Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Špulka @ 2012 09 19, 15:10)
Laba diena, man turbut irgi teks darytis laparoskopija, tai noriu paklausti kaip ten kas vyksta, ar atsigulama is vakaro, ar ryte tik atvaziuojama i gydymo istaiga. koks geriau chalatas (as kur namie turiu tai toks sunkokas tai galvoju gal plonesni isigyti), geriau naktinukai ar pizama? Kas galit pasidalinkit patirtimi, jei ne cia tai i AZ. Buciau labai dekinga  blush2.gif  smile.gif


Man buvo taip.Į ligoninę turėjau prisistatyti ryte nevalgius, tada paguldė į skyrių, paėmė kraują tyrimams.Vakare davė laisvinamųjų vaistų, kad išsivalytų žarnynas.
Manau, kad patogiau naktinukai, nes reikės perrišti "skylutes", gullint lovoj patogiau juos pakelti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginestra: 19 rugsėjo 2012 - 18:58
QUOTE(Kamile_xx @ 2012 09 04, 15:36)
Siuntimą man išrašė mano gydytoja, pas kurią lankiausi privačioje klinikoje. Operacijai reikia registruotis toje ligoninėje, kurioje planuoji darytis. Nieko nekainuoja su siuntimu valstybinėje ligoninėje, jei esi drausta (dirbanti). Aš pasirinkau BAK'ą - ten reikėjo primokėti skirtumą tarp to, ką kompensuoja ligonių kasos ir jų kainos. Maždaug 600Lt. Bet išvengiau visokių vokelių, gavau pačią geriausią priežiūrą.



Galima truputi daugiau info apie BAK. pas kurį gydytoją darėtės lap? už viską reikėjo tik 600 lt primokėti ar dar atskirai lovadieniai ar dar kas nors nekainavo ?
operacija buvo diagnostinė ar su rimtesnėm bėdom kreipėtės ?
aš irgi ruošiuosi po truputi tam "malonumui".
Atsakyti
QUOTE(Špulka @ 2012 09 19, 16:10)
Laba diena, man turbut irgi teks darytis laparoskopija, tai noriu paklausti kaip ten kas vyksta, ar atsigulama is vakaro, ar ryte tik atvaziuojama i gydymo istaiga. koks geriau chalatas (as kur namie turiu tai toks sunkokas tai galvoju gal plonesni isigyti), geriau naktinukai ar pizama? Kas galit pasidalinkit patirtimi, jei ne cia tai i AZ. Buciau labai dekinga  blush2.gif  smile.gif


Kada atsigulti, gydytojo, pas kuri operacija nusimato, reiktu paklausti. Tuo paciu pasakys nuo kada nebegalima valgyti ar gerti, ar reiks zarnyno valyma daryti, ar ne. Dar pasidomek kokiu tyrimu reikia atsinesti (kraujo, slapimo ir pan.).
Del chalato - as buvau isidejus, bet nepanaudojau, bet del visa ko isidek. Geriau plonas man atrodo wink.gif nes bus naudojamas turbut tik iki wc nueiti wink.gif
As isidejus buvau ir naktinius, ir pizama. Bet naudojau visa laika valdiskus tokius.
Jei tik bus klausimu, butinai klausk smile.gif
Atsakyti
aciu labai visoms uz atsakymus. dirbu siom dienom, mazai teturiu kada prie kompo prieiti ax.gif . o gal kuri daretes LP KMUK? kokie atsiliepimai? Gal kas ka galit papasakoti ir apie gydytojus Vanaga bei Heralda Stankeviciu? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 09 01, 15:26)
Įsiterpsiu dar dėl laparoskopijos ir ciklo. Darė du kartus, abu kartus maždaug 10-13 ciko dieną.
Abu kartus paleido sekančią dieną. Po pirmos laparoskopijos nepykino, o vat po antros tai teko pavargt, tik atsisėdu ir bloga, tai pačiam vakare tik atsistojau ant derbančių kojų  blink.gif

