Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Giedramintė @ 2012 12 09, 16:08)
Tai tarkim jei turi gimdos miomą, tai ji gali būti pašalinti tik histeroskopijos metu  g.gif , o ne per LP  blush2.gif

taip,turi daryt histero.
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 12 10, 02:02)
taip,turi daryt histero.


Ačiū 4u.gif o po histero kiek laiko negalima pastoti? O kiek po LP?
Atsakyti
QUOTE(Giedramintė @ 2012 12 09, 17:15)
Ačiū  4u.gif  o po histero kiek laiko negalima pastoti? O kiek po LP?

man dare histero+LP leido planuot iskart po menesiniu. histero metu man salino polipus. manau jei mioma nedidele tai ir tau turetu leisti kita cikla pradet planuoti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 12 10, 02:19)
man dare histero+LP leido planuot iskart po menesiniu. histero metu man salino polipus. manau jei mioma nedidele tai ir tau turetu leisti kita cikla pradet planuoti wink.gif


mirksiukas.gif Vienu metu darė ir histero, ir LP? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Man irgi dare LP ir Histero vienu metu. Planuose buvo, jei pamatys kazka, darys abi - pamate ir padare smile.gif
Ir kol miegojau saldziai, dar ir GN padare, jei gerai supratau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 12 10, 05:28)
Man irgi dare LP ir Histero vienu metu. Planuose buvo, jei pamatys kazka, darys abi - pamate ir padare smile.gif
Ir kol miegojau saldziai, dar ir GN padare, jei gerai supratau wink.gif

4u.gif Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Giedramintė @ 2012 12 09, 17:24)
mirksiukas.gif Vienu metu darė ir histero, ir LP?  g.gif  4u.gif

aha, viena narkoze 2 operacijos.

barbarise, jei turejei LP tai kazin ar dare GN. LP metu gi galima patikrinti praeinamuma tiksliau nei GN metu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 12 09, 21:08)
aha, viena narkoze 2 operacijos.

barbarise, jei turejei LP tai kazin ar dare GN. LP metu gi galima patikrinti praeinamuma tiksliau nei GN metu wink.gif


Tai va ir as nezinau, ar gerai supratau, nes po operacijos, kai gyd.komentavo ka dare ir ka rado, sako kai darem histero, tuo paciu dar ir dazus suleidom, patikrinom kad tikrai kiausintakiai pratekami, tai matyt man dvigubai patikrino...nes kito paaiskinimo nesugalvoju...
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 12 09, 23:47)
Tai va ir as nezinau, ar gerai supratau, nes po operacijos, kai gyd.komentavo ka dare ir ka rado, sako kai darem histero, tuo paciu dar ir dazus suleidom, patikrinom kad tikrai kiausintakiai pratekami, tai matyt man dvigubai patikrino...nes kito paaiskinimo nesugalvoju...

LP metu suleidzia melynus dazus ir patikrina preinamuma: ziuri ar gerai bega,per kiek laiko isbega. o GN metu suleidzia skysti ir daro rentgena.ziuri kaip skystis pasiskirsta, ar visur praeina.
man kai dare LP irgi praeinamuma dare. isvadoj parase : chromo ++, nesunkiai. chromo tai sutrumpintai tas melynas skystis vadinasi smile.gif
Atsakyti
Man buvo atlikta operacija laparoskopu, ligoninėj išbuvau 3 dienas, pirmą dieną kai atvažiavau reikėjo išsivalyti žarnyną, pasirinkau ne klizmas o milteliais kuriuos reikia išgerti su litru vandeniu, o kitą dieną ryte 8.45 operavo mane, viskas labai greitai praėjo, apie 11 valandą mane parvežė į palatą.Po operacijos dar pusvalandį pagulėjau renimacijoje kol normaliai išsibudinau iš narkozės. Viskas labai praėjo gerai , nieko neskaudėjo tik porą valandų neleido lipti iš lovos, vakare jau jaučiausi lyg nebūtų manęs operavę, tik labai tirpo kojos ir rankos, tikriausiai nuo narkozės..kitą dieną išleido namo..Dar operacijos metu paėmė mėginius tyrimams ir rezultatai buvo geri..o skylutės taip pat labai greitai užgijo.
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 12 10, 08:44)
LP metu suleidzia melynus dazus ir patikrina preinamuma: ziuri ar gerai bega,per kiek laiko isbega. o GN metu suleidzia skysti ir daro rentgena.ziuri kaip skystis pasiskirsta, ar visur praeina.
man kai dare LP irgi praeinamuma dare. isvadoj parase : chromo ++, nesunkiai. chromo tai sutrumpintai tas melynas skystis vadinasi smile.gif


Aciu tau smile.gif pagaliau viska supratau smile.gif nes galvojau, kad LP metu nenaudoja jokiu dazu, viska optiskai ziuri, o dabar pasidare viskas aisku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 12 10, 02:02)
taip,turi daryt histero.


Pasirodo, darys man laparaskopiją.
Sausio pirmą savaitę laukia operaciniai "džiaugsmai" doh.gif
Atsakyti