Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Mergaites, jungiuos i jusu temute smile.gif manes LP-Histeo laukia kita savaite. Pradedu stresuoti jau ax.gif
Ar kam dare LP pries pat mmm? Kiek skaitineju, daugumai mazdaug vidury ciklo, o man kazkaip gale. Itaria endometrioze, tai gal todel?
Norejau pasiklausti del vokeliu ar neset ir kam? Po kiek?
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 08 29, 22:24)
Mergaites, jungiuos i jusu temute smile.gif manes LP-Histeo laukia kita savaite. Pradedu stresuoti jau  ax.gif
Ar kam dare LP pries pat mmm? Kiek skaitineju, daugumai mazdaug vidury ciklo, o man kazkaip gale. Itaria endometrioze, tai gal todel?
Norejau pasiklausti del vokeliu ar neset ir kam? Po kiek?

Nezinau, gal galetu but susijes tas operacijos terminas su histero? Nors cia tik spelioju, nezinau. Ko gero, ne. Maniskis daktaras nedaro antroje ciklo puseje, bent jau negimdziusioms, taigi, matyt, tik nuo daktaro priklauso. Saziningai pasakysiu, AK atsilyginau tik anesteziologei, nors ir jai galejau neatsidekot, paklausinejau ir kiek pavyko pastebet, nieks is palatos nedave - o rezultatas visom buvo vienodas ;-) Gera daktaru prieziura ir lengvas narkozes "pernesimas"
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 08 29, 22:24)
Mergaites, jungiuos i jusu temute smile.gif manes LP-Histeo laukia kita savaite. Pradedu stresuoti jau  ax.gif
Ar kam dare LP pries pat mmm? Kiek skaitineju, daugumai mazdaug vidury ciklo, o man kazkaip gale. Itaria endometrioze, tai gal todel?
Norejau pasiklausti del vokeliu ar neset ir kam? Po kiek?


Man dare ciklo pabaigoj ir be histero. Manau, gydytojui geriau zinot...
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 08 29, 22:24)
Mergaites, jungiuos i jusu temute smile.gif manes LP-Histeo laukia kita savaite. Pradedu stresuoti jau  ax.gif
Ar kam dare LP pries pat mmm? Kiek skaitineju, daugumai mazdaug vidury ciklo, o man kazkaip gale. Itaria endometrioze, tai gal todel?
Norejau pasiklausti del vokeliu ar neset ir kam? Po kiek?



Man buvo suplanuota laparoskopija rugsėjo pradžioj, tačiau teko nukelt, nes gyd. vienareikšmiškai tvirtino, kad geriausias laikas tokiai operacijai iškart po mmm, o ne prieš jas. Matyt, kiek gydytojų, tiek nuomonių g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivalija @ 2012 08 30, 19:11)
Man buvo suplanuota laparoskopija rugsėjo pradžioj, tačiau teko nukelt, nes gyd. vienareikšmiškai tvirtino, kad geriausias laikas tokiai operacijai iškart po mmm, o ne prieš jas. Matyt, kiek gydytojų, tiek nuomonių g.gif

Man vienas operuojantis gyd sake kad geriausiai LP daryti po mmm nes taip aisku, kad dar moteris nenescia ir nepakenks zirniukui jei ka.
Atsakyti
Hm, kaip idomiai, skirtingai taip... g.gif
Kad as ne nestuke.gif tai 100 %, gydytojas ta zino, gal todel tinka ir ciklo galas g.gif

Dar vienas kls - o visoms teko nakvot ligoninej, ar yra tikimybe kad namo paleis vakare?
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 08 30, 19:04)
Hm, kaip idomiai, skirtingai taip... g.gif
Kad as ne  nestuke.gif tai 100 %, gydytojas ta zino, gal todel tinka ir ciklo galas  g.gif

Dar vienas kls - o visoms teko nakvot ligoninej, ar yra tikimybe kad namo paleis vakare?