Tiesa, gal kam bus įdomu iš savo patirties. Kaune lankiausi VK, padarius pirmus tyrimus, pasiuntė darytis gimdos nuotraukos, aišku kauno VK nusiuntė į Vilniaus VK ir nieks neinformavo, kad tą pačią procedūrą galiu pasidaryt nemokamai.... suplojau virš 500 lt., darė su narkoze. Rezultatas vienas kiaušintakis pratekamas, kitas sunkiai kontrastuojasi (nu blyn VK plėšia pinigus o įrangos naujesnės nesugeba įsigyti, po dviejų metų darė santariškėse, tai nuotraukas lyginant kokybė tokia, jog jas skiria 20 metų..)
Nu čia nukrypau truputį. Po tokios gimdos nuotraukos kauno VK gydytoja, sako diagnozei patikslinti reikia laparo, kur daraisi? kadangio nebuvau susidūrusi su tuom, pasitikėjau gydytoja, ji pasiunčia į Krikščioniškus gimdymo namus, pas savo pažįstamą gydytoją.  Laparo rezultatas: abu kiaušintakiai nepratekami  blink.gif  blink.gif  blink.gif  vienas kelias susilaukt vaikų IVF. Nu mistika, paskui kiek daktarų rodžiau ir aiškinau, kad gimdos nuotraukos metu pratekami kiaušintakiai, o po 2 mėnesių laparoskopijos metu jau nepratekami abu. Nei vienas nesuabejojo laparo rezultatais...  o mane kirminas graužė du metus, pasidarius 3 IVF, viena protinga gydytoja pasiūlė vėl darytis laparo, kita gera gydytoja išoperavo. Planavo laparo ir histero, bet padarė tik laparoskopiją, nes histero negalėjo atlikti. Kodėl? paaiškėjo vėliau padarius gimdos nuotrauką santariškėse. Pasirodo gimdos kaklelyje yra sąaugos, tačiau jos nei natūrliu būdu nei IVF pastoti netrukdo, kiaušintakiai irgi PRATEKAMI ( "ačiū" tariu gydytojai dėl kurios išleidom 30 tūkst. litų IVF, kurių mums net nereikėjo, nes ji suklydo per pirmą laparo). 

Taip kad nepasitikėkit vienu gydytoju, kaip ir merginos rašė keli puslapiai anksčiau...

Tai va tokia mano istorija. Pastoti man trukdė Antifosfolipidinis sindromas, o kaip jis buvo nustatytas čia irgi ilga istorija, nes tyrimų reikalauti reikėjo pačiai...

o pas lka anketes VK KAune? gal pas D.V.? man ji irgi siulo LP atlikti pas savo pazistama Traku g.
kas atliko LP?

QUOTE(kokyte @ 2012 09 19, 18:52)
Labas  4u.gif
Cia gal nuo ligonines prilkauso , man LP dare krikscioniskuose, para laiko praleidau pooperacinej , tai vyra ileido , sedejo kiek norejo  4u.gif
Papildyta:
Sveikute  4u.gif
Deja man irgi teks darytis LP ir jau antra sad.gif pirmoji buvo pernai kova  sad.gif
Kadangi buvo nelabai silta tai man frotinis siltas chalatas buvo kaip tik , as tokia truputi susalele  blush2.gif
Siaip bent man pizama nebuvo patogu , geriau naktiniai, kad paskui randeliu nespaustu . Nors man savuju taip ir neprireike, teko naudotis valdiskais  doh.gif
Viskas priklauso nuo to kur LP darysiesi , nes kiek teko skaityti ir cia bendrauti tai visose ligoninese skirtingai viskas.
As dariausi Krikscioniskuose Traku gatvej Kaune, likau viskuo patenkinta ir antraja tikrai ten pat darysiuosi ir pas ta pacia daktare
Jei dar kas domins klausk  4u.gif

o kas jum atliko LP? jauciu kad greit teks pajausti LP malonumus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 09 22, 10:26)
o pas lka anketes VK KAune? gal pas D.V.? man ji irgi siulo LP atlikti pas savo pazistama Traku g.
kas atliko LP?





