Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(stryga @ 2012 09 27, 13:21)
As rasiau apie vokus. Bet jie nebutini. Uzejo kalba, kai po apziuros norejau jam palikt voka, nes atejau kaip stoviu - be siuntimo ir tik susitarusi su juo asmeniskai telefonu. Derintis tektu viska paciai.  4u.gif

aisku, o pries kiek mazdaug reikia jam skambinti kad susitarti del datos? nu tarkim pries menesi, preis savaite?
Atsakyti
Sveikutes as irgi norejau pasiteirauti, po kiek laiko daro laparaskopija, jei negnali pastoti? Arba itaria endometrioze? As labai susirupinau nes mes intensyviai darom vaikuti ir 3 men. nieko., bet esme tame, kad skaitinedama forume susirupinau, kad pas mane gali buti endametrioze, nes rudos iskyros per men., ir skausmai ir tai jau daug metu, o man geda prisipazinti, bet as tokio dalyko nezinojau, galvojau, kad cia yra normalu, tai dabar galvoju ar nebus kad ir man reiks ta lap., darytis g.gif ir dar man po menesiniu tempia pilvo apacia ir pastoviai sunkumas ir vemti norisi visa diena, o ypac vakare tai isvis nesuprantu kas per simptomai, as taip noriu leliuko ir siutas ima kad anksciau cia neuzsukau pasidometi, o siaip kiek ginekologai ziurejo tipo viskas gerai, bet as niekad neuzsimindavau apie tas rudas isskyras ir skausma menesiniu metu. Tai dabar baisu pasidare schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(Kerlin @ 2012 09 29, 02:33)
Sveikutes as irgi norejau pasiteirauti, po kiek laiko daro laparaskopija, jei negnali pastoti? Arba itaria endometrioze? As labai susirupinau nes mes intensyviai darom vaikuti ir 3 men. nieko., bet esme tame, kad skaitinedama forume susirupinau, kad pas mane gali buti endametrioze, nes rudos iskyros per men., ir skausmai ir tai jau daug metu, o man geda prisipazinti, bet as tokio dalyko nezinojau, galvojau, kad cia yra normalu, tai dabar galvoju ar nebus kad ir man reiks ta lap., darytis  g.gif  ir dar man po menesiniu tempia pilvo apacia ir pastoviai sunkumas ir vemti norisi visa diena, o ypac vakare tai isvis nesuprantu kas per simptomai, as taip noriu leliuko ir siutas ima kad anksciau cia neuzsukau pasidometi, o siaip kiek ginekologai ziurejo tipo viskas gerai, bet as niekad neuzsimindavau apie tas rudas isskyras ir skausma menesiniu metu. Tai dabar baisu pasidare  schmoll.gif


3 men tai labai nedaug! LP visgi yra operacija, manau jos is karto taip greitai niekas nesiimtu dayti...
Jei labai labai norit vaikiuko ir jei dar kokius 3 men. neiseis leliaus pagauti, siuliciau begti pas gine, pasidaryti visu hormonu, zarazu tyrimus, kad su echo apziuretu issamiai, vyra istirkit. Jei viskas cia butu gerai, tada jau gal ir galima butu galvot apie operacija...
Beje, daug paneliu sekmingai pastoja ir su endometrioze, taigi tik kuo daugiau ND dabar ir lauksim rezultatu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Kadangi dalinuosi info visose kamurkese kur kada esu intensyviau bendravusi, tai ateinu ir cia.
Turiu informacijos siek tiek apie naprotechnologiju klinika Lenkijoj, Bialystoke. vaziavom ten su MB. Labai daug tyrimu atlikom per viena diena, daug buvom ir nusiveze. Kainos nera reiksmingai mazesnes nei cia Lietuvoj, bet nera ir tukstancius kainuojanciu proceduru. Na kam idomu detaliau, rasykit i AZ. 4u.gif
Atsakyti
gal kas galėtumėte parašyti kiek gijimas trunka po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 10 03, 12:56)
gal kas galėtumėte parašyti kiek gijimas trunka po operacijos?


Kiekvienai individualiai , vienos jau po 3 ju dienu gali eit i darba, o kitos tik po 3ju savaiciu wink.gif
Labai priklauso del ko daroma LP ir ka randa 4u.gif
Atsakyti
greit ir as busiu pilnaverte 3 skyluciu sese ax.gif bijau biski doh.gif LP darys Vanagas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 10 03, 18:02)
greit ir as busiu pilnaverte 3 skyluciu sese  ax.gif bijau biski  doh.gif LP darys Vanagas  blush2.gif


Busi tikrai tikrai gerose rankose - buk rami del to 4u.gif Operavausi pas ji pries 2,5men. Beje, as pabudau vietoj 3, su 4iom skylutem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rausva debesele @ 2012 09 29, 15:14)
Sveikutes,

Kadangi dalinuosi info visose kamurkese kur kada esu intensyviau bendravusi, tai ateinu ir cia.
Turiu informacijos siek tiek apie naprotechnologiju klinika Lenkijoj, Bialystoke. vaziavom ten su MB. Labai daug tyrimu atlikom per viena diena, daug buvom ir nusiveze. Kainos nera reiksmingai mazesnes nei cia Lietuvoj, bet nera ir tukstancius kainuojanciu proceduru. Na kam idomu detaliau, rasykit i AZ.   4u.gif


Butu idomu isgirsti apie si metoda smile.gif jei ne cia, lauksiu ir i az smile.gif aciu!


QUOTE(Elafonisse @ 2012 10 03, 15:56)
gal kas galėtumėte parašyti kiek gijimas trunka po operacijos?


Tikrai labai ivairiai...as kokia savaite gyjau, tempimo jausmas vis toks budavo nemalonus...

QUOTE(ahh @ 2012 10 03, 18:02)
greit ir as busiu pilnaverte 3 skyluciu sese  ax.gif bijau biski  doh.gif LP darys Vanagas  blush2.gif


Nebijok 4u.gif viskas bus gerai!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbarise: 03 spalio 2012 - 20:36
QUOTE(ahh @ 2012 10 03, 17:02)
greit ir as busiu pilnaverte 3 skyluciu sese  ax.gif bijau biski  doh.gif LP darys Vanagas  blush2.gif


as irgi labai greit.. operuosiuosi ten pat smile.gif .. baisu, labai baisu, bet ka padarysi, jau susitaikiau su tuo..

o po operacijos ta proga nusprendėme važiuot kažkur pailsėti, bet spėju, kad reiks pora savaičių namie pagyti, nes maža kas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elafonisse: 04 spalio 2012 - 11:50
QUOTE(Auxule @ 2012 10 03, 20:49)
Busi tikrai tikrai gerose rankose - buk rami del to  4u.gif  Operavausi pas ji pries 2,5men. Beje, as pabudau vietoj 3, su 4iom skylutem  smile.gif

idomu kodel 4 skylutes? rolleyes.gif

QUOTE(Elafonisse @ 2012 10 04, 12:48)
as irgi labai greit.. operuosiuosi ten pat smile.gif .. baisu, labai baisu, bet ka padarysi, jau susitaikiau su tuo..

o po operacijos ta proga nusprendėme važiuot kažkur pailsėti, bet spėju, kad reiks pora savaičių namie pagyti, nes maža kas..

gal kartu ir gulesim palatoj smile.gif as irgi planuoju 2 sav pabut namuose smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif idomu pas ka uostamiestyje patartumete darytis LP g.gif Gal kam su Valickiene teko tartis siai procedurai ?
Atsakyti