Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 13, 17:24)
Labai labai ačiū 4u.gif


Dideliausios sekmes!!! 4u.gif Lauskim geru ziniu!
Atsakyti
Sveikos. ką tik iš daktariuko parlėkiau, man paskyrė gruodžio 3 d. prisistayt. Nepasakyčiau, kad bijau, bet vistiek kažkaip nejauku, neramu...
Papildyta:
QUOTE(kokyte @ 2012 11 13, 18:57)

Žiūriu mus ne tik laparoskopija jungia, bet ir meilė ledynmečiui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Inga:) @ 2012 11 14, 10:24)
Sveikos. ką tik iš daktariuko parlėkiau, man paskyrė gruodžio 3 d. prisistayt. Nepasakyčiau, kad bijau, bet vistiek kažkaip nejauku, neramu...
Papildyta:

Žiūriu mus ne tik laparoskopija jungia, bet ir meilė ledynmečiui  lotuliukas.gif


Tikrai taip thumbup.gif drinks_cheers.gif kazkaip isklaido blogas mintis ir nuotaika pakelia tas ledynmetis bigsmile.gif
Atsakyti
labas vakaras merginos smile.gif
ateinu pas jus nuomones pasiklausti. Gal yra kas nors musu tarpe daresi LAP Northway klinikoj?
Idomu kaip ten daktarai? kokia prieziura?
ir idomu kiek reikia primoketi ? nes esu skaiciuos kad reikia tik skirtuma tarp TLK kompensuojamos kainos ir ju kainos sumoketi.
kol kas laikas operacijai dar nepaskirtas, bet jauciu kad reikes darytis verysad.gif bus 3 lap mano gyvenime verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ikea @ 2012 11 14, 20:28)
labas vakaras merginos  smile.gif
ateinu pas jus nuomones pasiklausti. Gal yra kas nors musu tarpe daresi LAP Northway klinikoj?
Idomu kaip ten daktarai? kokia prieziura?
ir idomu kiek reikia primoketi ? nes esu skaiciuos kad reikia tik skirtuma tarp TLK kompensuojamos kainos ir ju kainos sumoketi.
kol kas laikas operacijai dar nepaskirtas, bet jauciu kad reikes darytis verysad.gif  bus 3 lap mano gyvenime verysad.gif


Endometriozes temutej vienas is paskutiniuju postu yra merginos, kuri daresi LP Northway klinikos smile.gif
Atsakyti
Merginos,gal galėtumėte į a.z. parašyti apie padėkas gydytojams...kiek,kam...Man bus atliekama laparoskopija Kauno klinikose.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 11 14, 21:16)
Endometriozes temutej vienas is paskutiniuju postu yra merginos, kuri daresi LP Northway klinikos smile.gif


aciu, einu tenai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
As jau namie. Po visokiu nesamoniu (manes nebuvo sarase, nebuvo laisvu lovu, reikejo gultis i mokama palata, nepigiai man atsiejo sita operacija), su ziauriai skaudanciu petim, bet uztat su gana gerais rezultatais. LP neparode nieko blogo, endo nera, kiausintakiai puikus, kiausides irgi. Per histeroskopija isgramde gleivine, iseme kazkoki darinuka, lyg polipas ar pan, istirs, kas ten. Zodziu, jei sperma butu gera, nors imk ir pastok smile.gif bet deja. Reikia nesnausti, plesti banka ir daryti IVF.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 16, 15:39)
Sveikutes,
As jau namie. Po visokiu nesamoniu (manes nebuvo sarase, nebuvo laisvu lovu, reikejo gultis i mokama palata, nepigiai man atsiejo sita operacija), su ziauriai skaudanciu petim, bet uztat su gana gerais rezultatais. LP neparode nieko blogo, endo nera, kiausintakiai puikus, kiausides irgi. Per histeroskopija isgramde gleivine, iseme kazkoki darinuka, lyg polipas ar pan, istirs, kas ten. Zodziu, jei sperma butu gera, nors imk ir pastok smile.gif bet deja. Reikia nesnausti, plesti banka ir daryti IVF.


Smagu girdeti kad viskas gerai mirksiukas.gif
Tik aisku tu nesklandumu pries operacija galejo ir nebuti...
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 11 16, 17:07)
Smagu girdeti kad viskas gerai  mirksiukas.gif
Tik aisku tu nesklandumu pries operacija galejo ir nebuti...



ačiū,
nieko, nesklandumai pasimiršta, svarbu, kad būtų viskas gerai. Ir jums visoms to linkiu 4u.gif
Atsakyti
KITTY saunios naujienos,to ir linkiu sast ir pastot mirksiukas.gif
Atsakyti
trecias vaikelis naujoj santukoje gime po 4 metu laukimo, po laparaskopijos pastojau pati pirma cikla smile.gif ir jau dukrytei 8 men. Laparaskopija nera tokia baisi kaip atrodo, pirmom dienom po jos truputy sunkoka, bet po 10 d.jauciausi visai neblogai smile.gif






















Atsakyti