Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(*Strazdane* @ 2013 01 15, 16:56)
Labas smile.gif
Kažkaip keista, kad skyrė antibiotikus, cistai naikinti. Na gal juos irgi skiria  g.gif O kokia pas tave cista, kokio dydžio, kiek laiko? Šiaip gali ir taip duoti siuntimą. Plius dar gali pasiskųsti, kad tie skausmai niekur ndingsta, kad stipresni, kad planuoji pastoti, o nesigauna... Manau, tokių priežasčių tikrai užtektų, kad duotų siuntimą  4u.gif


Gin.nekomentavo, o aš ir nepaklausiau unsure.gif , man iškart po mmm prasidėjo skausmai, tai aš į polikliniką, padarė echo (prieš tai echo nedaryta metus), rado cistą ir išrašė azitrox, sugėriau, rytoj einu vėl pasirodyti. Tai ir pasiskųsiu tadu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dariana @ 2013 01 15, 19:30)
Gin.nekomentavo, o aš ir nepaklausiau  unsure.gif , man iškart po mmm prasidėjo skausmai, tai aš į polikliniką, padarė echo (prieš tai echo nedaryta metus), rado cistą ir išrašė azitrox, sugėriau, rytoj einu vėl pasirodyti. Tai ir pasiskųsiu tadu  thumbup.gif

Sėkmės tau ryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Strazdane* @ 2013 01 15, 18:57)
Sėkmės tau ryt  4u.gif


Ačiū ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

As jau su 3 papildomom skylem pilve , sy kart kazkaip tik 3ju uzteko , nes po pirmos LP 4 turejau , neveltui sakoma, kad kiekviena sekanti narkoze yra sunkesne tai taip ir buvo , zymiai sunkiau atsigaudinejau sy kart verysad.gif
Reik dabar kuo greiciau stipreti ir griebti jauti uz ragu , jei dar tik yra kokiu sansu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 19, 18:59)
Laba  4u.gif

As jau su 3 papildomom skylem pilve , sy kart kazkaip tik 3ju uzteko , nes po pirmos LP 4 turejau , neveltui sakoma, kad kiekviena sekanti narkoze yra sunkesne tai taip ir buvo , zymiai sunkiau atsigaudinejau sy kart  verysad.gif
Reik dabar kuo greiciau stipreti ir griebti jauti uz ragu , jei dar tik yra kokiu sansu  unsure.gif



O nuo ko priklauso bus daromos 3 ar 4 skylutės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dariana: 19 sausio 2013 - 19:55
QUOTE(dariana @ 2013 01 19, 17:47)
O ką nustatė po LP? Kokie rezultatai? Ką rado?



nieks nepasikeite, endo kaip buvo IV stadijos taip ir liko verysad.gif ispjove cista ir atidalino kiauside , buvo saaugom priaugusi ,endo zidinius pridegino , patikrino kiausintakius, bet jie kaip ir anksciau taip ir dabar puikiai pratekami , tik tas visai neguodzia unsure.gif per hystero nieko nerado, viskas puiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 19, 19:51)
nieks nepasikeite, endo kaip buvo IV stadijos taip ir liko  verysad.gif ispjove cista ir atidalino kiauside , buvo saaugom priaugusi ,endo zidinius pridegino , patikrino kiausintakius, bet jie kaip ir anksciau taip ir dabar puikiai pratekami , tik tas visai neguodzia  unsure.gif per hystero nieko nerado, viskas puiku  doh.gif



Stiprybės ir sveikatos belieka palinkėti, na o kad per hystero nieko nerado, tai manyčiau geras ženklas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, as taip pat jungiuosi prie jusu, siandien vaziuoju i ligonine man daris laparoskopija, prisiskaiciau kad tai nera baisu, bet man baisu smile.gif beja aciuu visoms parasiusioms ivairius patarimus ka vestis, kaip susitvarkyti nagucius, save ir panasiai nes mano gydytojas ne puse zodzio neeuzsimine apie visa tai, turbut mano kad siais laikais visi naudojasi internetu ir kad visi viska zino smile.gif taigi deka jusu esu visapusiskai pasiruosusi siai procedurai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Deive999 @ 2013 01 22, 05:54)
Sveikos paneles, as taip pat jungiuosi prie jusu, siandien vaziuoju i ligonine man daris laparoskopija, prisiskaiciau kad tai nera baisu, bet man baisu smile.gif beja aciuu visoms parasiusioms ivairius patarimus ka vestis, kaip susitvarkyti nagucius, save ir panasiai nes mano gydytojas ne puse zodzio neeuzsimine apie visa tai, turbut mano kad siais laikais visi naudojasi internetu ir kad visi viska zino smile.gif taigi deka jusu esu visapusiskai pasiruosusi siai procedurai wink.gif



kuo sklandesnes operacijos ir greito atsigavimo 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif

Na stai ir as jau po operacijos, penktadieni isoperavo, vakar paleido. Jauciuosi visai nelogai, tik kiek sunkiau vaikscioti.

Rado dvi mazytes mimas ir viena cista, kuti matyt susiformavo po praeito ciklo, nes pries tai gydytoja nieko nemate. O siaip viskas grazu ir gerai, nei saaugu nei endo nera. Tik kai psiskaiciau israsa, ten gydytoja raso, kad kiausintakei ilgi ir vingiuoti g.gif Tai gal del to sunku pastoti, reikes jos paklausti kai siulus nueisiu issiimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrela: 27 sausio 2013 - 12:39
QUOTE(Ambrela @ 2013 01 27, 22:39)
Sveikutes,  4u.gif

Na stai ir as jau po operacijos, penktadieni isoperavo, vakar paleido. Jauciuosi visai nelogai, tik kiek sunkiau vaikscioti.

Rado dvi mazytes mimas ir viena cista, kuti matyt susiformavo po praeito ciklo, nes pries tai gydytoja nieko nemate. O siaip viskas grazu ir gerai, nei saaugu nei endo nera. Tik kai psiskaiciau israsa, ten gydytoja raso, kad kiausintakei ilgi ir vingiuoti  g.gif  Tai gal del to sunku pastoti, reikes jos paklausti kai siulus nueisiu issiimti.



Laba, o kas tos mimos? Keista, kad siuvo, man buvo trys mažytės skylutės ir jokių siuvinėjimų neatliko.
Atsakyti
QUOTE(Giedramintė @ 2013 01 27, 14:44)
Laba, o kas tos mimos? Keista, kad siuvo, man buvo trys mažytės skylutės ir jokių siuvinėjimų neatliko.

Miomos tai gerybiniai gimdos raumenu navikai, kuriu augima reguliuoja lytiniai hormonai.

Man tai sukabino po viena siuliuka.
Atsakyti