Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Nirgundė @ 2012 08 06, 09:56)
Sveikos, Seses 4u.gif Senokai besilankiau - stai ir isauso mano operacijos dienele, si treciadieni teks nugaleti save ir operuotis. Diagnoze,kuriadabar skaitau ispaskutines gydytojos konsultacijos yra-
Hydrosalpinx sin. irSterilitas I


Laikykis 4u.gif Linkiu, kad kelios dienos po operacijos jau jaustumeis kaip naujai gimus!
O diagnoze tavo tokia man nelabai girdeta, na, kas liecia ta antra bauba. Hidrosalpingsa lyg ir pati turiu, tik nelabai irgi jo pazistu...
Atsakyti
Sveikos mergaites mirksiukas.gif noriu ir as i jusu buri jungtis, nes manes laukia LP rugsejo menesi, jau niekur nebepabegsiu teks tureti tris ar keturias skylutes pilvuke lotuliukas.gif siaip truputuka bijau, ne nesu nei vienos operacijos turejusi, tai kaip sakant nezinau kas laukia..... bet tikiuosi jei priimsite mane i savo bureli tai ta baime nugalesiu ir bus smagiau laukti LP blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2012 08 06, 09:56)
Sveikos, Seses 4u.gif Senokai besilankiau - stai ir isauso mano operacijos dienele, si treciadieni teks nugaleti save ir operuotis. Diagnoze,kuriadabar skaitau ispaskutines gydytojos konsultacijos yra-
Hydrosalpinx sin. irSterilitas I

Sveikutes 4u.gif
Griztu ir vel i si skyreli,nes man laporaskopija darys pirmadieni (08.13) diena.Si bus jau antroji-kiek nerimauju pries operacija nors ji ir ne pirma man,bet tik todel kad man vienu metu darys laporaskopija ir kitka.Bet nieko,viskas bus gerai,viskas iskenciama ir praeinama-o ypac vardant tokio stebuklo,kurio mes laukiame taip visos nestuke.gif wub.gif Linkiu,kad greiciau ir sulauktumem wub.gif
Nirgunde, sekmes tau ir nebijok. Hydrosalpingas,tai kitaip sakant kiausintakiu vandene,labai gerai kad ja sutvarkys LAP budu thumbup.gif O sterilitas-tai nevaisingumas mirksiukas.gif Bet kuriuo atveju dideles sekmes,maziau baimes ir greiciau atsigauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2012 08 08, 14:59)
Hydrosalpingas,tai kitaip sakant kiausintakiu vandene,labai gerai kad ja sutvarkys LAP budu thumbup.gif


O ka jis daro?..
Nes man kazkaip antroj ciklo pusej visad kokiai savaitei atsiranda tokios gausios, permatomos, bekvapes arba citrina kvepiancios isskyros, kaip vandenelis toks... ypac nakti... O paskui dingsta. Ir vel kita cikla... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stryga: 08 rugpjūčio 2012 - 14:21
QUOTE(stryga @ 2012 08 08, 15:21)
O ka jis daro?..
Nes man kazkaip antroj ciklo pusej visad kokiai savaitei atsiranda tokios gausios, permatomos, bekvapes arba citrina kvepiancios isskyros, kaip vandenelis toks... ypac nakti... O paskui dingsta. Ir vel kita cikla...  doh.gif

