Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

aš ir manau, kad gerai, jog ilgiau palaiko, nes pirmos dvi dienos po operacijos ir yra rizikingiausios.. o žarnyna irgi geriau išsivalyti, juk pilvą operuoja.. tiesiog sumažinama rizika. o gijimas nuo cackinimosi tai tikrai nepriklauso. Šiaip likau patenkinta KGN.
Atsakyti
na va aš irgi į jūsų klubiuką įsijungiau... operacija atlikta ketvirtadienį, išleido šeštadienį, bet patikėkit apie darba dar galvoti negaliu, nors jis ir sėdimas, nes pilvukas tai kai balionas dar, atsistojus ir išsitiesus stipriaaaai tempia, kaip pagalvojus neatsigulu, reikia gerai patalus išsikedenti smile.gif, o nuagra visa kai po gero traktoriuko pravažiavimo... tai čia matyt kaip kam po jos.... kolegė palatoje po tokios pat operacijos iš karto lakstė, o aš gulėjau paslika, nors nieko daugiau ir man nedarė...
dabar pradėjau gazdintis, ar aš čia kažką ne taip darau ar man kažkas negerai, kad čia taip visos po jos gerai jaučiasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(baskule @ 2012 10 15, 20:02)
na va aš irgi į jūsų klubiuką įsijungiau... operacija atlikta ketvirtadienį, išleido šeštadienį, bet patikėkit apie darba dar galvoti negaliu, nors jis ir sėdimas, nes pilvukas tai kai balionas dar, atsistojus ir išsitiesus stipriaaaai tempia, kaip pagalvojus neatsigulu, reikia gerai patalus išsikedenti smile.gif, o nuagra visa kai po gero traktoriuko pravažiavimo... tai čia matyt kaip kam po jos.... kolegė palatoje po tokios pat operacijos iš karto lakstė, o aš gulėjau paslika, nors nieko daugiau ir man nedarė...
dabar pradėjau gazdintis, ar aš čia kažką ne taip darau ar man kažkas negerai, kad čia taip visos po jos gerai jaučiasi g.gif

Nebijokit, kiekvienai skirtingai. Beje, mano daktaras sake, kad sportuojancios merginos gali labai prastai jaustis - bus smarkus diskomfortas, spaudimas ne tik pilvo ertmej, bet ir krutinej, gal net peciu juostoj. Jei pilvo presas treniruotas, tai yra normali reakcija. Kadangi mano preso nerasta, tai tie pojuciai negrese smile.gif O siaip dar mazai laiko praejo, be savaites tikrai net nemastykit tokia linkme, kad cia jums kazkas negerai ir tik jums taip skauda smile.gif
Atsakyti
aciu uz nuraminima, siandien jauciuosi jau siek tiek geriau... gal ir teisingai sakai, as irgi buvau taip pagalvojusi, kad man gali buti sunkiau, nes jokio gelbejimosi ratuko ant pilvuko neturiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baskule @ 2012 10 16, 11:34)
aciu uz nuraminima, siandien jauciuosi jau siek tiek geriau... gal ir teisingai sakai, as irgi buvau taip pagalvojusi, kad man gali buti sunkiau, nes jokio gelbejimosi ratuko ant pilvuko neturiu... ax.gif


