Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Sveikos, kaip prižiūrėti žaizdeles po laparoskopijos? man kažkaip nebuvo aiškiai pasakyta..
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 10 12, 11:09)
Sveikos, kaip prižiūrėti žaizdeles po laparoskopijos? man kažkaip nebuvo aiškiai pasakyta..


As niekaip nepriziurejau, ouikiai sugijo unsure.gif . Tik siulus istraukt nuvaziuot...
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 10 12, 11:09)
Sveikos, kaip prižiūrėti žaizdeles po laparoskopijos? man kažkaip nebuvo aiškiai pasakyta..

tu Krikscioniskuose operavaisi? po kiek dienu paleido? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 10 12, 11:23)
tu Krikscioniskuose operavaisi? po kiek dienu paleido?  blush2.gif


tarkim, jei operuoja pirmadienį, tai paleidžia trečiadienį ryte. Žodžiu, beveik dvi paras po operacijos išlaiko.
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 10 12, 11:15)
As niekaip nepriziurejau, ouikiai sugijo  unsure.gif . Tik siulus istraukt nuvaziuot...



O man ana karta jokiu siulu netrauke, niekaip nepriziurejau, uzgijo ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 10 12, 12:49)
tarkim, jei operuoja pirmadienį, tai paleidžia trečiadienį ryte. Žodžiu, beveik dvi paras po operacijos išlaiko.

man sake kad guldys diena pries operacija, kad "issivalyti". tai is viso reikes 4d praleisti KGN? ar 3: diena pries, operacijos diena ir seknacia ryte paleidzia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 10 12, 13:42)
man sake kad guldys diena pries operacija, kad "issivalyti". tai is viso reikes 4d praleisti KGN?  ar 3: diena pries, operacijos diena ir seknacia ryte paleidzia?  g.gif


pirmą dieną išsivalai, antrą operuoja ir būni pooperacinėje palatoje, trečią praleidi ligoninėje ir ketvirtą dieną anksti ryte paleidžia 4u.gif jei ils kokių klausimų, gali į a.ž. parašyti.
Atsakyti
Kausykit, mergaites, ar man cia taip atrodo, ar visur, kur kelias dienas laiko, dar pries tai valo, leciau gijimas vyksta? ax.gif Man dare AK dienos chirurgijos skyriuj, kita diena spyri i uzpakali ir ner cia ko dejuot, kitas isvis ta pacia diena.. Aisku, juokauju, bet kuo daugiau pasiruosimu, tuo sunkiau gyjat bei daktarai cackinasi, toks ispudis susidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 10 12, 14:42)
man sake kad guldys diena pries operacija, kad "issivalyti". tai is viso reikes 4d praleisti KGN?  ar 3: diena pries, operacijos diena ir seknacia ryte paleidzia?  g.gif

As operavausi irgi KGN, tai mane paleido sekancia diena po operacijos is ryto. Jauciausi labai gerai, tai gal del to nereikejo buti dar vienos dienos.
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 10 12, 15:23)
Kausykit, mergaites, ar man cia taip atrodo, ar visur, kur kelias dienas laiko, dar pries tai valo, leciau gijimas vyksta?  ax.gif Man dare AK dienos chirurgijos skyriuj, kita diena spyri i uzpakali ir ner cia ko dejuot, kitas isvis ta pacia diena.. Aisku, juokauju, bet kuo daugiau pasiruosimu, tuo sunkiau gyjat bei daktarai cackinasi, toks ispudis susidaro  g.gif


Manau, gijimas nepriklauso nuo cackinimosi, tiesiog Krikscioniskuose chirurgas apsidraudzia del komplikaciju tikimybes, todel palaiko ilgiau pooperacinej, o paskui palatoj. Ir is ligonines iseini jau visai sveika - nors tiesiai i darba. Sakyciau, ten jiems nesvarbu, kad valstybei tai "kainuoja" ir kad i tavo vieta jau seniai turejo atsigult kita, zmogiskiau ten viskas, jaucia atsakomybe uz tavo sveikata. 4u.gif
Atsakyti
Taip, bet vienoms kazkodel valo zarnyna, kitoms ne - keista... Tai dar viena papildoma diena ligoninej... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 10 13, 13:29)
Taip, bet vienoms kazkodel valo zarnyna, kitoms ne - keista... Tai dar viena papildoma diena ligoninej...  g.gif


Vel - gydytojas nori buti garantuotas, kad issivalei zarnyna, nevalgei, negerei, nes patikek, yra visokiu ligoniu - ai, kas cia tokio, kasneli, gurksneli... O paskui paeme ir paspringo/uzduso per operacija. Stai ir viskas. O atsakingas uz mirti kas? Chirurgas.
Atsakyti