Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Įsiterpsiu dar dėl laparoskopijos ir ciklo. Darė du kartus, abu kartus maždaug 10-13 ciko dieną.
Abu kartus paleido sekančią dieną. Po pirmos laparoskopijos nepykino, o vat po antros tai teko pavargt, tik atsisėdu ir bloga, tai pačiam vakare tik atsistojau ant derbančių kojų blink.gif

Tiesa, gal kam bus įdomu iš savo patirties. Kaune lankiausi VK, padarius pirmus tyrimus, pasiuntė darytis gimdos nuotraukos, aišku kauno VK nusiuntė į Vilniaus VK ir nieks neinformavo, kad tą pačią procedūrą galiu pasidaryt nemokamai.... suplojau virš 500 lt., darė su narkoze. Rezultatas vienas kiaušintakis pratekamas, kitas sunkiai kontrastuojasi (nu blyn VK plėšia pinigus o įrangos naujesnės nesugeba įsigyti, po dviejų metų darė santariškėse, tai nuotraukas lyginant kokybė tokia, jog jas skiria 20 metų..)
Nu čia nukrypau truputį. Po tokios gimdos nuotraukos kauno VK gydytoja, sako diagnozei patikslinti reikia laparo, kur daraisi? kadangio nebuvau susidūrusi su tuom, pasitikėjau gydytoja, ji pasiunčia į Krikščioniškus gimdymo namus, pas savo pažįstamą gydytoją. Laparo rezultatas: abu kiaušintakiai nepratekami blink.gif blink.gif blink.gif vienas kelias susilaukt vaikų IVF. Nu mistika, paskui kiek daktarų rodžiau ir aiškinau, kad gimdos nuotraukos metu pratekami kiaušintakiai, o po 2 mėnesių laparoskopijos metu jau nepratekami abu. Nei vienas nesuabejojo laparo rezultatais... o mane kirminas graužė du metus, pasidarius 3 IVF, viena protinga gydytoja pasiūlė vėl darytis laparo, kita gera gydytoja išoperavo. Planavo laparo ir histero, bet padarė tik laparoskopiją, nes histero negalėjo atlikti. Kodėl? paaiškėjo vėliau padarius gimdos nuotrauką santariškėse. Pasirodo gimdos kaklelyje yra sąaugos, tačiau jos nei natūrliu būdu nei IVF pastoti netrukdo, kiaušintakiai irgi PRATEKAMI ( "ačiū" tariu gydytojai dėl kurios išleidom 30 tūkst. litų IVF, kurių mums net nereikėjo, nes ji suklydo per pirmą laparo).

Taip kad nepasitikėkit vienu gydytoju, kaip ir merginos rašė keli puslapiai anksčiau...

Tai va tokia mano istorija. Pastoti man trukdė Antifosfolipidinis sindromas, o kaip jis buvo nustatytas čia irgi ilga istorija, nes tyrimų reikalauti reikėjo pačiai...
Atsakyti
Sveikos, mano istorija tokia - jau metus nepavyksta pastoti, daryta gimdos nuotrauka, vienas kiausintakis pratekamas, kitas sunkiai, darant gimdos nuotrauką matėsi, kad už gimdos yra sąaugos, įtaria endometriozę. Gydytojas siunčia darytis laporoskopiją. Ar ši operacija mokama, jei lankausi pas gydytoją privačiai ir jis mane siunčia? Ar eiti i valstybinę polikliniką ir ten gauti siuntimą? kaip darėte jūs? būsiu dėkinga už atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 09 04, 11:02)
Sveikos, mano istorija tokia - jau metus nepavyksta pastoti, daryta gimdos nuotrauka, vienas kiausintakis pratekamas, kitas sunkiai, darant gimdos nuotrauką matėsi, kad už gimdos yra sąaugos, įtaria endometriozę. Gydytojas siunčia darytis laporoskopiją. Ar ši operacija mokama, jei lankausi pas gydytoją privačiai ir jis mane siunčia? Ar eiti i valstybinę polikliniką ir ten gauti siuntimą? kaip darėte jūs? būsiu dėkinga už atsakymus.


