Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(kokyte @ 2013 01 05, 19:27)
Mano daktare pries LP kategoriskai nieko neeme, sake jei liksim patenkinti , galesim po LP atsilyginti, ka ir padarem ir tuo dziaugiuosi , nes darbar vel pas ta pacia antra LP darysiuosi  4u.gif


O kodel antros LP reikia?
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2013 01 05, 20:26)
O kodel antros LP reikia?


vel priaugo endo cistu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 05, 23:49)
vel priaugo endo cistu sad.gif


Gali priminti, o kokia stadija endo turi? Kada dareisi pirma LP?
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2013 01 05, 20:56)
Gali priminti, o kokia stadija endo turi? Kada dareisi pirma LP?



4 stadija pas mane, siemet butu buve 2 metai po pirmos LP, deja nedatempiau , aisku tam itakos turejo ir IUI ir IVF daryti , visokie skatinimai maitina endo
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 06, 08:49)
vel priaugo endo cistu sad.gif


o tai niekaip tos cistos su KT pagalba neišnyksta? g.gif Ar jų daug?
Šiaip man visai neseniai šalino miomą, patikrinino kiaušintakius, sakė, kad viskas ok, o apie jokią endo gydytojas neminėjo, tai vadinasi, jos ir nėra g.gif
Kažkaip visko prisiskaičiau, galvojau, ras kažkokių blogumų... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedramintė: 05 sausio 2013 - 23:02
QUOTE(kokyte @ 2013 01 05, 23:59)
4 stadija pas mane, siemet butu buve 2 metai po pirmos LP, deja nedatempiau , aisku tam itakos turejo ir IUI ir IVF daryti , visokie skatinimai maitina endo


Man i diena po naujiena doh.gif kad stimuliacijos su IUI pvz skatina endo doh.gif tai gaunasi uzburtas ratas, nes jei po LP patariama greiciau pastoti, o natur nepavyksta, tai pvz mums siulo (ir darom) IUI, tai vadinasi tik astrinam padeti doh.gif

O kaip tos endo cistos atrodo kiausidese? Per echo jas mato? Cia aisku blondiniskai uzklausiu, bet tai cia ne tas pats kad folikulu cistos po stimuliacijos like?
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2013 01 05, 21:07)
Man i diena po naujiena  doh.gif kad stimuliacijos su IUI pvz skatina endo  doh.gif tai gaunasi uzburtas ratas, nes jei po LP patariama greiciau pastoti, o natur nepavyksta, tai pvz mums siulo (ir darom) IUI, tai vadinasi tik astrinam padeti doh.gif

O kaip tos endo cistos atrodo kiausidese? Per echo jas mato? Cia aisku blondiniskai uzklausiu, bet tai cia ne tas pats kad folikulu cistos po stimuliacijos like?


taip tas cistas mato per echo, jos tamsiu turiniu uzpildytos ir nedingsta kaip geltonkunio cistos, jokie KT cia jau nebepadeda .
Endo diagnoze nustatoma tik LP metu , del endo cistu galima tik itarti , bet dazniausiai itarimai pasitvirtina. Placiau apie endo galit pasiskaityt endo skyrelio pradzioj wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 06, 09:10)
taip tas cistas mato per echo, jos tamsiu turiniu uzpildytos ir nedingsta kaip geltonkunio cistos, jokie KT cia jau nebepadeda .
Endo diagnoze nustatoma tik LP metu , del endo cistu galima tik itarti , bet dazniausiai itarimai pasitvirtina. Placiau apie endo galit pasiskaityt endo skyrelio pradzioj wink.gif  4u.gif



Kokyte, turėjau tokią patirtį, rado kiaušidžių cistą su tuo tamsiu turiniu ir sakė, kad neišnyks, reikia operuoti, ir ką gi - po 3 savaičių KT naudojimo ta cista beveik išnyko, priartėjus planinei operacijai, mane nuo jos tiesiog atleido, cista po mm visai išnyko, nors buvau pas 3 gydytojus ir jie sakė, kad neišnyks, vienas atsitiktinai išrašė KT. Ir man padėjo ! O buvo kiaušinio dydžio su tamsiu turiniu. Na, bet negaliu teigti, kad endo...nes man gydytojas apie ją nieko neminėjo.
Atsakyti
QUOTE(Giedramintė @ 2013 01 05, 21:16)
Kokyte, turėjau tokią patirtį, rado kiaušidžių cistą su tuo tamsiu turiniu ir sakė, kad neišnyks, reikia operuoti, ir ką gi - po 3 savaičių KT naudojimo ta cista beveik išnyko, priartėjus planinei operacijai, mane nuo jos tiesiog atleido, cista po mm visai išnyko, nors buvau pas 3 gydytojus ir jie sakė, kad neišnyks, vienas atsitiktinai išrašė KT. Ir man padėjo ! O buvo kiaušinio dydžio su tamsiu turiniu. Na, bet negaliu teigti, kad endo...nes man gydytojas apie ją nieko neminėjo.


Matyt, kad ne endo cista visgi buvo 4u.gif as vasara pries ivf sedejau 3 men ant KT , bet cista nors ir mazute bet niekur nedingo, o po nepavykusio , dabar jau turiu vienoj pusej 2 po 3cm su virs, taip, kad trauktis nera kur doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 06, 00:10)
taip tas cistas mato per echo, jos tamsiu turiniu uzpildytos ir nedingsta kaip geltonkunio cistos, jokie KT cia jau nebepadeda .
Endo diagnoze nustatoma tik LP metu , del endo cistu galima tik itarti , bet dazniausiai itarimai pasitvirtina. Placiau apie endo galit pasiskaityt endo skyrelio pradzioj wink.gif  4u.gif


Aisku...pati turiu endo 1 st, baisiai bijau kad nereiktu antros LP ir kad tos stadijos nedidetu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2013 01 05, 21:20)
Aisku...pati turiu endo 1 st, baisiai bijau kad nereiktu antros LP ir kad tos stadijos nedidetu  verysad.gif



nu pirma stadija , tai endo beveik nera , viskas bus gerai pamatysi , linkiu, kad kuo greiciau pagautum gandra ir pamirstum visokias endo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 06, 00:24)
nu pirma stadija , tai endo beveik nera , viskas bus gerai pamatysi , linkiu, kad kuo greiciau pagautum gandra ir pamirstum visokias endo  4u.gif


Aciu 4u.gif tik manau, kai turi 4 st stadija, tikiu, kad 1 st atrodo juokingai, bet manes ir pirma nedziugina doh.gif
Atsakyti