tu tiesiog i google isivesk HIDROSALPINGAS ir zinok info ismes labai daug mirksiukas.gif Arba paklausk IVF temutej,kazkas ir mergaiciu tikrai paaiskins,nes neatsimenu kas bet turejo irgi sia problema.sekmes 4u.gif
Geros dieneles visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as namie, savo lovoj, netgi kompa ant pilvo pasidejus. Isoperavo mane vakar. Narkoze payko gerai. Greit uzmigau. Valanda pries operacija sesute suleido relianiumo i uzpakaliuka, kad maziau baiminciausi, nes as tokia panikuojanti bunu - visgi tai pirmas mano kartas ant operacinio stalo buvo. Pilva maudzia. vaikscioti galiu, bet tokia perlinkus smile.gif Biuletenio neemiau. nes iki atostogu galo ( i darba 16 d.) atsgausiu. Jauciu. Nemaloniausia buvo diagnoze. Kairys kiausintakis uzakes, desiniame isalyta cista, daugybe saaugu. Patare iki kaledu bandyti pastoti - D. Vildaite duoda taip pastoti tik 5 %. Bandysim juos isnaudoti. Jei nepayks - dirbtinis apaisinimas. Tokia mano pradzia.
Nebijokit 4u.gif Einu pasnaust.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirgundė @ 2012 08 09, 13:00)
Sveikos, as namie, savo lovoj, netgi kompa ant pilvo pasidejus. Isoperavo mane vakar. Narkoze payko gerai. Greit uzmigau. Valanda pries operacija sesute suleido relianiumo i uzpakaliuka, kad maziau baiminciausi, nes as tokia panikuojanti bunu - visgi tai pirmas mano kartas ant operacinio stalo buvo. Pilva maudzia. vaikscioti galiu, bet tokia perlinkus smile.gif Biuletenio neemiau. nes iki atostogu galo ( i darba 16 d.) atsgausiu. Jauciu. Nemaloniausia buvo diagnoze. Kairys kiausintakis uzakes, desiniame isalyta cista, daugybe saaugu. Patare iki kaledu bandyti pastoti - D. Vildaite duoda taip pastoti tik 5 %. Bandysim juos isnaudoti. Jei nepayks - dirbtinis apaisinimas. Tokia mano pradzia.
Nebijokit  4u.gif Einu pasnaust..  smile.gif