Siuntimą man išrašė mano gydytoja, pas kurią lankiausi privačioje klinikoje. Operacijai reikia registruotis toje ligoninėje, kurioje planuoji darytis. Nieko nekainuoja su siuntimu valstybinėje ligoninėje, jei esi drausta (dirbanti). Aš pasirinkau BAK'ą - ten reikėjo primokėti skirtumą tarp to, ką kompensuoja ligonių kasos ir jų kainos. Maždaug 600Lt. Bet išvengiau visokių vokelių, gavau pačią geriausią priežiūrą.
Atsakyti
QUOTE(Kamile_xx @ 2012 09 04, 15:36)
Siuntimą man išrašė mano gydytoja, pas kurią lankiausi privačioje klinikoje. Operacijai reikia registruotis toje ligoninėje, kurioje planuoji darytis. Nieko nekainuoja su siuntimu valstybinėje ligoninėje, jei esi drausta (dirbanti). Aš pasirinkau BAK'ą - ten reikėjo primokėti skirtumą tarp to, ką kompensuoja ligonių kasos ir jų kainos. Maždaug 600Lt. Bet išvengiau visokių vokelių, gavau pačią geriausią priežiūrą.


Labai ačiū, kad atsakėte. O kaip maždaug viskas BAK vyksta? ar reikia atvykti tą pačia diena, ar iš anksto, ar irgi neleidžia, kad po operacijos vyras aplankytų kaip kitur?
Atsakyti
Sveiko merginos mirksiukas.gif

Papasakosiu ir as savo istorja.

Su vyru bandeme pastoti 2 metus, taciau mazylis niekaip nekibo. 2011m pradzioje buvo aptikta cista, geriau vaistus - isnyko. Taciau 2011m balandzio men. ji vel ataugo, vel geriau vaistus, taciau cista pradejo dideti. Daktare dave siuntima, nes itare endometriozę (pasitvirtino IV stadija).
Laporoskopiją dare lazdynuose. Personalas thumbup.gif atsimenu kai atveze operacine, tai personalas su manimi juokavo, kazkaip nebuvo baisu, nes zinojau kaip kas vyks. Dar gerai atsimenu, kad atsikelus pooperacineje palatoje emiau labai daug sneketi, pradejau kalbinti visas seseles, daktarus hihihi.gif ir pradejau klausineti ka tik praoperuoto vyro, ka jam dare (zinoma jis dar miegojo) lotuliukas.gif Kai atveze i palata buvau pilna jegu ir vyrui bei tevams rodziau, kad pati galiu atsikelti is lovos be niekieno pagalbos, BET kai atejo vakaras ir nuskausminamieji baige veikti, tai stovejau i palange atsiremusi, visa susisukusi kol nesuleido man vaistu, buvo sunku net ikvepti. verysad.gif Dabar turiu 3 skylutes, ne ypac graziai uzgijusias. Po operacijos kraujavau 7 dienas, itariu kad tai buvo menesines, iskarto po ju su vyru mylejomes.
Beje mane operavo 2011.08.20, o menesines buvo pris operacija 2011.08.03.
2011.09.15 as suzinojau kad nestuke.gif dabar jau laikau ant ranku savo mazaji kleckiuka 2.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif wub.gif

Noriu palinketi visoms sekmes, tikekite savimi. Nedarykite vaikuti, o megaukites artumu tada jis ir ateis blush2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(zilze @ 2012 09 06, 00:23)
Sveiko merginos  mirksiukas.gif

ir pradejau klausineti ka tik  praoperuoto vyro, ka jam dare (zinoma jis dar miegojo)  lotuliukas.gif

Smagi istorija 4u.gif
Bet ka ten dare vyyyyras??? blink.gif Atsiprasau uz kabinejimasi prie detaliu... AK i pooperacine palata net savuju vyru neileidzia, o ten dar kazkoks svetimas po operacijos su jumis gulejo??
Atsakyti
Sveikos merginos.
Laukia ir manęs si operacija, gal kas pasakytų kokius daiktus reikia būtinai ligoninėje turėti?
Atsakyti
QUOTE(zilze @ 2012 09 06, 00:23)
Sveiko merginos  mirksiukas.gif

Papasakosiu ir as savo istorja.

Beje mane operavo 2011.08.20, o menesines buvo pris operacija 2011.08.03.
2011.09.15 as suzinojau kad  nestuke.gif dabar jau laikau ant ranku savo mazaji kleckiuka 2.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  wub.gif

Noriu palinketi visoms sekmes, tikekite savimi. Nedarykite vaikuti, o megaukites artumu tada jis ir ateis  blush2.gif  2.gif


Sveikinimai! wub.gif

Pasidalinsiu ir as patyrimais apie savo LP. Baisiausia buvo pries ir po operacijos, pacios operacijos nejauciau visai smile.gif pries operacija nemalonus yra zarnyno valymas, ilgas nevalgymas, laukimas, vezimas i operacine, kai dar viska matai ir girdi smile.gif kai suleido narkoze, nieko nebepamenu, atsibudau zadinama, tada buvau nuvezta valandziukei i pooperacine palata atsigauti (beje, gulinciu vyru ten buvo!!!). Mane krete saltukas ir pykino, tai jausmas ne koks, bet vaistai padejo. Gyjimas skausmingas, bet kai zinai vardan ko viskas, kenteti galima rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulė7 @ 2012 09 07, 12:53)
Sveikos merginos.
Laukia ir manęs si operacija, gal kas pasakytų kokius daiktus reikia būtinai ligoninėje turėti?


