Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(ahh @ 2012 10 04, 12:34)
idomu kodel 4 skylutes?  rolleyes.gif
gal kartu ir gulesim palatoj smile.gif as irgi planuoju 2 sav pabut namuose smile.gif


Pas mane irgi buvo keturios nes drenas buvo isvestas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kokyte @ 2012 10 04, 22:58)
Pas mane irgi buvo keturios nes drenas buvo isvestas  4u.gif

man drena buvo ivede i viena is skyluciu, taigi, turejau tik 3 smile.gif
Atsakyti
Del tu skyluciu kiekio nesigilinau kazkaip.. Gal ir nuo operacijos sudetingumo prireikia dar papildomos, tiksliai nezinau smile.gif
Pirma kart salinant cista uzteko 3, o dabar kiausintakius ziuret - 4 4u.gif
Atsakyti
Dar klausimelis - ar galima maza laptopa pasiimt i Krikscioniskus GN ? ar nelabai saugu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elafonisse: 07 spalio 2012 - 10:07
mergaitės, atsakykit jei galit - čia temos pradžioje rašoma, kad reik pasiimti pižamą. O man gydytojas kai minėjo, tai supratau, kad treningą kokį nors.. Taigi, kokius rūbus pasiimti ten??
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 10 08, 08:54)
mergaitės, atsakykit jei galit - čia temos pradžioje rašoma, kad reik pasiimti pižamą. O man gydytojas kai minėjo, tai supratau, kad treningą kokį nors.. Taigi, kokius rūbus pasiimti ten??



labukas 4u.gif

as turejau ir naktinukus, ir sportine apranga, kuri nespaude tu skyluciu 4u.gif diena vaiksciojau su sportine apranga, o vakare, pries eidama tupti, persirengdavau naktinukus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

ruošiuosi laparaskopijai, norėjau paklausti: kiek dienų po operacijos laikys ligoninėje? Prieš 8 metus dariausi KAuno II ligoninėje, operavo penktadienį ar ketvirtadienį, nepamenu,išleido pirmadienį. Kokia dabar tvarka (operuos Kauno Klinikose)?

Jau buvo toks klausimas, bet man irgi aktualu: ar galima pasiimti kompiuteriuką, ar bus kur palikti?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Elafonisse - I Krikscioniskus GN del kompiuterio. Jei labai svarbu pasiimti, manau gali bandyti. Ryte pries eidama i operacine VISUS BRANGIUS daiktus pasidesi pooperacinej palatoj, kurioje bus sauni sesute ir ten tikrai niekas nelenda.. Aisku, jei tave ten guldys po visko. Kaip kad buvo mano atveju mirksiukas.gif

O del rubeliu, tai kaip kad kita mergaite sake - visad smagiausia su sportine apranga, o nakciai savi patogus naktinukai 4u.gif isskyrus ta laika, kai busi su valdiskais naktiniais 4u.gif

Tad didelio tau teigiamo nusiteikimo ir nebijoti zengti drasiai - viskas bus gerai! thumbup.gif

KittyKitty - esu operavusis ir Kauno Klinikose, bet pries kuri laika. Antra diena po operacijos but kaip ir paleide. Bet papuole savaitgalis. Tad turejau sulaukt pirmadienines vizitacijos ir tada namo smile.gif Turbut visad geriausia operuotis savaites pradzioj, kad tas savaitgalis nesimaisytu po kojomis... ax.gif Dideles sekmes link gyvenimo tikslo.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auxule @ 2012 10 09, 15:00)

KittyKitty - esu operavusis ir Kauno Klinikose, bet pries kuri laika. Antra diena po operacijos but kaip ir paleide. Bet papuole savaitgalis. Tad turejau sulaukt pirmadienines vizitacijos ir tada namo  smile.gif Turbut visad geriausia operuotis savaites pradzioj, kad tas savaitgalis nesimaisytu po kojomis...  ax.gif Dideles sekmes link gyvenimo tikslo..  4u.gif  4u.gif  4u.gif



ačiū, nu aišku, mane guldo trečiadienį, operuoja ketvirtadienį. Labai norėčiau, kad penktadienį paleistų, matysim, kaip bus
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 10 09, 15:15)
ačiū, nu aišku, mane guldo trečiadienį, operuoja ketvirtadienį. Labai norėčiau, kad penktadienį paleistų, matysim, kaip bus


Jeigu ka - kreipkis, papasakosiu, kaip begt is kliniku mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 10 09, 15:28)
Jeigu ka - kreipkis, papasakosiu, kaip begt is kliniku  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As operacija turejau Vilniuje, Greitosios pagalbos ligonineje. Pasirinkau vienute, tai operacijos metu uzrakino palata ir saugiai galejau palikti daiktus. Isleido jau kita diena po operacijos. O namuose buvau viena savaitele ir isejau i darbeli, nes labai nesinorejo uzsibuti lovoje smile.gif
Atsakyti