Viena mergina rašė man į AŽ bet netyčia ištryniau netaskiusi, tai tikiuosi kam reiks ras mano atsakymą, nes jaučiu paskaitys šį skyrelį.
Kauno VK lankiausi pas R.V, o ji pasiūlė darytis kirkščioniškuose Trakų g. pas V. R.
Tai va pas ją ir nerekomenduočiau darytis laparoskopijos, na gal tai buvo vienintelė jos klaida. Bet nelinkėčiau niekam jos patirti. Jei jautė, kad kažką padrė ne taip tai turėjo informuoti, kad tokia tikimybė išliko, o ne iš karto siūsti pagalbiniam apvaisinimui.
Be to jau tas pirmas pokalbis su ja prieš operaciją buvo labai nemalonus, iš karto pasakė, jei ką randam blogai kiaušinatkiuos ar kitur - šalinam.... na man vos akys ant kaktos neiššoko, juk aš noriu susilaukt vaikų ir jei ką įmanoma pakoreguoti tai to ir tikiuosi, o ne šalint ir viskas....


Linkiu visoms kuo geriausių LP rezultatų 4u.gif

Dar įsiterpsiu, gal daugiau ne dėl LP, o dėl gydytojų.
Draugė parlėkė iš Airijos, buvo Kauno VK pas D.V. Na nustatė kad policistinės kiaušidės, skyrė vaistų stimuliuojančių, tačiau nei kas kaip smulkiau nepaaiškino, matyt nenorėjo vargintis, jei nesisitimuliuos, sakė laukia laparoskopija. Megrinų iš SM forumo patarimu nulėkė dar Dubline pas gydytoją, kainos panašios, tačiau info gavo žymiai daugiau, viską išaiškino ir paaiškino, kas skiriama ir dėl ko, patarė dar nesukubėti su LP.
Tai va kaip būna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuze509: 22 rugsėjo 2012 - 13:56
sveikutes,

as dariausi LP Traku g. ir ja atliko V.R. man gydytoja paliko gera ispudi ax.gif viska paaiskino pries ir po. zinoma, nesedejo ir nedeste visko valanda, taciau, visos informacijos, kuria ji pateike, man pakako 4u.gif po operacijos net foto pateike, kaip viskas ten, t.y. kokios kiausides, matosi, kad kiausintakiai pratekami, nes isbega melis ir t.t.

jei aktualu, ji neeme net padekos pries operacija. pasake, jei busit patenkinta viskuo po operacijos ir jei noresit, tuomet galit atsidekoti 4u.gif


kiek suprantu, VK Kaune gydytojos siulo tartis del LP su ja. as lankausi pas R. V. (kita VK Kaune gydytoja) ir ji taip pat man pasiule darytis LP pas V.R.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panduliuke 2in1: 22 rugsėjo 2012 - 14:11
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 09 22, 14:48)
Viena mergina rašė man į AŽ bet netyčia ištryniau netaskiusi, tai tikiuosi kam reiks ras mano atsakymą, nes jaučiu paskaitys šį skyrelį.
Kauno VK lankiausi pas R.V, o ji pasiūlė darytis kirkščioniškuose Trakų g. pas  V. R. 
Tai va pas ją ir nerekomenduočiau darytis laparoskopijos, na gal tai buvo vienintelė jos klaida. Bet nelinkėčiau niekam jos patirti. Jei jautė, kad kažką padrė ne taip tai turėjo informuoti, kad tokia tikimybė išliko, o ne iš karto siūsti pagalbiniam apvaisinimui.
Be to jau tas pirmas pokalbis su ja prieš operaciją buvo labai nemalonus, iš karto pasakė, jei ką randam blogai kiaušinatkiuos ar kitur - šalinam.... na man vos akys ant kaktos neiššoko, juk aš noriu susilaukt vaikų  ir jei ką įmanoma pakoreguoti tai to ir tikiuosi, o ne šalint ir viskas....
Linkiu visoms kuo geriausių LP rezultatų  4u.gif

Dar įsiterpsiu, gal daugiau ne dėl LP, o dėl gydytojų.
Draugė parlėkė iš Airijos, buvo Kauno VK pas D.V. Na nustatė kad policistinės kiaušidės, skyrė vaistų stimuliuojančių, tačiau nei kas kaip smulkiau nepaaiškino, matyt nenorėjo vargintis, jei nesisitimuliuos, sakė laukia laparoskopija. Megrinų iš SM forumo patarimu nulėkė dar Dubline pas gydytoją, kainos panašios, tačiau info gavo žymiai daugiau, viską išaiškino ir paaiškino, kas skiriama ir dėl ko, patarė dar nesukubėti su LP.
Tai va kaip būna.



