


Aš jau lankiausi pas tris skirtingas gyd., dvi iš jų paprastos ginės, trečioji - iš vaisingumo klinikos. Pirmosios dvi matė kažką, ta trečioji tą kažką įvardijo šiek tiek tiksliau, bet irgi nieko konkretaus doh.gif, kažką šnekėjo apie endometriomą, šokoladinę cistą ir pan.
Matyt bandysiu eiti pas 4tą gydytoją, tik jau reikia rinktis operuojantį, kad bent šiek tiek nutuoktų, apie vaizdą matomą echo.
ačiū labai už patarimą 4u.gif

Šiaip tikėjausi, kad Vaisingumo klinika bus paskutinis žingsnis, ištirs ten nuo...iki... ir duos atsakymus į visus rūpimus klausimus. Nė velnio doh.gif , ištyrė hormonus, pasiūlė darytis LP ir paleido aišku nuplėšę nemažą sumą.

QUOTE(Sugamama @ 2013 02 05, 17:19)


O kokie jum tepliojimai? Man taip pat teplija jau kuris laikas, kelios dienos po ovuliacijos prasideda ir taip iki pat mm doh.gif . MAniau kad čia bėda, bet ginė sakė, jog čia gali būti toks PMS doh.gif . Išrašė pabandyti pagerti Duphaston'ą du ciklus
Atsakyti
QUOTE(Sugamama @ 2013 02 05, 18:19)
Ar jum irgi vienas is tokiu pirmuju zingsniu laparoskopija buvo?  Nes man taip atrodo greitai nuspresta ja daryt, is dalies gerai, kad taip greitai, o is kitos puses tai bijau labai unsure.gif

Aš gailiuosi, kad pirmoji mano ginė nerado priežasties daryti laparoskopiją. Nes dabar kai padarėm ją, rado sąaugų ir endometriozę. Galim sakyti kad tris metus planavome pastoti ''na ura''. Praradom daug laiko ir investicijų (daryta GN, Histeroskopija, vienas iui, nekalbant apie kitus reikalingus padaryti tyrimus ieškant nepastojimo priežasties). Tikrai patarčiau bet kam, jei yra bent menkiausias įtarimas - iš karto daryti laparoskopiją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalastaja: 06 vasario 2013 - 09:03
QUOTE(Ne_Ta_Pati* @ 2013 02 06, 09:07)
Leticija, ellymay, ačiū už atsakymus  4u.gif
Aš jau lankiausi pas tris skirtingas gyd., dvi iš jų paprastos ginės, trečioji - iš vaisingumo klinikos. Pirmosios dvi matė kažką, ta trečioji tą kažką įvardijo šiek tiek tiksliau, bet irgi nieko konkretaus  doh.gif, kažką šnekėjo apie endometriomą, šokoladinę cistą ir pan.
Matyt bandysiu eiti pas 4tą gydytoją, tik jau reikia rinktis operuojantį, kad bent šiek tiek nutuoktų, apie vaizdą matomą echo.
ačiū labai už patarimą 4u.gif

Šiaip tikėjausi, kad Vaisingumo klinika bus paskutinis žingsnis, ištirs ten nuo...iki... ir duos atsakymus į visus rūpimus klausimus. Nė velnio doh.gif , ištyrė hormonus, pasiūlė darytis LP ir paleido aišku nuplėšę nemažą sumą.
O kokie jum tepliojimai? Man taip pat teplija jau kuris laikas, kelios dienos po ovuliacijos prasideda ir taip iki pat mm doh.gif . MAniau kad čia bėda, bet ginė sakė, jog čia gali būti toks PMS doh.gif . Išrašė pabandyti pagerti Duphaston'ą du ciklus


O, tavo zodziai jau konkretus. Jei buvo "sokoladine cista" ir tepliojimas pries mmm, tada pirmyn pas gera chirurga tartis del operacijos datos. 4u.gif O gines zodziai del PMS tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2013 02 06, 11:43)
O, tavo zodziai jau konkretus. Jei buvo "sokoladine cista" ir tepliojimas pries mmm, tada pirmyn pas gera chirurga tartis del operacijos datos.  4u.gif O gines zodziai del PMS tai  doh.gif