Pas mane irgi jokių papildomų riebalų nerasta. Bet jaučiausi gerai. Taip, pilvas išsipūtęs, tai diskomfortas tik dėl to. O daugiau - nieko. Jokio skausmo. Aišku, perdaug nesilanksčiau, lovoje stengiausi nesivartyti, nesitampiau, čiaudulys buvo porą dienų, tai stengiausi susirietusi į kamuoliuką čiaudėti smile.gif
Man tris dienas neleido normaliai praustis. Irgi diskomfortas smile.gif Po dušo buvau žvali ir pilnai darbinga smile.gif
Atsakyti
Mergaites, man reikia tu, kur operavosi KGN patarimo. Operavausi ten pries metus, atsimenu, skyre Cololyta pries operacija. Papasakokite, kaip ji dozuoti, nes paskaicius informacini lapeli ten visai ne taip raso, kaip as dariau, kip gydytojas liepe... Pamenu, litre vandens istirpini, geri kas kazkiek laiko, o paskui vandeni kas kazkiek laiko... Bet kas kiek? Kiek vandens?.. Bukit geros, brukstelkit schema cia arba i a.z. Aciu labai! blush2.gif
P.S. Man reikia pasiruosti zarnyno tyrimams uzsienyje, ten pasakiau, kad dar turiu to Cololyto, sake, tinka, tik kaip naudoti nesigilinau, galvojau informaciniam lapely rasiu, o ten pievos kazkokios... Pagal tas dozes as numirsiu tiesiog, jei jau nuo vieno pakelio pernai toooks efektas buvo. blush2.gif
Atsakyti
KGN reikia gerti taip 1 litras vienam pakeliui, ir isgerti per valandą. Viena sesutė siūlė gerti 1 stiklinė kas 15 minučių
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 10 16, 12:36)
KGN reikia gerti taip 1 litras vienam pakeliui, ir isgerti per valandą. Viena sesutė siūlė gerti 1 stiklinė kas 15 minučių


Aciu uz atsakyma. Va, va, kazka tokio ir atsimenu. O papildomai vandens reikia gerti?..
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 10 16, 12:12)
Aciu uz atsakyma. Va, va, kazka tokio ir atsimenu. O papildomai vandens reikia gerti?..


na gali gerdama užsigerti, o išgerus vaistus, dar pora litrų vandens reikia išgerti. jei ne taip parašiau, tai gal merginos pataisys
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 10 16, 12:07)
Mergaites, man reikia tu, kur operavosi KGN patarimo. Operavausi ten pries metus, atsimenu, skyre Cololyta pries operacija. Papasakokite, kaip ji dozuoti, nes paskaicius informacini lapeli ten visai ne taip raso, kaip as dariau, kip gydytojas liepe... Pamenu, litre vandens istirpini, geri kas kazkiek laiko, o paskui vandeni kas kazkiek laiko... Bet kas kiek? Kiek vandens?.. Bukit geros, brukstelkit schema cia arba i a.z. Aciu labai!  blush2.gif
P.S. Man reikia pasiruosti zarnyno tyrimams uzsienyje, ten pasakiau, kad dar turiu to Cololyto, sake, tinka, tik kaip naudoti nesigilinau, galvojau informaciniam lapely rasiu, o ten pievos kazkokios... Pagal tas dozes as numirsiu tiesiog, jei jau nuo vieno pakelio pernai toooks efektas buvo.  blush2.gif



Per valanda laiko sugurksnoti 1litro vandens su 1pakeliu Cololytu. Ir prasideda "smagus laikas" smile.gif
Ir poto dar iki 23val isgerti butinai 2l vandens.Kad turetu ka zarnynas isvalyti. Po 23val nei laso.. Taip man buvo, palatos kaimynei irgi lygiai taip pat 4u.gif
Atsakyti
Aciu labai uz atsakymus, va, dabar prisimenu, kad ir man taip buvo, butent, 2l blush2.gif . Ir ka daryt, jei SM nebutu wub.gif
Atsakyti
Sveikos.
Gal kas galėtų man atsakyti...
Kauno klinikose laukia planinė (tai nemokama taip pat?)operacija cistos ir miomos mazgo.Žadėjo laparoskopu,nes dar vaikučių neturiu.
Ar ten galima pasirinkti,kuris gydytojas operuos? Gal reikia kokio pasiruošimo prieš atvažiuojant(klinikų ginekologė davė tik sąrašą tyrimų,kuriuos turiu pasidaryt prieš operacija).
Atsakyti