Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(kokyte @ 2013 01 06, 09:20)
Matyt, kad ne endo cista visgi buvo  4u.gif as vasara pries ivf sedejau 3 men ant KT , bet cista nors ir mazute bet niekur nedingo, o po nepavykusio , dabar jau turiu  vienoj pusej 2 po 3cm su virs, taip, kad trauktis nera kur  doh.gif  4u.gif



Kokyte, suprantu, kad trauktis nėra kur, linkiu kuo sėkmingesnės operacijos ir kuo greičiau... nestuke.gif . Kai pažiūri, kiek čia merginos iškenčia, pati sustiprėji ir eini pirmyn, kad taptum soske.gif
Atsakyti
Gal kuri zinot kiek laiko galioja tyrimai ? Panasu, kad man teks perkelti LP data doh.gif ir noriu suzinot ar reikes is naujo tyrimus daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 07, 00:03)
Gal kuri zinot kiek laiko  galioja tyrimai ? Panasu, kad man teks perkelti LP data  doh.gif  ir noriu suzinot ar reikes is naujo tyrimus daryti  verysad.gif


Man gydytojas sake kad turiu pasidaryti per 14 d. pagr. tyrimus (bendras kraujo, slapimo), zarazu tyrimai man buvo daryti balandi berods, o LP - rugsejo pradzioj, kartoti nereikejo. Kt tyrimai (kraujo kresumo ir dar kazkas) buvo padaryti vietoj ligoninej pries pat LP
Atsakyti
Tyrimai galioja ne daugiau kaip dešimt dienų iki opeacijos. Čia pačios naujausios naujienos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedramintė: 07 sausio 2013 - 13:29
QUOTE(Giedramintė @ 2013 01 07, 11:28)
Tyrimai galioja ne daugiau kaip dešimt dienų iki opeacijos. Čia pačios naujausios naujienos smile.gif


man LP teko savaitei su virs atideti , tai gausis 2ju svaiciu senumo tyrimai , negi reiks is naujo darytis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 08, 05:00)
man LP teko savaitei su virs atideti , tai gausis 2ju svaiciu senumo tyrimai , negi reiks is naujo darytis sad.gif


na, kadangi čia, SM, buvau skaičiusi, kad galioja 14 dienų, gydytojos taip ir paklausiau - o kodėl ne 14, sako, dabar jau 10. Bent man taip sakė mano gydytoja ax.gif Geriausiai klausk savo gydytojos, gal suderinsite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedramintė: 07 sausio 2013 - 19:03
QUOTE(kokyte @ 2013 01 07, 20:00)
man LP teko savaitei su virs atideti , tai gausis 2ju svaiciu senumo tyrimai , negi reiks is naujo darytis sad.gif

Ir man teko atidėti beveik dviem savaitėm LP. Pati skambinau į AK, kad atidėtų, tai sakė, kad tyrimai nebegalios. Galioja 10 dienų. Tad teks kartoti. Bet aš nusprendžiau AK prieš LP pasidaryti, nesvarbu, kad teks sumokėti. Nes kai nuėjau į polikliniką tyrimų pasidaryti, tai ir susirgau po apsilankymo ten, dėl to ir LP teko atidėt. Tai dabar bijau į polikliniką eit, kad vėl nesusirgčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 07, 20:00)
man LP teko savaitei su virs atideti , tai gausis 2ju svaiciu senumo tyrimai , negi reiks is naujo darytis sad.gif


Gal tikrai nuo gydytojo ar ligonines priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedramintė @ 2013 01 07, 20:03)
na, kadangi čia, SM, buvau skaičiusi, kad galioja 14 dienų, gydytojos taip ir paklausiau - o kodėl ne 14, sako, dabar jau 10. Bent man taip sakė mano gydytoja  ax.gif Geriausiai klausk savo gydytojos, gal suderinsite  mirksiukas.gif

Sveikos,
man poliklinikoje taip sakė, kad galioja tik 10 dienų. smile.gif
Atsakyti
Pridėdu - ačiū atsakiusioms į mano pirmą klausimą, padedate apsispręsti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu pasitarti. Man prieš savaitę rado cistą dešinėje kiaušidėje, išrašė antibiotikų, sugėriau, bet kaip skaudėjo, taip ir skauda šoną. Sakė darys operaciją, jei antibiotikai nepadės. Kad gin. nelieptų dar toliau stebėti tos cistos, noriu pati pasiprašyti laporoskopijai. Operacijos visai nebijau, manau, per ją tuo pačiu ištirtų ir mano kiaušides (nes jos policistinės). Kaip manote, ar gydytoja išrašytų siuntimą LP, jei aš tiesiog jos paprašyčiau, ar manote reikėtų jai daugiau priežasčių nurodyti, kodėl aš pasiryžusi šiai operacijai?
Atsakyti
QUOTE(dariana @ 2013 01 15, 17:43)
Sveikos,

noriu pasitarti. Man prieš savaitę rado cistą dešinėje kiaušidėje, išrašė antibiotikų, sugėriau, bet kaip skaudėjo, taip ir skauda šoną. Sakė darys operaciją, jei antibiotikai nepadės. Kad gin. nelieptų dar toliau stebėti tos cistos, noriu pati pasiprašyti laporoskopijai. Operacijos visai nebijau, manau, per ją tuo pačiu ištirtų ir mano kiaušides (nes jos policistinės). Kaip manote, ar gydytoja išrašytų siuntimą LP, jei aš tiesiog jos paprašyčiau, ar manote reikėtų jai daugiau priežasčių nurodyti, kodėl aš pasiryžusi šiai operacijai?

Labas smile.gif
Kažkaip keista, kad skyrė antibiotikus, cistai naikinti. Na gal juos irgi skiria g.gif O kokia pas tave cista, kokio dydžio, kiek laiko? Šiaip gali ir taip duoti siuntimą. Plius dar gali pasiskųsti, kad tie skausmai niekur ndingsta, kad stipresni, kad planuoji pastoti, o nesigauna... Manau, tokių priežasčių tikrai užtektų, kad duotų siuntimą 4u.gif
Atsakyti