QUOTE(panduliuke 2in1 @ 2012 09 22, 15:08)
sveikutes,

as dariausi LP Traku g. ir ja atliko V.R. man gydytoja paliko gera ispudi  ax.gif  viska paaiskino pries ir po. zinoma, nesedejo ir nedeste visko valanda, taciau, visos informacijos, kuria ji pateike, man pakako  4u.gif po operacijos net foto pateike, kaip viskas ten, t.y. kokios kiausides, matosi, kad kiausintakiai pratekami, nes isbega melis ir t.t.

jei aktualu, ji neeme net padekos pries operacija. pasake, jei busit patenkinta viskuo po operacijos ir jei noresit, tuomet galit atsidekoti  4u.gif
kiek suprantu, VK Kaune gydytojos siulo tartis del LP su ja. as lankausi pas R. V. (kita VK Kaune gydytoja) ir ji taip pat man pasiule darytis LP pas V.R.

taip supratau jus abidvi VK (Kaune) lanketes pas Reda Verbickiene ?
o op. atliko Vilma Radzevičiute ?
idomu ka man siulys mano gine is VK. g.gif neatsimenu pavardes, atrodo -iene kazkokia doh.gif
Atsakyti
Mergaitems, kam buvo atlikta histero, ar jums su ND pojuciai nepasikeite? ax.gif man kazkaip viskas ne taip sad.gif ir MB sako kitaip, taip laisviau viskas, maziau malonumo blush2.gif
Atsakyti
Merginos, jeigu kas norėtų paaukoti Afrodite69 dar kartelį arba gal kuri prisidėtų aukodama pirmą kartą, tai informuoju, kad PARAMOS AKCIJA pratęsta 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, damos. smile.gif
pribrendo reikalas darytis laparo ir histero. mano gine siulo operuotis KKGN pas jos pazistama. as pati noreciau ten operuotis, bet pas Vanaga ax.gif
kaip suprantu jei as pasirasyciau pas gines pazistama operuotis tai ji viska ir suorganizuotu, o jei pas Vanaga tada man paciai reikes viska su jo derinti? siuntima gausiu,tyrimukus pasidarysiu ir kas tada? kaip man su jo susiderinti data ir t.t.? ar as pati turiu jam skambinti ir derinti viska?
kaip jus darete?
ir dar, senesnej temoj skaiciau kad Vanagas pats pasake vienai narei kad ji turi susimoket tiek ir tiek jam, anesteziologei (apie vokelius kalbu), tai kazkam irgi taip buvo ar ne? noretusi nemokamai prasisukti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ahh @ 2012 09 27, 10:09)
Sveikos, damos.  smile.gif
pribrendo reikalas darytis laparo ir histero. mano gine siulo operuotis KKGN pas jos pazistama. as pati noreciau ten operuotis, bet pas Vanaga  ax.gif
kaip suprantu jei as pasirasyciau pas gines pazistama operuotis tai ji viska ir suorganizuotu, o jei pas Vanaga tada man paciai reikes viska su jo derinti? siuntima gausiu,tyrimukus pasidarysiu ir kas tada? kaip man su jo susiderinti data ir t.t.? ar as pati turiu jam skambinti ir derinti viska?
kaip jus darete?
ir dar, senesnej temoj skaiciau kad Vanagas pats pasake vienai narei kad ji turi susimoket tiek ir tiek jam, anesteziologei (apie vokelius kalbu), tai kazkam irgi taip buvo ar ne? noretusi nemokamai prasisukti  blush2.gif


As rasiau apie vokus. Bet jie nebutini. Uzejo kalba, kai po apziuros norejau jam palikt voka, nes atejau kaip stoviu - be siuntimo ir tik susitarusi su juo asmeniskai telefonu. Derintis tektu viska paciai. 4u.gif
Atsakyti