Pats geriausias sarasiukas temutes pradzioj!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 09 07, 13:15)
Sveikinimai!  wub.gif

Pasidalinsiu ir as patyrimais apie savo LP. Baisiausia buvo pries ir po operacijos, pacios operacijos nejauciau visai smile.gif pries operacija nemalonus yra zarnyno valymas, ilgas nevalgymas, laukimas, vezimas i operacine, kai dar viska matai ir girdi smile.gif kai suleido narkoze, nieko nebepamenu, atsibudau zadinama, tada buvau nuvezta valandziukei i pooperacine palata atsigauti (beje, gulinciu vyru ten buvo!!!). Mane krete saltukas ir pykino, tai jausmas ne koks, bet vaistai padejo. Gyjimas skausmingas, bet kai zinai vardan ko viskas, kenteti galima  rolleyes.gif
Papildyta:
Pats geriausias sarasiukas temutes pradzioj!!!  thumbup.gif

Kaip keista girdet, kad teko pries operacija valyt zarnyna... g.gif Tiesiog sake is vakaro neprisivalgyt, 6 namie suvalgiau labai lengva vakariene ir viskas gerai operacijos metu praejo

Nesamone kokia - dar ir gulinciu vyru blink.gif Maniskis buvo ilekes siaip pasiziuret kaip jauciuosi,ar gyva, tai isvare su triuksmais smile.gif Na jau ne, visom rekomenduoju tada tik i Antakalnio klinikas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 07 rugsėjo 2012 - 13:55
taip, Kaune kas operuojasi, tai tikrai reikia žarnyną išsivalyti.. o liūdniausia, kad vyro, po operacijos neleidžia sad.gif
Atsakyti
Laba diena, man turbut irgi teks darytis laparoskopija, tai noriu paklausti kaip ten kas vyksta, ar atsigulama is vakaro, ar ryte tik atvaziuojama i gydymo istaiga. koks geriau chalatas (as kur namie turiu tai toks sunkokas tai galvoju gal plonesni isigyti), geriau naktinukai ar pizama? Kas galit pasidalinkit patirtimi, jei ne cia tai i AZ. Buciau labai dekinga blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elafonisse @ 2012 09 07, 12:00)
taip, Kaune kas operuojasi, tai tikrai reikia žarnyną išsivalyti.. o liūdniausia, kad vyro, po operacijos neleidžia sad.gif



Labas 4u.gif
Cia gal nuo ligonines prilkauso , man LP dare krikscioniskuose, para laiko praleidau pooperacinej , tai vyra ileido , sedejo kiek norejo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Špulka @ 2012 09 19, 13:10)
Laba diena, man turbut irgi teks darytis laparoskopija, tai noriu paklausti kaip ten kas vyksta, ar atsigulama is vakaro, ar ryte tik atvaziuojama i gydymo istaiga. koks geriau chalatas (as kur namie turiu tai toks sunkokas tai galvoju gal plonesni isigyti), geriau naktinukai ar pizama? Kas galit pasidalinkit patirtimi, jei ne cia tai i AZ. Buciau labai dekinga  blush2.gif  smile.gif


Sveikute 4u.gif
Deja man irgi teks darytis LP ir jau antra sad.gif pirmoji buvo pernai kova sad.gif
Kadangi buvo nelabai silta tai man frotinis siltas chalatas buvo kaip tik , as tokia truputi susalele blush2.gif
Siaip bent man pizama nebuvo patogu , geriau naktiniai, kad paskui randeliu nespaustu . Nors man savuju taip ir neprireike, teko naudotis valdiskais doh.gif
Viskas priklauso nuo to kur LP darysiesi , nes kiek teko skaityti ir cia bendrauti tai visose ligoninese skirtingai viskas.
As dariausi Krikscioniskuose Traku gatvej Kaune, likau viskuo patenkinta ir antraja tikrai ten pat darysiuosi ir pas ta pacia daktare
Jei dar kas domins klausk 4u.gif
Atsakyti