Sveika sugrizus!!! Sveik greiciau ir ruoskis i nestukiu skyreli. Jei ne naturaliai, tai IVF tikrai pagelbes! 4u.gif
Atsakyti
Aciu Stryga 4u.gif Di savaites teks susilaikyti nuo santykiu, ir dabar dar mastau kada mm pasirodys.. ? Na o netrukus, kibsim i darbus. Labai noreciau tiketis ir viliuosi, kad pastosiu naturaliu budu ax.gif 5 % visgi nera 0.
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif As cia naujoke... ax.gif tikiuosi priimsit blush2.gif Pradziai gal siek tiek apie mane..Gyvenu UK jau 8 metai, su draugu kartu 6metai (vaje, kaip laikas bega blink.gif ). Planuoti leliuka pradejom praeitu metu vasari. Pastojau pirma karta liepos menesi...deja dziaugemes tik kelias dienas. Pradejau teplioti...begom pas daktaru...sake nieko tokio doh.gif Tik kai reikejo kaip ir patvirtint nestuma ir ten viska pradet, gydytoja sunerimo, kad nestumo testas labai silpnai teigiamas. Toliau seke begalybe kraujo tyrimu, Hcg sekimas..lyg ir didejo...bet ne taip kaip turejo verysad.gif Diagnoze - negimdinis nestumas, ko pasekoje doze metotreksato. Verkiau upeliais..labai kaltinau save, kad tai buvo mano sprendimas viska uzbaigti. Po visu isgyvenimu saugojomes 3 menesius...tada gruodzio menesi visai netiketai vel nestumo testas parode dvi juosteles...bet kadangi situacija kartojosi (tepliojimas bei labai neryski antra juostele), tai nuo pat pradziu zinojau, kad nieko gero nelaukti verysad.gif Ir kagi...pries pat Kaledas vel isgirdom ta pati - kad gimdoj nestumo nera...jau kaip ir buvo suplanuota daryti laparoskopija, bet laimei Hcg eme savaime kristi, tai kaip ir viskas tuom ir baiges...Apie savijauta nepasakosiu, nes uzimtu labai daug laiko ax.gif smile.gif Tai vat...grizom va vasarai atostogu namucio...ir vel nestumo testas rodo silpnai teigiama...nusprendem nei dziaugtis nei labai pergyvent...po savaites vel pradejau tepliot verysad.gif ginekologe cia Lietuvoj pasake, kad ir vel gimdoj nieko nesimato...kraujo tyrimai rodo didejanti (tiesa, ne taip kaip turetu normaliame nestume) Hcg kieki...toliau seke siuntimas i Klaipedos Universitetine ligonine. Pragulejau ten savaitgali, stebint Hcg. Jis tai mazejo tai didejo... doh.gif Kadangi labai bijojau operacijos, nutarem dar pastebeti Hcg dinamika...gal vis delto nukris...deja. Dabar, kai jau kaip ir susitaikiau su mintim, jog vis delto reikia laparoskopijos, norejau paklausti, gal kas daresi laparoskopija Klaipedos universitetinej ligoninej? Ir pas kokius gydytojus? Man kaip ir rekomendavo skyriaus vedeja Fabijonaviciu. Gal kas kokiu atsiliepimu turit? Tiesa, pamirsau pamineti, kad man nesenai nustate dermoidine cista prie kaires kiausides (ten kur visos bedos visada buvo ). Labai dekui uz visu pagalba blush2.gif ax.gif Ir sorry, kad cia taip issipleciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Razynkute @ 2012 08 10, 23:04)
Sveikos mergaites  4u.gif  As cia naujoke... ax.gif  tikiuosi priimsit blush2.gif  Pradziai gal siek tiek apie mane..Gyvenu UK jau 8 metai, su draugu kartu 6metai (vaje, kaip laikas bega  blink.gif ). Planuoti leliuka pradejom praeitu metu vasari. Pastojau pirma karta liepos menesi...deja dziaugemes tik kelias dienas. Pradejau teplioti...begom pas daktaru...sake nieko tokio  doh.gif Tik kai reikejo kaip ir patvirtint nestuma ir ten viska pradet, gydytoja sunerimo, kad nestumo testas labai silpnai teigiamas. Toliau seke begalybe kraujo tyrimu, Hcg sekimas..lyg ir didejo...bet ne taip kaip turejo  verysad.gif Diagnoze - negimdinis nestumas, ko pasekoje doze metotreksato. Verkiau upeliais..labai kaltinau save, kad tai buvo mano sprendimas viska uzbaigti. Po visu isgyvenimu saugojomes 3 menesius...tada gruodzio menesi visai netiketai vel nestumo testas parode dvi juosteles...bet kadangi situacija kartojosi (tepliojimas bei labai neryski antra juostele), tai nuo pat pradziu zinojau, kad nieko gero nelaukti  verysad.gif  Ir kagi...pries pat Kaledas vel isgirdom ta pati - kad gimdoj nestumo nera...jau kaip ir buvo suplanuota daryti laparoskopija, bet laimei Hcg eme savaime kristi, tai kaip ir viskas tuom ir baiges...Apie savijauta nepasakosiu, nes uzimtu labai daug laiko  ax.gif  smile.gif  Tai vat...grizom va vasarai atostogu namucio...ir vel nestumo testas rodo silpnai teigiama...nusprendem nei dziaugtis nei labai pergyvent...po savaites vel pradejau tepliot  verysad.gif  ginekologe cia Lietuvoj pasake, kad ir vel gimdoj nieko nesimato...kraujo tyrimai rodo didejanti (tiesa, ne taip kaip turetu normaliame nestume) Hcg kieki...toliau seke siuntimas i Klaipedos Universitetine ligonine. Pragulejau ten savaitgali, stebint Hcg. Jis tai mazejo tai didejo... doh.gif  Kadangi labai bijojau operacijos, nutarem dar pastebeti Hcg dinamika...gal vis delto nukris...deja. Dabar, kai jau kaip ir susitaikiau su mintim, jog vis delto reikia laparoskopijos, norejau paklausti, gal kas daresi laparoskopija Klaipedos universitetinej ligoninej? Ir pas kokius gydytojus? Man kaip ir rekomendavo skyriaus vedeja Fabijonaviciu. Gal kas kokiu atsiliepimu turit? Tiesa, pamirsau pamineti, kad man nesenai nustate dermoidine cista prie kaires kiausides (ten kur visos bedos visada buvo ). Labai dekui uz visu pagalba  blush2.gif  ax.gif  Ir sorry, kad cia taip issipleciau  ax.gif

