Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(AnaMari @ 2012 12 23, 17:02)
Laba diena, mergaites 4u.gif

Man iskilo toks klausimas blush2.gif : ar po LP siuliukus istaukia is tu skyluciu ar ju isvis nebuna, kazkaip neuzklausiau gydytojo doh.gif  blush2.gif


Man istrauke pats gydytojas po 10 d.
Atsakyti
QUOTE(AnaMari @ 2012 12 23, 17:02)
Laba diena, mergaites 4u.gif

Man iskilo toks klausimas blush2.gif : ar po LP siuliukus istaukia is tu skyluciu ar ju isvis nebuna, kazkaip neuzklausiau gydytojo doh.gif  blush2.gif




Man nereikėjo visai siūliukų traukti-skylutes susiuvo tirpstančiais siūlais 4u.gif
Atsakyti
Visas visas mergytes noriu pasveikinti su Sv. Kaledomis ir palinketi neprarasti jegu, tykejimo ir siekti savo tikslu , ir zinoma palinketi visoms , kad pagaliau issipildytu musu svajone wub.gif bukit laimingos ir mylimos bei mylincios newyear.gif graziu ir siltu sveciu wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedlute @ 2012 11 18, 14:30)
Sveiki,
Sakykite, o pastojote po laporoskopijos is karto dar nesulaukus menesiniu? Ar sulauket menesiniu ir tada pirma cikla pastojote?

sulaukiau menstruaciju ir po ju mazdaug apie viduri ciklo kelias dieneles sekiau ovuliacija ir . . thumbup.gif , to paties linkiu visoms laukiancioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ram9ne: 24 gruodžio 2012 - 00:54
QUOTE(ram9ne @ 2012 12 24, 02:50)
sulaukiau menstruaciju ir po ju mazdaug apie viduri ciklo kelias dieneles sekiau ovuliacija ir . .  thumbup.gif , to paties linkiu  visoms laukiancioms  4u.gif

kad taip visoms butu wub.gif smagu skaityti tokias skilteles.
Atsakyti
Sveikos visos,
Man LP padarė gruodžio 8 d.
Ar normalu, kad kartais jaučiu skausmą/maudimą-tempimą dešiniame šone? g.gif labiausiai jaučias mylėjimosi metu, jei kokią ne tokią padėtį užimu blush2.gif
LP metu gerokai paremontavo mane, prabadė kiaušides, sąaugas panaikino, endo nerado..
Ar bėgti pas ginek. ar dar pakentėti, nes skauda tikrai ne kasdien...
Ačiū iškart už atsakymus..
Atsakyti
QUOTE(steffute @ 2013 01 02, 12:34)
Sveikos visos,
Man LP padarė gruodžio 8 d.
Ar normalu, kad kartais jaučiu skausmą/maudimą-tempimą dešiniame šone? g.gif  labiausiai jaučias mylėjimosi metu, jei kokią ne tokią padėtį užimu  blush2.gif
LP metu gerokai paremontavo mane, prabadė kiaušides, sąaugas panaikino, endo nerado..
Ar bėgti pas ginek. ar dar pakentėti, nes skauda tikrai ne kasdien...
Ačiū iškart už atsakymus..


Man taip pat buvo, bet po kokio mėnesio ar šiek tiek daugiau praėjo tie skausmeliai.
Atsakyti
labas,
ka gi,metus bandem sulaukti stebuko,bet vis niekaip.nuejau vakar pas gydytoja ir rado 5 cm cista kiausideje:( paskyre operacija ,bet su mb vakar nusprendem daryt ja ne Lietuvoj.kita savaite skrendu i sveicarija pas gydytoja o operacija nusprendem daryt USA.tai jei viskas pasidalinsiu patirtim ka uzjurio gydytojai daro kitaip ,jei aisku daro:))))tai va..as taip suprantu kad po LP daug paprasciau pastot,nes jos metu pravalo ir kiausintakius.gal kas is patirties pasakytumet,po kiek laiko vel bandet pastot ir kiek laiko negalima …na zinot... blush2.gif
Atsakyti
Labas,
noriu kuriam laikui prisijungti jūsų temoje, nes planuoju daryti laparoskopiją. Turiu vieną klausimą - kaip manote ar yra skirtumas kur daryti operaciją. Galiu rinktis iš valdiškos ir privačios klinikos Vilniuje. Aišku, pirmas skirtumas yra kaina - vienoje vietoje beveik 1000 litų, antroje - nemokamai. Bet ne piniguose esmė. Gal kas galėtų pasakyti privačios klinikos privalumus?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Tegul Naujieji būna geri. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Axina @ 2013 01 02, 17:37)
Man taip pat buvo, bet po kokio mėnesio ar šiek tiek daugiau praėjo tie skausmeliai.


Ačiū labai už atsakymą smile.gif Šiandien jau nebeskauda.. tai tikiuos, kad daugiau nepasikartos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ANOUSH @ 2013 01 03, 13:37)
labas,
ka gi,metus bandem sulaukti stebuko,bet vis niekaip.nuejau vakar pas gydytoja ir rado 5 cm cista kiausideje:( paskyre operacija ,bet su mb vakar nusprendem daryt ja ne Lietuvoj.kita savaite skrendu i sveicarija pas gydytoja o operacija nusprendem daryt USA.tai jei viskas pasidalinsiu patirtim ka uzjurio gydytojai daro kitaip ,jei aisku daro:))))tai va..as taip suprantu kad po LP daug paprasciau pastot,nes jos metu pravalo ir kiausintakius.gal kas is patirties pasakytumet,po kiek laiko vel bandet pastot ir kiek laiko negalima …na zinot... blush2.gif


Man buvo labiau diagnostine LP, per histero pasalino polipa, tai planuoti leido jau pirma cikla po mmm, tik kas is to kad leido, bet kad toliau nesigauna sad.gif
Atsakyti
QUOTE(KennWort @ 2013 01 03, 12:29)
Labas,
noriu kuriam laikui prisijungti jūsų temoje, nes planuoju daryti laparoskopiją. Turiu vieną klausimą - kaip manote ar yra skirtumas kur daryti operaciją. Galiu rinktis iš valdiškos ir privačios klinikos Vilniuje. Aišku, pirmas skirtumas yra kaina - vienoje vietoje beveik 1000 litų, antroje - nemokamai. Bet ne piniguose esmė. Gal kas galėtų pasakyti privačios klinikos privalumus?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Tegul Naujieji būna geri. smile.gif



Man rodos didziaja dalimi LP sekme priklauso nuo gydytojo ja darancio , o kaip taisykle didzioji dalis chirurgu dirba ir valdiskose ir privaciai , taip, kad pasirinkimas pagal kiekvieno kisene 4u.gif
Atsakyti