Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(stryga @ 2012 06 19, 13:54)
mane operavo pries mmm ir gydytojas specialiai taip taike - tikriausiai del to, kad itare diagnoze endo ir jam pries mmm kazkas ten geriau matesi... Zodziu, operacijos laika verciau patiketi chirurgui  4u.gif

Be abejo, viskas yra labai individualu, ir kiekvieno atvejis unikalus. Geriausia viska kuo issamiau papasakot daktarui pries operacija, bei, aisku, kuo tiksliau pabandyt nustatyt kitu menesiniu data
Atsakyti
Sveikos, sesės!

Na, ką ir man atėjo diena, kai tenka pirmą sykį rašyti į supermamų forumą. Maniau, kad niekada neteks... Bet, tikrai, niekada nesakyk niekada!

Ant dešiniosios mano kiaušidės rado cistą, taip pat įtariama endometriozė. Laparoskopija numatoma liepos 9 dienai Panevėžyje. Jau pradedu bijoti... O kai dar nugirsti gandų, kad Panevėžyje, atliekant laparoskopiją išimama gimda dar negimdžiusiai merginai (gal buvo reikalas, gal ir ne), tai nebežinai ir ką begalvoti. Noriu paklausti, gal visgi siuntimo laparoskopijai prašyti į Vilnių? Tik nežinia kokios ten eilės... Panevėžietės, kur jūs, kokie atsiliepimai apie Panevėžio laparoskopuotojus?

Perskaičiau nemažai šios temos puslapių. Ačiū visoms, trijų skilučių klubo sesėms, už pasidalinimą savo patirtimis ir už nuoširdų palaikymą!
Atsakyti
QUOTE(j_k @ 2012 06 20, 20:57)
Sveikos, sesės!

Na, ką ir man atėjo diena, kai tenka pirmą sykį rašyti į supermamų forumą. Maniau, kad niekada neteks... Bet, tikrai, niekada nesakyk niekada!

Ant dešiniosios mano kiaušidės rado cistą, taip pat įtariama endometriozė. Laparoskopija numatoma liepos 9 dienai Panevėžyje. Jau pradedu bijoti... O kai dar nugirsti gandų, kad Panevėžyje, atliekant laparoskopiją išimama gimda dar negimdžiusiai merginai (gal buvo reikalas, gal ir ne), tai nebežinai ir ką begalvoti. Noriu paklausti, gal visgi siuntimo laparoskopijai prašyti į Vilnių? Tik nežinia kokios ten eilės... Panevėžietės, kur jūs, kokie atsiliepimai apie Panevėžio laparoskopuotojus?

Perskaičiau nemažai šios temos puslapių. Ačiū visoms, trijų skilučių klubo sesėms, už pasidalinimą savo patirtimis ir už nuoširdų palaikymą!

apie Panavėžio medikus esu blogos nuomonės,nes giminaičiams teko susidurti su labai daug problemų,vienas žmogelis net mirė dėl aplaidumo ir medikų abejingumo,tad tikrai siūlyčiau susižinoti ir ieškotis Vilniuje kur operuotis 4u.gif
Atsakyti
Sveika, galiu tik is savo puses pakomentuoti apie savo operacijas, ju turejau dvi - pirma laparaskopija 2009metais, antra laparaskopija siais metais is kurios perejo i laparatomija, nes per skylutes nieko negalejo padaryti. Abi operacijas dariausi pas Bagurska, bent jau mano nuomone savo srityje tarp Panevezio ginekologu jis geriausias, aisku prisiklausiusi is kitu daviau vokelius abu kartus, prieziura ir visi paaiskinimai ir pries operacija ir po labai konkretus, nieko nevynioja i vata , labai ramus ir rupestingas. Del kitu gydytoju nieko nezinau, nes patirties neturiu, jeigu tektu dar karta rinktis ir vel eiciau pas Bagurska. Cia turbut kaip kam pasiseka, kadangi dabar jau lankausi Rygoje tai ten gydantis gydytojas trumpai paminejo kad Lietuvos gydytojai labai megsta viska pjauti, o taip yra todel kad neturi patirties su gydymu, bent jau as taip manau. Svarbiausia pries operacija su gydytoju aptark visus niuansus, ka gali pjauti o ko ne, nes man viska isaiskino labai nuosekliai ir aiskiai. Sekmes renkantis, tik nepagalvok kad Vilniuje visi geri gydytojai, zinau ne viena atveji kai is ten po laparaskopiju grizo su komplikacijomis.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif ,
na ir man tikriausiai teks isgyventi laparoskopija.. unsure.gif
jei sulauksiu siomis dienomis mm, tai liepos pradzioje keliauju ant stalo.. niekada neteko operuotis su narkoze. bijau iki negaliu cool.gif doh.gif
naktimis jau sapnuoju, kad rekiu is baimes... skaitineju po truputi apie ta operacija. tik va man iskilo toks klausimas - o kaip del depiliacijos blush2.gif ? esu girdejusi, kad reikia pries operacija susitvarkyti.. ar tikrai taip? as tik pagalvojau, kad jei reikia - tai jau daug geriau namuose susitvarkyti, nei ligonineje.. doh.gif
Atsakyti
Labas , viska geriau susitvarkyk namuose ir nepamirsk kad nusidepiliuoti reikia viska, nepalik nieko smile.gif Sekmes
Atsakyti
QUOTE(puikuma @ 2012 06 21, 09:46)
sveikutes  4u.gif ,
na ir man tikriausiai teks isgyventi laparoskopija..  unsure.gif
jei sulauksiu siomis dienomis mm, tai liepos pradzioje keliauju ant stalo.. niekada neteko operuotis su narkoze. bijau iki negaliu  cool.gif  doh.gif
naktimis jau sapnuoju, kad rekiu is baimes... skaitineju po truputi apie ta operacija. tik va man iskilo toks klausimas - o kaip del depiliacijos blush2.gif ? esu girdejusi, kad reikia pries operacija susitvarkyti.. ar tikrai taip? as tik pagalvojau, kad jei reikia - tai jau daug geriau namuose susitvarkyti, nei ligonineje..  doh.gif


