Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(barbarise @ 2012 11 10, 16:24)
Cia tik savo patirti pasakiau, bet tikrai daugeliui pagerejo smile.gif todel labai linkiu kad tau pageretu taip pat smile.gif  4u.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes visos, skaičiau skaičiau čia viską apie ką jūs kalbate ir nusprendžiau taip pat pasidalinti.
Man LP atliko visai neseniai 11.06 taip kad dar visai švieži randeliai.
Operacijos metu rasta: gimda retroversijoje, kiaušidės tampriomis sąaugomis priaugusios prie sakrouterinių raiščių ir užpakalinės gimdos sienos bei tarpusavyje, kiaušintakiai fiksuosi peritrubalinėmis sąaugomis. Stebimos sąaugos tarp taukinės ir priekinės pilvo sienos.
Operacijos metu atlikta: sąaugos atskirtos, kiaušidės mobilizuotos. Abu kiaušintakiai pratekami. Gimdos ertmėje stebima nedidelė dalinė apie 1 cm pločio pertvara. kaišintakinės angos neobliteruotos, endometras plonas.

Dariausi Vilniaus gimdymo namuose. Visa operacija tikrai nebaisi ir nėra ko jos bijoti, aišku po narkozės ir nuskausminamųjų jausmas toks ne koks, mane supykino, bet atsigavau gana greitai.
Kaip matote visokių blogybių turėjau. 2 metus jau rimtai stengdamiesi nesulaukiam gandrų. Galiausiai gyd. R.Žiobakas iš karto apsiūlė LP, nes vaikystėje dar buvo darytas apendicitas tai jis iš karto kažką įtarė negero. Nes dešinėje pusėje viskas taip buvo suaugę, kad baisu pažiūrėti į ta nuotrauką kurią jis man parodė.
tai va viską jis išvalė ir sakė db anot jo kliūčių nebeliko, rekomendavo šį mėn. pasisaugoti, o po mmm pradėti vėl darbus biggrin.gif
Tiek va naujienų iš namo pusės smile.gif
Atsakyti
GERASISERNIS man ir ta pacia diena dare ax.gif
tikekimes,kad tikrai tu kliuciu nebebutu ir galetume susilaukt savo issvajotu vaikuciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerasisernis @ 2012 11 12, 17:20)
Sveikutes visos, skaičiau skaičiau čia viską apie ką jūs kalbate ir nusprendžiau taip pat pasidalinti.
Man LP atliko visai neseniai 11.06 taip kad dar visai švieži randeliai.
Operacijos metu rasta: gimda retroversijoje, kiaušidės tampriomis sąaugomis priaugusios prie sakrouterinių raiščių ir užpakalinės gimdos sienos bei tarpusavyje, kiaušintakiai fiksuosi peritrubalinėmis sąaugomis. Stebimos sąaugos tarp taukinės ir priekinės pilvo sienos.
Operacijos metu atlikta: sąaugos atskirtos, kiaušidės mobilizuotos. Abu kiaušintakiai pratekami. Gimdos ertmėje stebima nedidelė dalinė apie 1 cm pločio pertvara. kaišintakinės angos neobliteruotos, endometras plonas.

Dariausi Vilniaus gimdymo namuose. Visa operacija tikrai nebaisi ir nėra ko jos bijoti, aišku po narkozės ir nuskausminamųjų jausmas toks ne koks, mane supykino, bet atsigavau gana greitai.
Kaip matote visokių blogybių turėjau. 2 metus jau rimtai stengdamiesi nesulaukiam gandrų. Galiausiai gyd. R.Žiobakas iš karto apsiūlė LP, nes vaikystėje dar buvo darytas apendicitas tai jis iš karto kažką įtarė negero. Nes dešinėje pusėje viskas taip buvo suaugę, kad baisu pažiūrėti į ta nuotrauką kurią jis man parodė.
tai va viską jis išvalė ir sakė db anot jo kliūčių nebeliko, rekomendavo šį mėn. pasisaugoti, o po mmm pradėti vėl darbus biggrin.gif 
Tiek va naujienų iš namo pusės smile.gif



Oho, na tikrai negerumu sarasas ilgas. Linkiu kuo greitesniu laukiamu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(esposa @ 2012 11 12, 19:55)
GERASISERNIS man ir ta pacia diena dare  ax.gif
tikekimes,kad tikrai tu kliuciu nebebutu ir galetume susilaukt savo issvajotu vaikuciu  mirksiukas.gif


taip tikrai labai labai linkiu to ir tau ir sau smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

aš irgi rytoj jau guluosi, poryt laukia antroji gyvenime LP + histeroskopija. Tikiuosi, viskas praeis sėkmingai, grįžusi "prisiduosiu" jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 13, 17:16)
Sveikutės,

aš irgi rytoj jau guluosi, poryt laukia antroji gyvenime LP + histeroskopija. Tikiuosi, viskas praeis sėkmingai, grįžusi "prisiduosiu" jums 4u.gif


Laikom kumscius uz tave ir laukiam ziniu jau po visko. Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 13, 16:16)
Sveikutės,

aš irgi rytoj jau guluosi, poryt laukia antroji gyvenime LP + histeroskopija. Tikiuosi, viskas praeis sėkmingai, grįžusi "prisiduosiu" jums 4u.gif



Lauksim ziniu! Lengvos LP ir geru rezultatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 13, 17:16)
Sveikutės,

aš irgi rytoj jau guluosi, poryt laukia antroji gyvenime LP + histeroskopija. Tikiuosi, viskas praeis sėkmingai, grįžusi "prisiduosiu" jums 4u.gif

sekmes mergyt 4u.gif
Atsakyti
Labai labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 13, 15:16)
Sveikutės,

aš irgi rytoj jau guluosi, poryt laukia antroji gyvenime LP + histeroskopija. Tikiuosi, viskas praeis sėkmingai, grįžusi "prisiduosiu" jums 4u.gif

Lengvos narkozes!!!
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 11 13, 13:16)
Sveikutės,

aš irgi rytoj jau guluosi, poryt laukia antroji gyvenime LP + histeroskopija. Tikiuosi, viskas praeis sėkmingai, grįžusi "prisiduosiu" jums 4u.gif



Sekmes Katyte 4u.gif kuo langvesnes narkozes ir greitesnio atsigavimo , lauksiu labai ziniu is taves 4u.gif
Atsakyti