Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Sveikos merginos,
28 d. darys man lap ir Histeroskopija kartu tai labai bijau bijau.gif darys man šias procedūras po mėnesinių praėjus porai dienų nes kitaip nesigauna ar nėra čia taip blogai,nes kiek skaičiau tai vos ne per mėnesines tai daro. 28 d. paguldo,o 29 operuoja labai bijau dėl kokių nors komplikacijų .
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 06 14, 12:51)
Sveikos merginos,
28 d. darys man lap ir Histeroskopija kartu tai labai bijau  bijau.gif darys man šias procedūras po mėnesinių praėjus porai dienų nes kitaip nesigauna ar nėra čia taip blogai,nes kiek skaičiau tai vos ne per mėnesines tai daro. 28 d. paguldo,o 29 operuoja labai bijau dėl kokių nors komplikacijų .

Oi tikrai gerai pazystamas tas baimes jausmas,as maniau kad gala gausiu begalvodama apie operacija,

Bet tikrai nera ko bijoti,jog dabar ir viskas siuolaikiska ir aparatura ir nejautros,tad tikrai nera del ko sau papildomai nervus gadintis,
O del ko daro LP?
Atsakyti
QUOTE(rutaute @ 2012 06 14, 15:58)
Oi tikrai gerai pazystamas tas baimes jausmas,as maniau kad gala gausiu begalvodama apie operacija,

Bet tikrai nera ko bijoti,jog dabar ir viskas siuolaikiska ir aparatura ir nejautros,tad tikrai nera del ko sau papildomai nervus gadintis,
O del ko daro LP?

ačiū už padrąsinimą 4u.gif reikia kažkaip pradėti galvoti apie pozityvą ir naudą tos dvigubos operacijos.Daro man LP dėl nepastojimo ir mato endometriozės ir nepratekamumo požymius buvo nemažos cistos kairiajame kiaušintakyje bet jos per 3 mėn pradingo,gėriau ten tokias žoles tai gal sakyčiau nuo jų jos ir pradingo bet viso kito nesureguliavo unsure.gif Gal kurioms šias procedūras darė Tilto g.11 Vilniuje labai noriu sužinoti nuomonę apie operuojančius gydytojus smile.gif
Atsakyti
Sveikos
Atejau padrasinti ir palaikyti jus smile.gif
Nors esu jau nestuke.gif bet vis tiek daznai ateinu i si skyreli paskaityti kaip sekasi mergaitems 4u.gif
Pirma LP man buvo padaryta pries 7 metus (man tada buvo 24 m. III st.endo, isoperuota beveik visa desine kiauside, kuri nefunkscionuoja ir dabar), antra 2011 09 men.( I st. endo, bet ejau i LP del nepastojimo) ir sausio 17 d. pamaciau teste II wub.gif Situ dvieju pagaliuku laukem pusanto metu...o dabar jau zinome kad turesime broliuka wub.gif
Kazkaip labai tikejau kad tik po LP as vel tapsiu mama wub.gif ir visai nebijojau antros LP. Atsigavau labai greitai ir lengvai, kita diena jau buvau namie ir ploviau grindys biggrin.gif

Nebijokite, viska galima istverti kad po sirdim nesioti maza gyvybe wub.gif


Atsakyti
sveikos,nezinau ar cia rasau bet noriu paklaust sesei rado cista kiausideje dare tyrima CA 125 kokia norma turi but jo? aciu jei kas galesit atsakyt.....
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 06 15, 07:53)
ačiū už padrąsinimą  4u.gif reikia kažkaip pradėti galvoti apie pozityvą ir naudą tos dvigubos  operacijos.Daro man LP dėl nepastojimo ir mato endometriozės ir nepratekamumo požymius buvo nemažos cistos kairiajame kiaušintakyje bet jos per 3 mėn pradingo,gėriau ten tokias žoles tai gal sakyčiau nuo jų jos ir pradingo bet viso kito nesureguliavo  unsure.gif Gal kurioms šias procedūras darė Tilto g.11 Vilniuje labai noriu sužinoti nuomonę apie operuojančius gydytojus  smile.gif

Sveikutė. Aš gegužės mėnesį ten lankiausi. Operavo Petrauskienė. Tiesiog gydytoja padarė savo darbą, sugijau gerai, randelių beveik nesimato, o kad daugiau papasakot nelabai ką ir galiu. Šiaip visu personalu buvau patenkinta ir neturėjau jokių nusiskundimų. Dėmesio ir rūpestingumo iš personalo pusės man pakako, į rūpimus klausimus atsakydavo, paaiškindavo, padėdavo kai reikėjo.... Nu, tiesiog man viskas buvo puiku.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Norejau paklaust, nes idomu, per kiek laiko jums susitvarke pilvukai? Turiu omeny ta pooperacini pilvo issiputima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 17, 13:10)
Sveikutes smile.gif Norejau paklaust, nes idomu, per kiek laiko jums susitvarke pilvukai? Turiu omeny ta pooperacini pilvo issiputima?  ax.gif

ir man tas pats aktualu,nes laukia neužilgo visą tai.
labai lauksiu kokių komentarų ar labai blogai jei LAP bus atliekama praėjus 1 savaitei po paskutinės mėnesinių dienos?? gal kuriai yra darę ne iš karto po mėnesinių o vėleliau ??
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 06 18, 15:56)
ir man tas pats aktualu,nes laukia neužilgo visą tai.
labai lauksiu kokių komentarų ar labai blogai jei LAP bus atliekama praėjus 1 savaitei po paskutinės mėnesinių dienos?? gal kuriai yra darę ne iš karto po mėnesinių o vėleliau ??

Geriausia, jei lap daroma ne vėliau kaip 14 ciklo dieną. Bet esu skaičius, kad ir beveik prieš mėnesines merginoms daro.
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 06 18, 15:56)
ir man tas pats aktualu,nes laukia neužilgo visą tai.
labai lauksiu kokių komentarų ar labai blogai jei LAP bus atliekama praėjus 1 savaitei po paskutinės mėnesinių dienos?? gal kuriai yra darę ne iš karto po mėnesinių o vėleliau ??

Kelinta cia ciklo diena iseina, kokia 13-14? Dar visai isipaisot, daktarai nemegsta antrosios ciklo puses. Nors, kaip mano daktaras sake, kai kurie daktarai to nepaiso, bet jis jau artejant menesinems neoperuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 18 birželio 2012 - 19:56
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 18, 19:56)
Kelinta cia ciklo diena iseina, kokia 13-14? Dar visai isipaisot, daktarai nemegsta antrosios ciklo puses. Nors, kaip mano daktaras sake, kai kurie daktarai to nepaiso, bet jis jau artejant menesinems neoperuoja

ačiū visoms už nuomonę 4u.gif pasiskabinau savo gydytojui tai sakė kad savaitė po mėnesinių tai gaunasi 12 CD nieko baisaus,tad ruošiuosi morališkai operacijai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 06 18, 20:56)
Kelinta cia ciklo diena iseina, kokia 13-14? Dar visai isipaisot, daktarai nemegsta antrosios ciklo puses. Nors, kaip mano daktaras sake, kai kurie daktarai to nepaiso, bet jis jau artejant menesinems neoperuoja


mane operavo pries mmm ir gydytojas specialiai taip taike - tikriausiai del to, kad itare diagnoze endo ir jam pries mmm kazkas ten geriau matesi... Zodziu, operacijos laika verciau patiketi chirurgui 4u.gif
Atsakyti