Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Ambrela @ 2013 01 27, 22:51)
Miomos tai gerybiniai gimdos raumenu navikai, kuriu augima reguliuoja lytiniai hormonai.

Man tai sukabino po viena siuliuka.


Ai, tai ne mimos, o miomos mirksiukas.gif ,man irgi ją vieną pašalino, o per echo jų nematė, tik per LP pamatė?
Papildyta:
o kaip Jums merginos mm po LP? Tokios pat? Kas pasikeitė?Ar ciklas neišsiderino? Kažkaip man jau kelios dienos vėluoja g.gif, tačiau visi jausmai kaip prieš mm.

Man gydytoja po LP liepė saugotis nėštumo bent du mėnesius, nes šalino miomą... Laikausi jos nurodymų.
Atsakyti
QUOTE(Giedramintė @ 2013 01 27, 15:05)
Ai, tai ne mimos, o miomos  mirksiukas.gif ,man irgi ją vieną pašalino, o per echo jų nematė, tik per LP pamatė?
Papildyta:
o kaip Jums merginos mm po LP? Tokios pat? Kas pasikeitė?Ar ciklas neišsiderino? Kažkaip man jau kelios dienos vėluoja  g.gif, tačiau visi jausmai kaip prieš mm.

Man gydytoja po LP liepė saugotis nėštumo bent du mėnesius, nes šalino miomą... Laikausi jos nurodymų.


Man gydytoja liepe 2 savaite pasisaugoti, o kitame cikle intensyviai darbuotis smile.gif
Atsakyti
mm gali išsiderinti...skaičiau čia, forume 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cingute: 27 sausio 2013 - 13:36
Labukas visoms smile.gif

as ir jau po savo LP. Isoperuota 4ieni, 5ieni paleido namo. Ir pamirsau pakl kaip del duso. Ar jau galima eit i ji? Labai jau noriu nusiprausti chemisepto spalva nuo operacinio lauko...
Atsakyti
QUOTE(Garbaniukė @ 2013 01 27, 16:29)
Labukas visoms  smile.gif

as ir jau po savo LP. Isoperuota 4ieni, 5ieni paleido namo. Ir pamirsau pakl kaip del duso. Ar jau galima eit i ji? Labai jau noriu nusiprausti chemisepto spalva nuo operacinio lauko...

Na man gyd. sake kad 4d neslapinti tu vietu kur pleistriukai ir pleistriukus po 4d galesiu nusiimti jei dar nebus nukrite, o visa kita galima prausti smile.gif

pas mane kitas klausimas, as 3d kaip gryzau po LP namo ir man temperatura sukilo iki 38.2, ar tai normalu ar cia jau reiktu kreiptis pas seimos gyd? po operacijos 3d laikesi 37.4, sesute sake tai normalu 3d po operacijos, paskui 1d nukrito, parvaziavau namo ir va sukilo, net nzn kaip elgtis...
Atsakyti
Aciu uz ats smile.gif

del temperaturos, as tai paskambimciau savo ginei arba seimistei paklausti. Man tai nepakilo temperatura. Gal kur persalai?
Atsakyti
QUOTE(Garbaniukė @ 2013 01 27, 13:29)
Labukas visoms  smile.gif

as ir jau po savo LP. Isoperuota 4ieni, 5ieni paleido namo. Ir pamirsau pakl kaip del duso. Ar jau galima eit i ji? Labai jau noriu nusiprausti chemisepto spalva nuo operacinio lauko...


man jau antra diena po LP dar ligoninej leido i dusa eiti, pas mane skylutes susiutos buvo , tai nei pleistriuku neklijavo , tik pirma diena ta kur drenas buvo paliktas buvo apklijuota. Siaip ir israsant sake, kad duse galima maudytis kiek nori , svarbu vonioj neguleti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Deive999 @ 2013 01 27, 14:06)
Na man gyd. sake kad 4d neslapinti tu vietu kur pleistriukai ir pleistriukus po 4d galesiu nusiimti jei dar nebus nukrite, o visa kita galima prausti smile.gif

pas mane kitas klausimas, as 3d kaip gryzau po LP namo ir man temperatura sukilo iki 38.2, ar tai normalu ar cia jau reiktu kreiptis pas seimos gyd? po operacijos 3d laikesi 37.4, sesute sake tai normalu 3d po operacijos, paskui 1d nukrito, parvaziavau namo ir va sukilo, net nzn kaip elgtis...