Stryga kaip tu , kaip sekasi sveikti ? 4u.gif
Kokie tolimesni planai ? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2013 02 06, 13:43)
O, tavo zodziai jau konkretus. Jei buvo "sokoladine cista" ir tepliojimas pries mmm, tada pirmyn pas gera chirurga tartis del operacijos datos.  4u.gif O gines zodziai del PMS tai  doh.gif


Aha, sakė ji kad tas šešėlis ne skysto turinio, kai paklausiau ką tai reiškia, atsakė, kad "tišta, gali būti šokoladinė cista", bet daugiau nieko neaiškino, tik kad nepiktybinė, jaudintis neverta g.gif

Mane irgi nustebino atsakymas dėl PMS doh.gif , kai 2 savaites prieš mm teplioja, pilvą maudžia kaip prieš mm visą tą laiką ir prie krūtinės negaliu prisiliest, kaip skauda, mažai tikėtina kad čia PMS, aišku jei visa tai darosi kelios dienos prieš mm, tai viskas aišku, na bet tik ne dvi savaites tai trunka, nemanau kad tai yra normalu...
Atsakyti
QUOTE(Ne_Ta_Pati* @ 2013 02 06, 09:07)

O kokie jum tepliojimai? Man taip pat teplija jau kuris laikas, kelios dienos po ovuliacijos prasideda ir taip iki pat mm doh.gif . MAniau kad čia bėda, bet ginė sakė, jog čia gali būti toks PMS doh.gif . Išrašė pabandyti pagerti Duphaston'ą du ciklus

Man teplioja dazniausiai po O , o kartais visa cikla, su pakraujavimais po nakties. Teplioja tamsiai.. Jau pirmas sirgimas buvo su tepliojimais, bet galvojau kad tai normalu, kol nepasidare problema, jog retai kada neteplioju.
Nu jo geras PMS doh.gif o dupha turetu hormonus istyrus skirt..
Papildyta:
QUOTE(Kalastaja @ 2013 02 06, 10:01)
Aš gailiuosi, kad pirmoji mano ginė nerado priežasties daryti laparoskopiją. Nes dabar kai padarėm ją, rado sąaugų ir endometriozę. Galim sakyti kad tris metus planavome pastoti ''na ura''. Praradom daug laiko ir investicijų (daryta GN, Histeroskopija, vienas iui, nekalbant apie kitus reikalingus padaryti tyrimus ieškant nepastojimo priežasties). Tikrai patarčiau bet kam, jei yra bent menkiausias įtarimas - iš karto daryti laparoskopiją.

Man darys laparoskopija + histero. Aciu kad paraset savo nuomone, ikvepet drasos smile.gif na tikriausiai gerai, jog gydytojas iskart tempia darytis lap. drinks_cheers.gif man siuntima endokrinologas parase.
Atsakyti
QUOTE(Sugamama @ 2013 02 06, 20:41)
Man teplioja dazniausiai po O , o kartais visa cikla, su pakraujavimais po nakties. Teplioja tamsiai.. Jau pirmas sirgimas buvo su tepliojimais, bet galvojau kad tai normalu, kol nepasidare problema, jog retai kada neteplioju.
Nu jo geras PMS doh.gif  o dupha turetu hormonus istyrus skirt..



Ar ne? Man tai iškart endmetriozė prieš akis bijau.gif , nes tik nuo birželio gal tie tepliojimai atsirado.
Labai nekomfortiškaiv jaučiuos, kai normalią turiu gal tik vieną savaitę per mėnesį, jei žinočiau kad LP panaikins šitą dalyką, gal net vien dėl to ryžčiaus jai g.gif

Tyriau hormonus, geri jie, o Dufą vistiek siūlo gert biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugamama @ 2013 02 06, 21:41)
Man darys laparoskopija + histero. Aciu kad paraset savo nuomone, ikvepet drasos smile.gif na tikriausiai gerai, jog gydytojas iskart tempia darytis lap. drinks_cheers.gif  man siuntima endokrinologas parase.

Nėra už ką. 4u.gif Jei darys kartu su histero, tai dar geriau. Nereikės du kart narkozės imti. smile.gif Tikrai labai gerai, kad taip nusprendė gydytojai. Man su lap ir kiaušintakių praeinamumą tikrino.
Atsakyti