4u.gif
As tai nuo pirmadienio iki penktadienio gulejau po LP biggrin.gif ir tikrai nebuciau norejus namo vaziuot ta pacia ar sekancia diena 4u.gif bet cia kiekvienai skirtingai, priklauso nuo to ka dare LP metu ir nuo organizmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barbarise @ 2012 08 30, 19:04)
Hm, kaip idomiai, skirtingai taip... g.gif
Kad as ne  nestuke.gif tai 100 %, gydytojas ta zino, gal todel tinka ir ciklo galas  g.gif

Dar vienas kls - o visoms teko nakvot ligoninej, ar yra tikimybe kad namo paleis vakare?

Tikrai dauguma isleidzia ta pacia diena. Man dejo drena, tai del visa ko pati nusprendziau geriau ligoninej pernakvot. Nors koridoriuj bevaiksciodama ir krauja bevarinedama jau i pavakarius buvau sutikus savo galutinai nusivariusi daktareli, tarsi prasikaltes (atseit, uzdelse pasiulyt) paklause, gal labai namo verziuosi - uztikrintai atsakiau nenorinti. Maza kas, isimtu ta drena, dar kraujuociau schmoll.gif Neprailgo man ta nakvine ligoninej
Atsakyti
QUOTE(daivalija @ 2012 08 30, 17:11)
Man buvo suplanuota laparoskopija rugsėjo pradžioj, tačiau teko nukelt, nes gyd. vienareikšmiškai tvirtino, kad geriausias laikas tokiai operacijai iškart po mmm, o ne prieš jas. Matyt, kiek gydytojų, tiek nuomonių g.gif


Manęs ginekologas prieš laparoskopiją apie ciklo dienas visai neklausinėjo ir su mano ciklu operacijos nederino.Esi teisi,matyt kiek gydytojų, tiek nuomonių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginestra @ 2012 08 31, 14:28)
Manęs ginekologas prieš laparoskopiją apie ciklo dienas visai neklausinėjo ir su mano ciklu operacijos nederino.Esi teisi,matyt kiek gydytojų, tiek nuomonių. g.gif

Tai ka, ir per menesines butu dares? unsure.gif Aisku, cia ne histero, na bet gal vis tiek nelabai... g.gif Del kraujavimo galimybes
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 08 31, 14:39)
Tai ka, ir per menesines butu dares?  unsure.gif Aisku, cia ne histero, na bet gal vis tiek nelabai...  g.gif Del kraujavimo galimybes


Manau, kad taip.Nesureikšmino visai mano ciklo dienų per operaciją.
Atsakyti
QUOTE(Anrta @ 2012 08 28, 19:03)
Airijoje, norint patekti pas ginekologa reikia būti ne jaunesniai nei 25 metu. Be to pirmiausia reikia užsiregistruoti pas vidaus gydytoja, tada jie duoda siuntima, paskui lauki laiško iš ligonines tai dažniausiai trunka apie metus. Tai kol tu ten pateksi, greičiausiai turėsi jau ten nežinia ką! Del to visos lekiam į Lietuva.



Ačiū visoms už pasisakymus, būtent kad viskas taip ilgai užtrunka nori darytis LT. Nes ten kol sulauks tų vizitų ir ne vieni metai praeis.
Pati pamenu save kaip noris kuo greičiau sulaukti leliuko ir tos kantrybės visai nėra blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Laimuze509 @ 2012 09 01, 14:05)
Ačiū visoms už pasisakymus, būtent kad viskas taip ilgai užtrunka nori darytis LT. Nes ten kol sulauks tų vizitų ir ne vieni metai praeis.
Pati pamenu save kaip noris kuo greičiau sulaukti leliuko ir tos kantrybės visai nėra  blush2.gif



Kas dėl airių daktarų, tai toks pasebėjimas: prieš metus dukterėčia gimdė Dubline, vis nueina pas daktarus dar ne, važiuok namo ir viskas, o paskui pagimdė greitojoj, suplyšo ir dar nugydė...
Atsakyti