Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(barbarise @ 2013 01 03, 18:05)
Man buvo labiau diagnostine LP, per histero pasalino polipa, tai planuoti leido jau pirma cikla po mmm, tik kas is to kad leido, bet kad toliau nesigauna sad.gif

aciu uz atsakyma,tikiu kad viskas bus gerai smile.gif
mano mb sako,na kad nera pats blogiausias uzsiemimas tas bandymas… doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KennWort @ 2013 01 03, 14:29)
Labas,
noriu kuriam laikui prisijungti jūsų temoje, nes planuoju daryti laparoskopiją. Turiu vieną klausimą - kaip manote ar yra skirtumas kur daryti operaciją. Galiu rinktis iš valdiškos ir privačios klinikos Vilniuje. Aišku, pirmas skirtumas yra kaina - vienoje vietoje beveik 1000 litų, antroje - nemokamai. Bet ne piniguose esmė. Gal kas galėtų pasakyti privačios klinikos privalumus?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Tegul Naujieji būna geri. smile.gif

As nieko naujo nepasakysiu - tebesu visom keturiom uz Antakalnio klinikas ir daktara Tamasauska bei nemokama medicina (siuo atveju). Na, be abejo, cia jau diskutavom, kai yra ekstra atvejis bei ner galimybes laukt bei kisene leidzia, privatininkai siuo atveju pagelbes, nes valdiskoj istaigoj minimum kelias savaites, bet teks palaukt
Atsakyti
Sveikos mergaitės, visos temutės iki galo dar neperskaičiau, bet pažadu tai padaryti smile.gif į daugelį klausimų jau gavau atsakymus, ačiū jums 4u.gif ir netgi beskaitant priėmiau sprendimą nenukelt LAP pavasariui, kaip iš pradžių žadėjau. Nusprendžiau sekantį ciklą gult po skalpeliu smile.gif tik dabar klausimas, kaip ta pradžia vyksta? Iš gydytojos gaunu siuntimą, tada skambinu tarkim į Kauno klinikas ir sakau kad turiu siuntimą ir noriu darytis LAP? Ar kaip? tada paskiria konsultaciją ar iš kart derinama operacijos data? ir iki to laiko dar reikia reikalingus tyrimus pasidaryt?
Atsakyti
QUOTE(Nivea @ 2013 01 04, 13:27)
Sveikos mergaitės, visos temutės iki galo dar neperskaičiau, bet pažadu tai padaryti  smile.gif į daugelį klausimų jau gavau atsakymus, ačiū jums  4u.gif  ir netgi beskaitant priėmiau sprendimą nenukelt LAP pavasariui, kaip iš pradžių žadėjau. Nusprendžiau sekantį ciklą gult po skalpeliu  smile.gif  tik dabar klausimas, kaip ta pradžia vyksta? Iš gydytojos gaunu siuntimą, tada skambinu tarkim į Kauno klinikas ir sakau kad turiu siuntimą ir noriu darytis LAP? Ar kaip? tada paskiria konsultaciją ar iš kart derinama operacijos data? ir iki to laiko dar reikia reikalingus tyrimus pasidaryt?


Labas

Cia gal nuo tavo gines priklauso ar seimos daktaro, nezinau kas tave siuncia .
Man siuntima gine parase,pati paskambino i ligonine susitare del datos ir nepilnai savaite pries LP paskyre tyrimus pasidaryti , ji pati surase kokius. Diena pries vaziuojant i ligonine nuleksiu pas ja atsakymus pasiimsiu ir galutinai surasyta siuntima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 05, 06:47)
Labas

Cia gal nuo tavo gines priklauso ar seimos daktaro, nezinau kas tave siuncia .
Man siuntima gine parase,pati  paskambino i ligonine susitare del datos ir nepilnai savaite pries LP paskyre tyrimus pasidaryti , ji pati surase kokius. Diena pries vaziuojant i ligonine nuleksiu pas ja atsakymus pasiimsiu ir galutinai surasyta siuntima  4u.gif



Man taip pat ginė pati susitarė, pati siuntimą davė thumbup.gif , tik savo poliklinikoje tyrimus atlikau.
Papildyta:
QUOTE(Giedramintė @ 2013 01 05, 06:59)
Man taip pat ginė pati susitarė, pati siuntimą davė  thumbup.gif  ,  tik savo poliklinikoje tyrimus atlikau.


Tiesa, jokiais būdais nevažiuok į operaciją peršalus, mačiau, kaip vienos moters gydytojas vos "nepravarė" nono.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2013 01 04, 21:47)
Labas

Cia gal nuo tavo gines priklauso ar seimos daktaro, nezinau kas tave siuncia .
Man siuntima gine parase,pati  paskambino i ligonine susitare del datos ir nepilnai savaite pries LP paskyre tyrimus pasidaryti , ji pati surase kokius. Diena pries vaziuojant i ligonine nuleksiu pas ja atsakymus pasiimsiu ir galutinai surasyta siuntima  4u.gif

Aš tik antradienį pasiimsiu siuntimą, tai ir galvoju, ar per 2 savaites susitvarkysiu viską. Na bet jei gydytoja susitaria, tai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nivea @ 2013 01 05, 07:07)
Aš tik antradienį pasiimsiu siuntimą, tai ir galvoju, ar per 2 savaites susitvarkysiu viską. Na bet jei gydytoja susitaria, tai gerai  smile.gif


Manau, kad priklauso nuo gydytojo, ar jis tarsis ar ne, man tai net išrinko, kaip pat sakė, geriausią gydytoją, kuris ir operavo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedramintė: 04 sausio 2013 - 21:13

Merginos, po LP,pašalinus darinį, jau trečia diena kraujuojama - tai jau mm ar šiaip po operacijos kraujavimas. man gydytojas nieko nesakė.. g.gif Sakau, gal iššaukė mm?
Atsakyti
QUOTE(Giedramintė @ 2013 01 05, 12:05)
Merginos, po LP,pašalinus darinį, jau trečia diena kraujuojama - tai jau mm ar šiaip po operacijos kraujavimas. man gydytojas nieko nesakė.. g.gif Sakau, gal iššaukė mm?


Kaip mane operavusi gydytoja sakė, čia ne mm, kraujuoja dėl to, kad per LP buvo smarkiai padirbėta (šalintos voratinklinės sąaugos), praėjo po berods kokių keturių dienų
Atsakyti
QUOTE(Axina @ 2013 01 06, 00:12)
Kaip mane operavusi gydytoja sakė, čia ne mm, kraujuoja dėl to, kad per LP buvo smarkiai padirbėta (šalintos voratinklinės sąaugos), praėjo po berods kokių keturių dienų


Ačiū, Axina 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras merginos,

norejau psiteirauti, o kiek pinigeliu duodate daktarui pries operacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesita @ 2013 01 05, 15:20)
labas vakaras merginos,

norejau psiteirauti, o kiek pinigeliu duodate daktarui pries operacija  smile.gif


Mano daktare pries LP kategoriskai nieko neeme, sake jei liksim patenkinti , galesim po LP atsilyginti, ka ir padarem ir tuo dziaugiuosi , nes darbar vel pas ta pacia antra LP darysiuosi 4u.gif
Atsakyti