Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Deive999 @ 2013 01 28, 10:16)
vakar prigeriau daug skysciu ir nuejau anksti miegot, tai nakti tiek prakaitavau... bet ryte pabudus temp tik 37.1 liko, tai cia turbut tik persalimas, tai toliau gydausi lovos ir arbatu rezimu
del siulu tai man buvo tik 1 siulelis kur drenas istatytas buvo ir ta pati istrauke pries israsant, si vakara nusiiminesiu pleistriukus ir ziuresiu kaip mano skylutes gyvena smile.gif


Kaip gerai, kad siryt jau pakrito temperatura 4u.gif . Rupinkis savimi 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, ar ilgai kraujavote po lap. operacijos?
Atsakyti
QUOTE(Ambrela @ 2013 01 29, 04:45)
Mergaites, ar ilgai kraujavote po lap. operacijos?


Kiek pamenu, 3-4 dienas.
Atsakyti
QUOTE(Ambrela @ 2013 01 28, 16:45)
Mergaites, ar ilgai kraujavote po lap. operacijos?


po pirmos LP nekraujavau visai, o dabar dare LP ir Hystero tai 2 dienas tepliojo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 29, 05:42)
po pirmos LP nekraujavau visai, o dabar dare LP ir Hystero tai 2 dienas tepliojo  4u.gif


Žiūrint ką per tą LP darė, o mm po to Jums buvo reguliarios, na, ar tokios pat kaip visada ???
Atsakyti
QUOTE(Giedramintė @ 2013 01 28, 17:44)
Žiūrint ką per tą LP darė, o mm po to Jums buvo reguliarios, na, ar tokios pat kaip visada ???


po pirmos LP atejo kaip laikrodukas ir net kelis ciklus buvo ne tokios skausmingos kaip visada, o dabar dar laukiu , kita savaite turetu parsivilkti jei viskas gerai , bet kazkaip su baime as ju laukiu , nes paskutiniu metu iki isprotejimo skausmingos buvo blink.gif
Atsakyti
Sveikos,

o kokius tyrimus darėtės prieš operaciją?
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2013 01 28, 15:58)
Kaip gerai, kad siryt jau pakrito temperatura  4u.gif . Rupinkis savimi  4u.gif

visgi temperatura nekrenta, dar truputuka pakilo, tai pasiskambinau mane operavusiam gyd. sake ryt is ryto pas ji pasirodyti, kadangi dar kosciu tai jis itaria dabar siautejanti virusiuka, bet apziureti neatsisake, tai is pat ryto leksiu pas ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dariana @ 2013 01 29, 12:53)
Sveikos,

o kokius tyrimus darėtės prieš operaciją?


Operavusi gydytoja dave lapeli kuriame buvo surasyti tyrimai. Tai kraujo grupes tyr, kresumo, bedras kraujo tyr, gliukozes tyr., slapimo tyr. ir EKG pasidaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrela: 29 sausio 2013 - 19:51
Sveikos, ar kuriai dare LP su jau zinoma diagnoze -ENDOMETRIOZE... Snd susitariau del antrosios LP, pirmos metu endo buvo I stadijos. Praeita karta po operacijos jau antra diena namo isleido, sikart sako, cia nera viskas taip paprasta, tai 2-3 dienas laikysim. Keista... Ar kuriai taip buvo, nes siaip visas sekancia diena isleidzia namo jau.
Atsakyti
QUOTE(sky17 @ 2013 01 29, 18:18)
Sveikos, ar kuriai dare LP su jau zinoma diagnoze -ENDOMETRIOZE... Snd susitariau del antrosios LP, pirmos metu endo buvo I stadijos. Praeita karta po operacijos jau antra diena namo isleido, sikart sako, cia nera viskas taip paprasta, tai 2-3 dienas laikysim. Keista... Ar kuriai taip buvo, nes siaip visas sekancia diena isleidzia namo jau.



as ka tik po antros LP , su tapacia diagnoze IV stadijos endo, mane kaip ir pirma karta taip ir antra laike 3 dienas ligoninej.
Linkiu , kad taip ir liktu I stadijos arba isvis nerastu tos bjaurybes pas tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 29, 21:21)
as ka tik po antros LP , su tapacia diagnoze IV stadijos endo, mane kaip ir pirma karta taip ir antra laike 3 dienas ligoninej.
Linkiu , kad taip ir liktu I stadijos arba isvis nerastu tos bjaurybes pas tave  4u.gif

Kad yra, tai jau aisku, nes mato per echo ja kiausidese vesincia, tik meldziu D, kad ji nebutu didesnes stadijos... O tu guleisi jau operacijos diena, ar priskaiciuoji diena pries tai? man leido zarnyna namie issivalyti ir gultis tik operacijos diena. kur tave operavo?
Atsakyti