Sveiki smile.gif Narkozes tikrai nebijokit smile.gif Esu turejusi jau 5, bet net nepilnas, nemiegodavau, tik siek tiek apdujus buvau, tai sita, pilnaja, netgi lengviau pernesiau smile.gif Viskas bus gerai mirksiukas.gif
QUOTE(Mėta80 @ 2012 06 21, 09:49)
Labas , viska geriau susitvarkyk namuose ir nepamirsk kad nusidepiliuoti reikia viska, nepalik nieko  smile.gif  Sekmes

As nieko nezinojau apie depiliacija blush2.gif Na, informacija apie tai tik siame forume neradau, daktarai apie tai nesako unsure.gif Nesidarau braziliskosios, siek tiek plaukeliu buvo like, bet, matyt, niekam nekliude blush2.gif Nors, aisku, dabar zinodama jau patarciau visus depiliuotis - taip jiems bus lengviau kruopciai viska dezinfekuot 4u.gif
Atsakyti
Del depiliacijos jau buvau skaiciusi kazkur kad reikia viska susitvarkyti, o sesute man dar paminejo kad visus plaukelius reikia pasalinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėta80 @ 2012 06 21, 10:33)
Del depiliacijos jau buvau skaiciusi kazkur kad reikia viska susitvarkyti, o sesute man dar paminejo kad visus plaukelius reikia pasalinti smile.gif

Kaip Jums pasiseke bigsmile.gif O man niekas nicnieko... schmoll.gif Tylejo kaip partizanai, tarsi tai butu kokia valstybine paslaptis... Ir mate gi per apziura, kad nesu is brazilisku sukuosenu myletoju burelio g.gif Et, na bet viskas ir be depiliacijos praejo puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbuka mergytes,

Man ir greiciausiai gresia laparaskopija. Kokia operacijos kaina. Na as klausiu be jokiu vokeliu, na tiesiog kiek kainuoja visa ta operacija. Aciu Jums labai
Atsakyti
Sveikos,
Niekaip neišeina pastot. Kiaušidėse rado cistą. Jau dariausi visus reikalingus tyrimus (ultagarsą, hormonus)/ Prisiskaičiau forume visko. Norėčiau pasidaryti laparoskopija, nes liko tik vienas klausimas ar nėra kiaušintakių nepraeinamumo.
Gal žinote kas turi išrašyti siuntimą (šeimos ar ginė)? Ar taip paprastai juos išrašo, nes tyrimus dariausi privačiai ir mano gydyt. nieko apie tai nežino. Norėčiau laparoskopijos Kaune, bet esu ne kaunietė. Ar sudėtinga būtų pakliūti į 2 lig. ar klinikas? Nenoriu moketi iš savo kišenės. Gal galite parekomenduoti gydytoją? Pagelbėkit, dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(maximanija @ 2012 06 21, 10:17)
LAbuka mergytes,

Man ir greiciausiai gresia laparaskopija. Kokia operacijos kaina. Na as klausiu be jokiu vokeliu, na tiesiog kiek kainuoja visa ta operacija. Aciu Jums labai

BAKe kiek žinau oficialiai laporaskopija kainiuoja 600lt. o jei eini su siuntimu į kitas ligonines neprivačias tai kiek žinau nieko nekainuoja,nebent atsidėkoti norėsi bet net įdomu kiek atsidėkojimui duodate gydytojui ir kada jus sužinote kas jus operuos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birmania: 21 birželio 2012 - 10:33