su temperatura geriau nejuokauti , butinai skambinkis gydytojam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deive999 @ 2013 01 27, 17:06)
Na man gyd. sake kad 4d neslapinti tu vietu kur pleistriukai ir pleistriukus po 4d galesiu nusiimti jei dar nebus nukrite, o visa kita galima prausti smile.gif

pas mane kitas klausimas, as 3d kaip gryzau po LP namo ir man temperatura sukilo iki 38.2, ar tai normalu ar cia jau reiktu kreiptis pas seimos gyd? po operacijos 3d laikesi 37.4, sesute sake tai normalu 3d po operacijos, paskui 1d nukrito, parvaziavau namo ir va sukilo, net nzn kaip elgtis...


Skubiai kreipkis i gydytoja. Kazkiek temperaturos po operacijos gali buti, bet realiai nemanau, kad tai normalu. As turejau tris ivairaus sudetingumo ginekologines operacijas, po kuriu ne karto nebuvo pakilusi temperatura ir daktarai pirmiausia klausdavo, ar nepakilusi temperatura. O jei tau perzenge 38, tai jau rimta. Gerai, jei koks gripas, bet vel gi, as ne medike, bet manau, kad pakilus temperaturai kyla visdinio kraujavimo gresme - juk negalima po operacijos i vonia, tai ir temperatura nieko gero. Bet gali buti ir visdinis kraujavimas, uzdegimas, o jo rodikliai - temperatura, kraujo tyrimai. Skausmo gali ir nebuti. Tad buk gera, pasirupink savim 4u.gif
Atsakyti
prigazdinot nejuokais, ryt is ryto pasiskambinsiu mane operavusiam gydytojui...
Atsakyti
QUOTE(Deive999 @ 2013 01 27, 18:06)
Na man gyd. sake kad 4d neslapinti tu vietu kur pleistriukai ir pleistriukus po 4d galesiu nusiimti jei dar nebus nukrite, o visa kita galima prausti smile.gif

pas mane kitas klausimas, as 3d kaip gryzau po LP namo ir man temperatura sukilo iki 38.2, ar tai normalu ar cia jau reiktu kreiptis pas seimos gyd? po operacijos 3d laikesi 37.4, sesute sake tai normalu 3d po operacijos, paskui 1d nukrito, parvaziavau namo ir va sukilo, net nzn kaip elgtis...


Mane israsant is ligonines iskarto perspejo, jei pakils temp iki 38 iskarto skambinti gydytojai arba i skyriu. O del duso, tai neleido maudytis iki kol nenuims siulu, o juos nuims 6 d. po operacijos.
Atsakyti
QUOTE(Deive999 @ 2013 01 27, 20:56)
prigazdinot nejuokais, ryt is ryto pasiskambinsiu mane operavusiam gydytojui...


Gasdint nesinorejo, bet sveikata - labai svarbu. Temperatura gal nukrito?.. Pasipasakok paskui, kai pakalbesi su gydytoju, kad tau viskas gerai, sutarem?.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2013 01 27, 22:02)
Gasdint nesinorejo, bet sveikata - labai svarbu. Temperatura gal nukrito?.. Pasipasakok paskui, kai pakalbesi su gydytoju, kad tau viskas gerai, sutarem?..  4u.gif

vakar prigeriau daug skysciu ir nuejau anksti miegot, tai nakti tiek prakaitavau... bet ryte pabudus temp tik 37.1 liko, tai cia turbut tik persalimas, tai toliau gydausi lovos ir arbatu rezimu
del siulu tai man buvo tik 1 siulelis kur drenas istatytas buvo ir ta pati istrauke pries israsant, si vakara nusiiminesiu pleistriukus ir ziuresiu kaip mano skylutes gyvena smile.gif
Atsakyti