Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(ram9ne @ 2012 11 17, 15:26)
trecias vaikelis naujoj santukoje gime po 4 metu laukimo, po laparaskopijos pastojau pati pirma cikla smile.gif ir jau dukrytei 8 men. Laparaskopija nera tokia baisi kaip atrodo, pirmom dienom po jos truputy sunkoka, bet po 10 d.jauciausi visai neblogai smile.gif

kaip tavo pasakojimas suteikia vilciu wub.gif man jau ir po jos 11 d tai visai gerai jauciuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 11 16, 18:24)
KITTY saunios naujienos,to ir linkiu sast ir pastot  mirksiukas.gif



ačiukas 4u.gif

QUOTE(ram9ne @ 2012 11 17, 14:26)
trecias vaikelis naujoj santukoje gime po 4 metu laukimo, po laparaskopijos pastojau pati pirma cikla smile.gif ir jau dukrytei 8 men. Laparaskopija nera tokia baisi kaip atrodo, pirmom dienom po jos truputy sunkoka, bet po 10 d.jauciausi visai neblogai smile.gif



na, aš tokių vilčių beveik neturiu, pas mus spermos problemos, man šita LP ne pirma, bet nepastojau ir po anos, nes vyro rodikliai buvo blogi, bet gal bent IVF pavyks.


PLONUKE, išsivalyk až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ram9ne @ 2012 11 17, 14:26)
trecias vaikelis naujoj santukoje gime po 4 metu laukimo, po laparaskopijos pastojau pati pirma cikla smile.gif ir jau dukrytei 8 men. Laparaskopija nera tokia baisi kaip atrodo, pirmom dienom po jos truputy sunkoka, bet po 10 d.jauciausi visai neblogai smile.gif


Sveiki,
Sakykite, o pastojote po laporoskopijos is karto dar nesulaukus menesiniu? Ar sulauket menesiniu ir tada pirma cikla pastojote?
Atsakyti
QUOTE(Giedlute @ 2012 11 18, 16:30)
Sveiki,
Sakykite, o pastojote po laporoskopijos is karto dar nesulaukus menesiniu? Ar sulauket menesiniu ir tada pirma cikla pastojote?


Taip mane taip pat labai domina atsakymas i si klausima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerasisernis @ 2012 11 21, 09:47)
Taip mane taip pat labai domina atsakymas i si klausima biggrin.gif


siaip po laparaskopijos nesulaukius mmm,pastoti beveik neimanoma,viskas pravalyta,organizmas turi atsikvepti.. ax.gif
Atsakyti
Na va aš jau namuos smile.gif
Ačiū merginoms,kurios man atsakėte į man iškilusius klausimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milka111 @ 2012 11 23, 19:46)
siaip po laparaskopijos nesulaukius mmm,pastoti beveik neimanoma,viskas pravalyta,organizmas turi atsikvepti..  ax.gif


g.gif po histero tai taip, jei isgramdo gleivine, bet per LP gi i gimda nelenda g.gif
Atsakyti
QUOTE(plonuke @ 2012 11 23, 20:36)
Na va aš jau namuos smile.gif
Ačiū merginoms,kurios man atsakėte į man iškilusius klausimus 4u.gif

Kaip sekėsi? Papasakok 4u.gif
Atsakyti
Arteja Kaledos,stebuklu metas...Norisi palinketi Afroditei kitu metu pilnu nestukisku stebuklu wub.gif O tam truksta visai nebedaug.Primenu,kad vis dar vyksta aukojimas,tai gal po maza kaledine dovanele ir sunesim? 000054.gif

http://www.supermama...howtopic=873691
Atsakyti
Man laparaskopija atlikta Kauno klinikose.Kai atsiguliau,tai reikėjo pasirinkti,kaip išsivalyti žarnyną:klizma ar gerti du litrus vandens su spec.milteliais.Rytojaus dieną vyko operacija.Kai pabudau neskaudėjo,bet palatoje truputį pykino,tai suleido nuo pykinimo ampulę.Po operacijos į antrą dieną išvykau namo biggrin.gif Taigi,namuose nebuvau tik keturias dienas.
Atsakyti
Pasidariau šiandien bendrus tyrimus, tikiuos atsakymai geri bus, tai ketvirtadieni pasiimu siuntimą, pirmadienį į ligoninę, antradienį operacija. Dar ten nenuvažiavus namo jau noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 25, 02:40)
g.gif po histero tai taip, jei isgramdo gleivine, bet per LP gi i gimda nelenda g.gif


Tai tarkim jei turi gimdos miomą, tai ji gali būti pašalinti tik histeroskopijos metu g.gif , o ne per LP blush2.gif
Atsakyti