sveika,nera ta laparaskopija toks baubas,tad tikrai nebijok.as jau menuo po jos viskas atrodo gerai pavyko siandien gydytoja tai patvitino smile.gif i tavo klausima apie klaipedos universitetine ligonine atsakysiu taip jau 2 kartus teko ten operuotis ta pacia beda pirma kart pries 10 metu antra dabar galiu pasakyt kad tiek tada iek dabar viskas taip pat sauniai pavyko.Operavo mane gydytoja Egle Zukiene man ji labai maloni ,savo darba ismananti gydytoja as ja nenusivyliau.....gydytojo nesirinkau kai pasake kad jinai budi as tik apsidziaugiau o gal cia ir sutapimas vel papuoliau pas savo gydytojos smile.gif nebijok viskas tikrai bus gerai....
Atsakyti

sveika,nera ta laparaskopija toks baubas,tad tikrai nebijok.as jau menuo po jos viskas atrodo gerai pavyko siandien gydytoja tai patvitino smile.gif i tavo klausima apie klaipedos universitetine ligonine atsakysiu taip jau 2 kartus teko ten operuotis ta pacia beda pirma kart pries 10 metu antra dabar galiu pasakyt kad tiek tada iek dabar viskas taip pat sauniai pavyko.Operavo mane gydytoja Egle Zukiene man ji labai maloni ,savo darba ismananti gydytoja as ja nenusivyliau.....gydytojo nesirinkau kai pasake kad jinai budi as tik apsidziaugiau o gal cia ir sutapimas vel papuoliau pas savo gydytojos smile.gif nebijok viskas tikrai bus gerai....



Man gydytoja Zukiene irgi labai maloni pasirode, tik va dabar man rodos i biuleteni pati isejo, nes paskutine echoskopija sugipsuota ranka dare ax.gif O su vedeju Fabijonaviciu neteko susidurt?
Atsakyti
QUOTE(Razynkute @ 2012 08 10, 23:24)
sveika,nera ta laparaskopija toks baubas,tad tikrai nebijok.as jau menuo po jos viskas atrodo gerai pavyko siandien gydytoja tai patvitino  smile.gif i tavo klausima apie klaipedos universitetine ligonine atsakysiu taip jau 2 kartus teko ten operuotis ta pacia beda pirma kart pries 10 metu antra dabar galiu pasakyt kad tiek tada iek dabar viskas taip pat sauniai pavyko.Operavo mane gydytoja Egle Zukiene man ji labai maloni ,savo darba ismananti gydytoja as ja nenusivyliau.....gydytojo nesirinkau kai pasake kad jinai budi as tik apsidziaugiau o gal cia ir sutapimas vel papuoliau pas savo gydytojos smile.gif nebijok viskas tikrai bus gerai....
Man gydytoja Zukiene irgi labai maloni pasirode, tik va dabar man rodos i biuleteni pati isejo, nes paskutine echoskopija sugipsuota ranka dare  ax.gif  O su vedeju Fabijonaviciu neteko susidurt?

zinok bijau pameluot bet pries 10 metu jis man rodos laparaskopija dare kartu su Zukiene,bet ilgas tarpas jau praejes tad ir tu atsiminimu apie ji galvelej nebera smile.gif bet siaip teko girdet kad jis tikrai geras gydytojas...
Atsakyti